Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:hi:

Przedstawiam wam moje kolejne autko jakim jest A4 B6 w wersji Avant:smiley:

Tak jak kiedyś pisałem, żeczas na zmiany, więc vectra poszla na odstawkę a zakupiłem Audi:wink4:

Troszke o samochodzie:

Motor AVF

Napęd Quattro 

S-line [E4J]

Skrzynia manual

Samochód mam od 5.03.2020r Jest kilka rzeczy do poprawki, żeby przedewszystkim przeszła przegląd. Błędy jakie były na przeglądzie i do poprawy to: 

1. Lampy przód- złe ustawienie.

2. Lewa lampa przód- nie działa automatyczne ustawienie lampy. 

3. Guma na wahaczu wybita- przód prawy dolny tylni.

4. Halogen prawy nie trzyma się dobrze. 

Wahacz na szybko zmieniony. Halogen złapany narazie dopuki kratki nie kupię. Najgorzej z lampami. Poprzedni właściciel nie wiedząc czy sprzeda auto kupił 2 lampy (jednej nie chcieli mu sprzedać:grin: ) ale to nie pomogło. Podpinałem vcds i nie dało rady naprawić komputerowo. 2 błędy sensorów, przód i tył.

Jeszcze napewno hamulce przód do wymiany, bo biją strasznie przy hamowaniu.

Kilka fotek na szybko...

 

 

 

20200305_180510_copy_1152x648.jpg

149_27586001_copy_240x135.jpg

20200307_092258_copy_1152x648.jpg

20200306_173708_copy_648x1152.jpg

Plany:

Na poczatek napewno mechaniczne, termostat nie trzyma, zawieszenie, hamulce.

A z dodatków:

Tempomat, kierka jakaś fajna, pomyślę nad radiem, ale niewiem bo to jest ok, 

Coś napewno wymyślę jeszcze......

 

Pozdrawiam

149_1207323971.jpg

149_920225618.jpg

149_739324199.jpg

20200404_185455_copy_1152x648.jpg

20200404_185432_copy_1152x648.jpg

20200404_185359_copy_1152x648.jpg

20200404_185304_copy_1152x648.jpg

20200825_170426_copy_2304x1296.jpg

20200827_140749_copy_2304x1296.jpg

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Gratki!

Lusterka aluminiowe? Co to za kolor? Zapodaj z przodu jakiś męski zacisk typu 320 albo 345 ;-)

Edytowane przez trepek

Opublikowano

No no w Norwegii Q się przyda na pewno ?

Opublikowano
  • Autor

Dzieki:hi:

Lusterka pomalowane na srebrno przez poprzednika:wink4: ale jaki kolor to niewiem. Przyjrzę się dokładnie w dzień to dam znać. 

Hebelek może jakiś będzie większy, alw raczej max 320:whistling:

 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Gremlin0209 napisał:

No no w Norwegii Q się przyda na pewno ?

Szukałem już nawet bez Q bo ciężko coś fajnego trafić. Ale znalazł się ten więc pojechałem odrazu:wink:

Opublikowano

Fajny Adam :) Ogarnij mechanicznie a potem dopieszczaj :) Jak to mówią mody uzależniają.... :D

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Damian:wink4:

Wiem, że mody uzależniają:decayed: już jeden model jest dopieszczany:lol1:

Opublikowano

No niezła opcja na start, część pakietu s line już z głowy ? to teraz tylko dopieścić ?

Opublikowano

Witamy na forum, świeżak :tongue4: fajny kolor. Troche ogarnąć, trochę modów by przyjemniej się jeździło i fajne autko bo jak rozumiem plan jest żeby zostało na dłużej:wink:

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, kamil-vag napisał:

No niezła opcja na start, część pakietu s line już z głowy ? to teraz tylko dopieścić ?

Wyposażenie nie jest złe, a nawet już sporo ma:wink4: trochę zabawy i będzie bajka:decayed:

5 godzin temu, Frond Side napisał:

Witamy na forum, świeżak :tongue4: fajny kolor. Troche ogarnąć, trochę modów by przyjemniej się jeździło i fajne autko bo jak rozumiem plan jest żeby zostało na dłużej:wink:

Kolorek na super:wink4: plan jest taki właśnie, żeby pojeździć nim długo, bo sporo km tutaj robie i chciałem właśnie coś takiego. Choć na początku w grę wchodziło tylko b7 to po kilkunastu wiadomościach z @Norbas przekonał mnie do B6. Na początku szukałem tylko z Q, ale cieżko było znaleźć i było sporo z AUT. Pisałem nawet pytanie nt skrzyń automatycznych, co i jak. Summa summarum trafila się ta i jest:dance:

 

Opublikowano

Ładna taksówka, no i napęd Q :D Powodzenia w eksploatacji :)

Ps. Pracujesz w serwisie BMW ?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki:hi: napewno będzie mnie wozić:decayed:

Nie pracuje w bmw choć mam do czynienia z nowymi:wink4:

Opublikowano

Czemu w każdej b6 tak siedzi d*pa nisko?

Opublikowano

Bo jeszcze nie ma talerzyków B5 z przodu ?

Albo podkładek gumowych z tyłu ?

Ale chyba tak jest nawet na nowych zestawach... 

Opublikowano
5 minut temu, kamil-vag napisał:

Bo jeszcze nie ma talerzyków B5 z przodu ?

Albo podkładek gumowych z tyłu ?

Ale chyba tak jest nawet na nowych zestawach... 

No właśnie nie wiem czy wkładać u siebie gumowe podkładki z tyłu czy wystarczą talerzyki z b5 z przodu? Bo tył mam rozebrany a talerzyki z b5 mam już w garażu ;-) I dylemat. Ale chyba nic nie będę pod tył wkładał.

Opublikowano
  • Autor

Raczej podkładek gumowych:whistling:

Zgadnijcie dlaczego tutaj jest podnośnik z tyłu ten czerwony a ja na lewarku:facepalm:

Niiiskoooo:kox:

 

20200307_092258_copy_1152x648.jpg

Opublikowano

Szalony :kox:

Opublikowano

Graty fury Adaś ? zrobisz co trzeba i będzie lala... założę się ze b6 będzie bardziej zmodzone jak b7 ?? Bezawaryjności i niechaj cieszy ?

P.s fajnie, ze w firmie możecie robić swoje auta. Duży plus za to ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, lewiatan1989 napisał:

Szalony :kox:

:kox::kox:

 

12 minut temu, Norbas napisał:

Graty fury Adaś ? zrobisz co trzeba i będzie lala... założę się ze b6 będzie bardziej zmodzone jak b7 ?? Bezawaryjności i niechaj cieszy ?

P.s fajnie, ze w firmie możecie robić swoje auta. Duży plus za to ?

Plan zakładał bez modów:whistling:

Możemy robić swoje auta w części serwisowej tylko. Ale wszystko jest co trzeba. Szafkę z kluczami przytargam swoją i mozna działać:wink4:

Opublikowano
22 minuty temu, Adam87 napisał:

Plan zakładał bez modów:whistling:

Taaaaaaaaaa

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.