Ralen

1.9 TDI
    AWX

610 profile views
  1. Panowie/Panie, pytanie trochę na pograniczu tematu Kojarzycie jakiś subwoofer w koło zapasowe pracujący na 4ohm ? Przesiadłem się z mojego A4 B6 do A6 C7 i okazuje się że tam całe BOSE lata na 4ohm. Ku mojemu zdziwieniu, w serii bose BASU BRAK w tym aucie. Poradzicie jakiś głośnik ?
  2. widzisz akurat właśnie udało mi się ładne drzwi też wyhaczyć. Szkoda że nie masz zderzaka pod spryski
  3. Zobacz ofertę [K] A4 B6 Sedan LX7Z ładne części karoserii Witam, potrzebuję: Drzwi prawy przód Drzwi prawy tył Zderzak standardowy ze spryskami Koniecznie w kolor LX7Z, w ładnym stanie, ważne żeby nie były do malowania. Oferty proszę na PRIV Pozdr. Dodający Ralen Wysłano 18.02.2019 Kategoria Audi A4 B6/B7
  4. Witam, potrzebuję: Drzwi prawy przód Drzwi prawy tył Zderzak standardowy ze spryskami Koniecznie w kolor LX7Z, w ładnym stanie, ważne żeby nie były do malowania. Oferty proszę na PRIV Pozdr.
  5. Ja tylko napisałem jak to wygląda w praktyce Prawo jest prawem, myślę że każdy kto choć trochę zagłębił się w temat, zdaje sobie z tego sprawę.
  6. Ale nie rozumiem do czego piejesz teraz... bo ja nie odnosiłem się tutaj do ustawiania reflektorów tylko do samego faktu posiadania xenonu. Wrzuć na luz. Nie muszę brać tego do siebie bo szanuję innych i dbam o reflektory. A skoro już o ustawieniu świateł mowa, dziś jechałem po zmroku i jechała za mną nowa Toyota na xenonie (na 90% ORI z poziomem). Ku mojemu zdziwieniu gość świecił o 30% dalej i napierdzielał mi po lusterkach. Taki fajny ten samopoziom ustawiany przez fabrykę... I tak największą zmorą są SUVy które z racji że są po prostu wysokie, napierdzielają po oczach. Dziwi mnie że do nich nikt nie ma zarzutów Jeżeli chodzi o oślepianie to dużą rolę gra tutaj stan reflektora. Porysowany, niespolerowany reflektor rozprasza światło jeszcze bardziej, niż brudna lampa (wiem bo właśnie taki wymieniłem ostatnio).
  7. Z tą stłuczką to już trochę podkoloryzowałeś. Podczas dzwona ktoś musiałby Cię podpier*** żeby Ci światła sprawdzili. Miałem dzwona dwukrotnie, raz z mojej winy, raz z winy innego gościa, i nikt się do tego nie czepiał. Rzeczoznawca oglądał mi auto wzdłuż i wszerz bo gość przejechał mi po całym boku, zaglądał pod maskę i nikt nigdy nie zwrócił uwagi na światła. Gość mi nawet auto do góry podnosił bo felga dostała. Poza tym, jak nie masz HIDów tylko jedziesz na ORI przetwornicach, to na pierwszy rzut oka zaglądając pod maskę nawet nie stwierdzisz czy auto ma xenon póki go nie odpalisz (mówię tu o rzeczoznawcy, nie o kimś z audi klubu kto odrazu rozpozna). Generalnie legenda głosi że ktoś kiedyś miał problem, a zagorzali przeciwnicy xenonu bez poziomu i sprysków podłapali temat. Niie zmienia to oczywiście faktu że jest to nie zgodne z prawem
  8. Spróbuj pobawić się synchronizacją rozrządu na fasolkach. Może uda Ci się troszeczkę skorygować problem skopanych pompek i efekt będzie zadowalający. Na ile masz ustawioną synchronizację wałka rozrządu ?
  9. Ja tam na przykład jeżdżę na bixie bez sprysków... ale w aucie mam paczkę ręczników papierowych i w taką pogodę jak teraz, przed każdą jazdą przecieram lampy pomijając fakt że wkurza mnie jak światło idzie w niebo zamiast na drogę. Przez to światła są słabsze.
  10. raczej brudne lampy - patrz pogodę. Światło odbija się od brudu ( po to w xenonach / ledach fabrycznie są spryskiwacze, żeby to częściowo przemywać )
  11. Gdzieś we wzmacniaczu masz pewnie zimne luty i coś nie styka. Gdy wzmacniacz dostaje temperatury, metal się rozszerza, pojawia się kontakt i zaczyna grac. Ja bym nie rzeźbił tego wzmacniacza. Kup drugi używany, na alledrogo za +/- 150pln powinieneś wyhaczyć.
  12. Pioneer daje taką kostkę w standardzie do każdego nowego radia. O ile pamiętam, w kenwoodzie też ją miałem. Jak kupisz radio to powinieneś ją mieć. To złącze które pokazujesz na tyle radia sony, stosowane jest w większości nie fabrycznych sprzętów 1din. Tutaj przykład mojego Pioneera Deh-s500bt. Powinieneś do niego dostać kostkę w standardzie z wyprowadzeniem do kostek ISO (tej czarnej i brązowej)
  13. Nie ma się co zastanawiać tylko zmierz kompresję. To wiele nie kosztuje a spokojniejszy będziesz
  14. A może nie separator tylko motor już szrot i pierścienie puszczają.? Za dużo tej mazi jak na sam separator
  15. Ralen