Treść opublikowana przez karpatka
-
A4B8 by Karpatka
I to w bardzo dobrych pieniądzach się trafiły ? Kierownik nie długo 4 lata
-
A4B8 by Karpatka
-
A4B8 by Karpatka
Wszystko w swoim czasie
-
A4B8 by Karpatka
-
A4B8 by Karpatka
-
A4B8 by Karpatka
-
A4B8 by Karpatka
-
A4B8 by Karpatka
- A4B8 by Karpatka
Noo 5 koła papieru to już troszkę jest 4 tłok brembo na jakiej tarczy jest ?- A4B8 by Karpatka
- A4B8 by Karpatka
Ile taka przyjemność- A4B8 by Karpatka
A co masz dobrego- A4B8 by Karpatka
Siemanko Nie długo na auto PPF wleci Na pewno fotele kubełkowe Bix + LED Szersze dystanse Chip Jak kasa pozwoli to większe heble p+t I dokładki maxtona I na pewno nie w tym roku dołożę quattro- A4B8 by Karpatka
Szafa folia po dużym rabacie Okleiłem sam Więc koszt był znikomy Koła zostają mi się podobają tylko większy dystans wleci- A4B8 by Karpatka
Hahaha mój ładniejszy mazda ma za ciemny ?- A4B8 by Karpatka
- A4B8 by Karpatka
- A4B8 by Karpatka
Bixy wpadną ale najpierw oklejka i wnętrze Aktualnie wpadły dystanse po 1.5 cm na każde koło. I koła pomalowałem na czarny połysk z czerwonym brokatem Zdjęcie nie oddaje efektu felg ale w słońcu jest kosmos No i mam projekt na auto jednak czerwony z czarnym VID_20221021_182133.mp4- A4B8 by Karpatka
Powitać wszystkich Po długim czasie od sprzedania mojej B5 w końcu wróciłem do jedynej słusznej marki Auto bida edyszyn 2.0TDI 143 km w sumie nie ma nic ciekawego ale taki był zamiar ponieważ efekt końcowy będzie robił lepsze wrażenie. Po zakupie od razu auto przeszło małe zmiany i naprawy. Z części od razu wymienionych : -Przegub zewnętrzny przód - Naprawione klapy kolektora -Wymieniony olej i filtr -Zamontowane sprężyny obniżające -Wymienione obydwa termostaty -Wymienione drążki kierownicze z przodu -Wymieniony łącznik stabilizatora z tyłu -Chromy poszły w czarny połysk -Lampy przód tył przyciemnione PPF-em 30 -Zderzak maska i tylny błotnik naprawione i polakierowane -Wymienione opony na nowe Co do planów: -Polerka -Rozrząd -Dystanse -Chips -Zmiana koloru na Acid Lime z TeckWrapa -AirRide -Fotele sline albo jakieś fajne kubły -Nowe felgi -Porządna lotka na klape -Poprawa wyglądu body -Skrzynia basowa Reszta wyjdzie w trakcie Kilka fotek:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ma kto waz od turbo do ic od 130 awx ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema Nie wala się komuś klapa gasząca egr do b5 ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemaaaaa jak by ktoś jeszcze nie wiedział z Kujaw to jest taki ktoś jak karpatkacustoms Sciemnianie szyb Polerowanie Czyszczenie Pranie Czyszczenie skór Detailingowe mycie aut Swapy hamulców Carwrapping Montaż systemów airride Itd Zapraszam WWW.fb.com/karpatkacustoms- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tyle się tu ostatnio pisze że szybko nie zginie xd- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jasne! trzeba się rozwijać- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- A4B8 by Karpatka