-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Dziękować ? Ja głównie fx-a stosuje, czy to u siebie czy u klientów. U siebie jeszcze położyłem top-a do lakieru na felgi.
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Myślę że tyle nawet u mnie nie zrobią, ale wielkie dzięki za ostrzeżenie ?
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
A więc felgi już na aucie. Moim zdaniem dość kontrowersyjne, ponieważ niektórym się podobają, a dla niektórych są fatalne ? Parametry to 19 4x9.5j et42 Obecnie na dystansach 5mm przód i tył, oczywiście finalnie wlecą większe, ? Oponki wylądowały pirelli p0 225/35 i powiem szczerze, że dość przyjemnie się naciągają ? Oczywiście, położona od razu ceramika. Tak to wygląda teraz.
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Nikt nie chciał doradzić, więc sam sobie koło wybrałem ?? Wlecą na auto to wleci kilka fotek. Narazie powiem tylko tyle, że na tym zdjęciu są felgi które kupiłem dziś u Dawmacow
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Mały update... Japany sprzedane, więc zaczynamy poszukiwania nowych felg ?♂️ Dawajcie pomysły co by mogło fajnie siąść na bezdasznika ? Budżet 4500, 19tki 9.5j
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Następny modzik do kolekcji ? Udało mi się nabyć kompletne nagłośnienie BOSE do cabrio, wiec postanowiłem zamontować i odświeżyć głos w audiku ??
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Dzięki wielkie kolego ?
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Klapa ogarnięta, zderzak do malowania, albo kupię drugi bo nie ufam szpachlowaniu plastiku.
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
No dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka... Przez silny wiatr mam teraz małe bubu w audi ? Zderzak rysa na prawie 2mm głębokości no i niestety moja koncepcyjna dokładka którą robię została połamana ?
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Jeśli na klosze chcesz kłaść lakier, to nie polerujesz ich, bo lakier nie będzie się trzymał. Ja ogólnie jestem zwolennikiem polerowania i zabezpieczania ceramika bądź folią i tak też doradzam klientom którym robię lampy
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Powiem szczerze, że dla mnie przepaść, na żywo prezentuje się o wiele lepiej zarówno w nocy jak i w dzień. Tak wygląda na fotkach w nocy.
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Miałem zamawiać, ale tarczki wejdą dopiero z vfizem.
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Mam nadzieję że się uda spełnić moją wizję, pracy ogrom, a dopiero początki są ? A dziękować, od razu dupka się inna zrobiła
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Dokładkę rzeźbie na styl rs5, ale zobaczymy co z tego wyjdzie