Treść opublikowana przez dex1991
- Zawór N75
- Zawór N75
-
[B7 BTB] 1.8t Avant Quattro S-Line Ocean Blue Pearl :idealne na daily:
Witaj, jakaś różnica po płukance silnika i czyszczeniu smoka oraz miski ?
-
Pompa wspomagania w Audi A4 B6 2.0 ALT
Witaj, czy jesteś już po wymianie pompy wspomagania ?
-
Wycie pompy wspomagania
Jaką nową pompę wspomagania założyłeś ? U mnie też wyje i zastanawiam się nad wymianą
-
Falowanie podczas przyspieszania
Wyczyściłeś ten N75 czy wymiana ?
-
B6 DIVISION
Witam, orientuje się ktoś czy zaślepka haka holowniczego do zderzaka przedniego S4 B6 pasuje ze zwykłego ?
-
Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)
W hybrydzie warto czasem spojrzeć do hamulców z tyłu, przeczyścić, nasmarować gdzie trzeba Przez to, że w dużej mierze hamuje sam napęd elektryczny hamulce wolno się zużywają, a tył prawie wcale nie pracuje Na przeglądach często widywałem rdzawe naloty na tylnych tarczach
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
U siebie w B6 Avj mam założone: - zbiornik bormech 67l, lekko wystaje ale chciałem jak największy - reduktor AC R 01 czerwony - filtr GF 01 - wtryski AC W03 - sterownik Stag QBox Plus Wszystko pociągnięte na przewodzie Faro 8mm. Za instalację zapłaciłem 3 tyś. Dodam, że silnik mam po jakiejś mapie, stąd też założone z zapasem
-
S3 8V white arrow
Autko cudo Modyfikacje na duży plus Garaż, w którym działasz, marzenie
-
Black S3 8V 400ps+
Mocna taksówka
-
Pomoc fotel kierowcy
Regulacja będzie działać. Drut, który się uszkadza powoduje to,że gdy się opierasz jest nacisk na "plecki" fotela i zaczynają odstawać. Poszukaj na forum sposobu naprawy
-
Zaślepka haka holowniczego S4 B6
Witam. Czy do oryginalnego zderzaka S4 B6 pasuje zaślepka haka holowniczego ze zwykłego zderzaka A4 B6 ?
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Ładna taksówka, no i napęd Q Powodzenia w eksploatacji Ps. Pracujesz w serwisie BMW ?
-
1.8T AVJ 2001 Błąd 17536 Uboga mieszanka
Witam. Całe zamieszanie powodował przepływomierz. Co jakiś czas wracał błąd od niego. Od wymiany auto jeździ cały czas jak powinno i zero błędów. Dziękuję za pomoc
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Na tych czterech poduszkach jest jakaś tam minimalna regulacja, więc w Twoim przypadku po zmianie wózka można ustawić go mniej więcej równo otworach na śrubach. Po całym zabiegu ustawić geometrię zawieszenia i gotowe
-
1.8T AVJ 2001 Błąd 17536 Uboga mieszanka
Dzisiaj rano skasowałem błędy, zrobiłem 30 km na PB i korekta poszła na plus do 16%. Przepływka ma numer jaki podał Przemo, 0 280 218 063. Szczelność sprawdzę w wolnym czasie. Pojeżdżę trochę, poobserwuję. Jeśli będzie powracać błąd od tej przepływki to ją zmienię i zobaczę co będzie dalej, nie będziemy połowy auta wymieniać
-
1.8T AVJ 2001 Błąd 17536 Uboga mieszanka
No tak, wtedy byłaby pewność.. Jasna sprawa, "Ufaj ale sprawdzaj" , każdy może się pomylić Dzisiaj 33 km na gazie trasą, korekta w 032 = pierwsze pole -0,9%, drugie 19.5%. Nie kasowałem przed tym błędów.
-
1.8T AVJ 2001 Błąd 17536 Uboga mieszanka
Moim zdaniem nie zasysa, po odkręceniu go i zostawieniu na pokrywie skacze, tańczy Normalnie się odkręca i zakręca Generalnie do tego gazownika mam zaufanie, to jest chyba piąta instalacja u nich robiona i ogólnie problemów nie było. Okey, będę jeździć i obserwować. Kojarzysz jakie numery powinna mieć przepływka w AVJ ? Nie odłączali, za późno byłem. Myślisz,żeby to odłączyć i spróbować ?
