Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycie pompy wspomagania


Grand324
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Langista,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam pewien problem. Jakiś czas temu zmieniłem koła w mojej b6 na 17stki 225/45 i od tego momentu zaczęła strasznie wyć mi pompy wspomagania. Pompa była już stara więc postanowiłem ją wymienić. Dodatkowo odrazu wymieniłem też płyn (FEBI), układ odpowietrzyłem i przez 2-3 dni było wszystko w porządku, nie wyło i wspomaganie działało prawidłowo. Niestety po paru dniach wycie powróciło a układ zaczął się bardzo zapowietrzać. Sprawdziłem wszystkie połączenia, przy pompie jak i przy maglownicy przy okazji wymiany sprzęgła i wszystko jest suche, brak wycieków. Jest w stanie ktoś mi powiedzieć co może być powodem, że układ się zapowietrza? Jest możliwość, że to przez zbiorniczek? Słyszałem, że jest w nim jakiś filterek ale nie wiem ile w tym prawdy. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Sprawdź, czy płyn w zbiorniczku się pieni, jak tak to wyciągnij ze zbiorniczka cały płyn i zobacz czy sitko jest na miejscu i czy siedzi stabilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za pomoc, tak jak mówiłeś, sitko było zawalone syfem, oczyściłem i wszystko śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2023 o 20:42, Grand324 napisał(a):

Dzięki bardzo za pomoc, tak jak mówiłeś, sitko było zawalone syfem, oczyściłem i wszystko śmiga :)

Jaką nową pompę wspomagania założyłeś ? U mnie też wyje i zastanawiam się nad wymianą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...