Treść opublikowana przez DARIO88
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
,,Mocny preparat na bazie kwasu, do użytku profesjonalnego! Służy do dekontaminacji powierzchni zanieczyszczonych osadami mineralnymi. Żelowa konsystencja zapobiega spływaniu, zapewniając dłuższy kontakt. Idealny do usuwania osadów kamienia ze szkła i lakieru, powłok ceramicznych oraz niewidzialnych wycieraczek'' Według producenta się nadaje Ale lepiej sprawdzić w niewidocznym miejscu .
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Spróbuj RRC Car Wash WATER SPOT REMOVER GEL 150ml . Kolega na szybie używał i mówił ze wszystko zeszło.Tylko żeby nie leżało za długo, bo potrafi zmatowić szkło.
-
Spoty Olsztyńskie
żyjemy Przynajmniej Ja hehe
-
Audi a3
Bardzo ładne Auto ? Nie kupowałeś może go w Poznaniu ?
- B8 TrOOOOp
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Piękna jest !
-
Czym doczyszcze grill?
Ja używałem tego : http://showcarshine.pl/home/2220-poorboy-s-world-aluminiummetal-polish-473ml.html Wyglądało podobnie jak u Ciebie, a po zastosowaniu efekt mnie bardzo pozytywnie zaskoczył
-
Polerowanie wyświetlacza LCD (MMI) w Audi A4 B8
Też zamierzam się pozbyć się tej warstwy ochronnej i okleić folią z antyrefleksem . Nie wiecie jaki rozmiar wyświetlacza jest w MMI 3G Basic ?
-
Spoty Olsztyńskie
Ja będę niedługo wystawiał swoją b6 1.9 z slinem wewnętrznym.
-
Potrzebuje osoby z B6 i siedzeniami skórzanymi :-) chcę wsiąść i poczuć jaki dają komfort
To możesz do mnie podjechać bo aktualnie jestem przez cały czas w domu . Wiec jak coś pisz priv i się zgadamy
-
Potrzebuje osoby z B6 i siedzeniami skórzanymi :-) chcę wsiąść i poczuć jaki dają komfort
Ale chcesz sprawdzić pełną skórę ? Bo ja mam u siebie pół skóry S line
-
Spoty Olsztyńskie
Panowie szukam jakiegoś garażu na wynajem ?? Z dostępem do wody i prądu oczywiście Może ktoś wie gdzie w Olsztynie jest jakiś wolny lokal ?
-
Graphite AVF Quattro
Fajne auto ze słusznym kolorem
-
Wakacje w Chorwacji
Ja w tym roku byłem w Jelsie na wyspie Hvar i też polecam Jest kilka knajpek otwartych do późna ,a zjeść też można dobrze . Z atrakcji to można polatać samolotem, popływać statkiem na którym jest dyskoteka, odwiedzić słynne Blue Cave. W odległości 3 km jest następna mieścina, w której odbywają się dyskoteki . Do zwiedzania również sporo się znajdzie
-
Spoty Olsztyńskie
Z tego co mi wiadomo to nie ma .On raczej stawia przy tym ,,rondzie'' hehe .Ja mieszkam na Jeziołowicza i tam parkuje:) A w którym miejscu ? Bo jak zmierzam pod 14 to nie rzuciło mi się w oczy Twoje auto Już wiem dzisiaj naprzeciwko mnie
-
Spoty Olsztyńskie
A w którym miejscu ? Bo jak zmierzam pod 14 to nie rzuciło mi się w oczy Twoje auto
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Z zewnątrz w tym kolorze jest Piękna A wnętrze po prostu brak słów A w nocy to już
-
Spoty Olsztyńskie
A to pewnie czarna B7 z wlepą na klapie. Też czasami ją widuje ale nie wiem kto to . Jest jeszcze czarna A6 C6 Avant na Gębika która należy do żony brata A ja na Jeziołowicza widuje taką jak Twoja:)
-
Spoty Olsztyńskie
Chodzi Ci o czarną audi A6 C6?A twoja czasem nie stoi na Jeziołowicza ?
-
Zarysowany zderzak na parkingu
Ciężko powiedzieć ile możesz dostać . Zrobią Ci wycenę szkody i wtedy podejmiesz decyzje .
-
Zarysowany zderzak na parkingu
Ja bym zadzwonił do tej osoby . Skoro zostawiła Ci wiadomość to jest na tyle uczciwa, że chce się dogadać albo pokryje koszty szkody lub spiszecie protokół . Natomiast protokoły bez problemu znajdziesz w necie .
-
Spoty Olsztyńskie
Panowie jak ktoś jest jeszcze chętny na zawody kartingowe to wpłacajcie, bo miejsca jeszcze są
-
Prace przy mojej a4 .
Świetna Relacja z udziałem własnego Auta Zadbałeś o każdy szczegół tak jak prawdziwy Detalier powinien Oj tam nie takie rzeczy matka ziemia przyjmuje
-
Na jakich stacjach tankujecie
Staram się zawsze na Statoil
-
Spoty Olsztyńskie
W przyszły weekend pasuje mi niedziela A na gokarty jak wszystko dobrze pójdzie to też zawitam