-
1.8T AVJ 2001 Błąd 17536 Uboga mieszanka
Rozumiem, że uszkodzony zaworek będzie powodować ten błąd: 16891 - Idle Control System RPM: Higher than Expected, tak ? Przed montażem gazu też czułem czasem delikatne szarpnięcie, więc zakładam,że na obu paliwach może występować. Od czego radziłbyś zacząć ? Nie mam możliwości podmiany czegokolwiek..
-
1.8T AVJ 2001 Błąd 17536 Uboga mieszanka
A więc tak.. Przepływomierz jest firmy Bosch. Byłem u gazownika, powiedział,że u mnie nie ma autoadaptacji, tylko oni wpięli się pod OBD, żeby łatwiej było im stroić. Możliwe ? U gazownika były też błędy od wypadaniu zapłonów na 1,2 i 3 cylindrze. Znalazłem również wcześniejsze błędy, rzeczywiście wypadanie zapłonów też złapał.. Ale są też inne: 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 35-10 - - - Intermittent 16685 - Cylinder 1: Misfire Detected P0301 - 35-10 - - - Intermittent 16687 - Cylinder 3: Misfire Detected P0303 - 35-10 - - - Intermittent 16686 - Cylinder 2: Misfire Detected P0302 - 35-10 - - - Intermittent 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low P0102 - 35-10 - - - Intermittent 16891 - Idle Control System RPM: Higher than Expected. P0507 - 35-10 - - - Intermittent 16712 - Knock Sensor 1 (G61): Signal too High P0328 - 35-10 - - - Intermittent 17536 - Fuel Trim; Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 35-10 - - - Intermittent Oczywiście ostatni, od Ubogiej mieszanki się powtarza ale czasem w parze z 16712 lub 16486... Cewki zapłonowe No Name, stanu świec zapłonowych nie znam, nie ruszałem jeszcze jednego ani drugiego.
-
1.8T AVJ 2001 Błąd 17536 Uboga mieszanka
Przepływomierz jutro sprawdzę. Mógł się nagle soft posypać ? Auto co najmniej dwa lata jeździ na tym sofcie i nie było żadnych błędów. Dodam, iż wydaje mi się, że problem zaczął się tuż po montażu instalacji gazowej. Nie mam również możliwości diagnostyki OBD przy włączonej instalacji LPG, jedynie na samej PB mogę się połączyć przez Vcds. Czy ogólne wyniki logów są ok, coś można poprawić, na coś zwrócić uwagę ?
-
1.8T AVJ 2001 Błąd 17536 Uboga mieszanka
Witam. Sterownik silnika co jakiś czas wyrzuca błąd 17536 Uboga mieszanka. Pacjent to A4 B6 AVJ 2001 rok. Silnik jak na moje po programie, nie wiem jakiego pochodzenia. Niedawno założona instalacja LPG. Uboga mieszanka występuje na benzynie jak i na gazie, którego na razie nie dotykam, dopóki benzyny nie ogarnę na 100%. Generalnie nie czuć spadków mocy, czasem wydaje mi się, że lekko szarpnie przy mocniejszym obciążeniu. Diagnostykę zacząłem od zrobienia kompletu logów dynamicznych i statycznych. Oto one Statyczny: Grupy 001, 003: http://vaglogi.pl/log-001_003_i5We4.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_609TWQ.html Grupy 090, 093: http://vaglogi.pl/log-090_093_obSLD.html Dynamiczny: Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_6O86qtn.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_B325x.html Grupy 090, 093: http://vaglogi.pl/log-090_093_c9TG0p.html Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_vO219l.html
-
1.8T AWT Uboga mieszanka 17536 P1128 Logi do oceny
Dołączam log dynamiczny grupy 115 + 118 bez podpiętego zaworu N75. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
1.8T AWT Uboga mieszanka 17536 P1128 Logi do oceny
Szczelność dolotu sprawdzałem, wszystkie nieszczelności usunąłem na tamtą chwilę. Przepływomierz zostawić w spokoju ? Jakie mogą być przyczyny przeładowania turbiny ?