Treść opublikowana przez krystianeos
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Dziękować ? Ja głównie fx-a stosuje, czy to u siebie czy u klientów. U siebie jeszcze położyłem top-a do lakieru na felgi.
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Myślę że tyle nawet u mnie nie zrobią, ale wielkie dzięki za ostrzeżenie ?
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
A więc felgi już na aucie. Moim zdaniem dość kontrowersyjne, ponieważ niektórym się podobają, a dla niektórych są fatalne ? Parametry to 19 4x9.5j et42 Obecnie na dystansach 5mm przód i tył, oczywiście finalnie wlecą większe, ? Oponki wylądowały pirelli p0 225/35 i powiem szczerze, że dość przyjemnie się naciągają ? Oczywiście, położona od razu ceramika. Tak to wygląda teraz.
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Nikt nie chciał doradzić, więc sam sobie koło wybrałem ?? Wlecą na auto to wleci kilka fotek. Narazie powiem tylko tyle, że na tym zdjęciu są felgi które kupiłem dziś u Dawmacow
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Mały update... Japany sprzedane, więc zaczynamy poszukiwania nowych felg ?♂️ Dawajcie pomysły co by mogło fajnie siąść na bezdasznika ? Budżet 4500, 19tki 9.5j
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Następny modzik do kolekcji ? Udało mi się nabyć kompletne nagłośnienie BOSE do cabrio, wiec postanowiłem zamontować i odświeżyć głos w audiku ??
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Dzięki wielkie kolego ?
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Klapa ogarnięta, zderzak do malowania, albo kupię drugi bo nie ufam szpachlowaniu plastiku.
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
No dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka... Przez silny wiatr mam teraz małe bubu w audi ? Zderzak rysa na prawie 2mm głębokości no i niestety moja koncepcyjna dokładka którą robię została połamana ?
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Jeśli na klosze chcesz kłaść lakier, to nie polerujesz ich, bo lakier nie będzie się trzymał. Ja ogólnie jestem zwolennikiem polerowania i zabezpieczania ceramika bądź folią i tak też doradzam klientom którym robię lampy
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Powiem szczerze, że dla mnie przepaść, na żywo prezentuje się o wiele lepiej zarówno w nocy jak i w dzień. Tak wygląda na fotkach w nocy.
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Miałem zamawiać, ale tarczki wejdą dopiero z vfizem.
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Mam nadzieję że się uda spełnić moją wizję, pracy ogrom, a dopiero początki są ? A dziękować, od razu dupka się inna zrobiła
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Dokładkę rzeźbie na styl rs5, ale zobaczymy co z tego wyjdzie
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Następny mod wpadł, końcówki 101mm. Narazie na dokładkę nie patrzeć bo jest tylko chwilowa. Ze swojej robię custom ?
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Szczerze to zapomniałem że b6 takie ma (a miałem 3 b6tki ??) i powiem Ci szczerze że mnie zaskoczyłeś ?? Do mnie już jadą nowe, po zamontowaniu się pochwalę
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Dokładnie to licznik przejściowy, przez to że cabrio było produkowane w innych latach. Tak to wygląda w dzień ? Wsakozowki też inne są niż w zwykłej albo w b7 cabrio
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Następne mody modziki, jako że miałem czerwony (paskudny) fis, dziś postanowiłem to zmienić ? Wleciał nowy licznik z kolor fisem z nowszą (ikonką) ESP ?? Jutro jeszcze polerka klosza licznika plus ceramika i będzie bajka ??
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Dociążanie przodu granitem ?? Pomyślałem że taki kolorek to zawsze coś innego niż chrom albo czarny ☺️ Do tej pory i tak miałem podobnie pomalowany tylko bez klaru
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Trzeba pamiętać o tym, że detale cieszą najbardziej ☺️ Tak więc odnowiłem znaczek który już nie był w najlepszej kondycji ? Odnowiłem też malowanie grilla, może nie każdemu się podobać, ale mi połączenie 3 kolorów się podoba, na żywo trochę lepiej wygląda bo kolorek ładniej się mieni niż na zdj. Edit. Ostatnie zdjęcie po pomalowaniu klarem
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Nie ma tragedii, u mnie przy niecałych 3pakach km i przebiegu 30-40 rocznie tragedii strasznej nie ma
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Mam na to rozwiązanie, zrezygnować z gazu ?
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
@Gremlin0209 ładniutka czarnulka ☺️ jednak czarny kolor ma to coś, nie tak jak mój ly7w ?? Będziesz coś modzil jeszcze z mocą?
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
A to nie miałem zmieszać 50:50? ???