Treść opublikowana przez kolunio
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
mobil1 lepszy czy motul
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
aso lublin tak zaleca leją do wszystkich audi i kolega też ma 3.0 i jezdzi na castrolu 5w30 nie narzeka także tak to wygląda
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
oki dzięki ---------- Post dopisany 23-04-2012 at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2012 at 21:56 ---------- aso zaleca castrol 5w30 takie leją do audi
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ja jezdze na mobil 5w50 i chyba zmienie na motul bedzie lepszy
-
Kontrolka check
warto zapłacić zawsze ori trwalsze
-
Kontrolka check
no właśnie nie czytają no ale coż narazie się pozbędę oleju w gniazdach świec ale dzięki za rady chłopaki ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ---------- koszt uszczelek pod pokrywą to 280 zł aso już zamówione, zamiennik koszt 230zł i po kłopocie mam nadzieje
-
Kontrolka check
ale wiecie co jak jeszcze nie miałem lpg to mi się to zrobiło ale tylko raz czyli wypadł zapłon na pb
-
Kontrolka check
gazownik mówił ze nie ma potrzeby wymieniać swieczki na lpg 2 mc założyłem nowe ngk zapłaciłem 180 zł coś widzę ze nie potrzebnie zakładałem lpg same problemy a tak ich nie miałem wogóle
-
Ile pali Wam gazu?
moje 3.0 jazda mieszana to 14 l nie wiem czy dużo czy mało
-
Kontrolka check
eee to nie wielkie koszta pewnie tylko sonda kosztuje i mam je dwie ciekawe ile w aso
-
Kontrolka check
wypada zapłon na cylindrach i sonda lambda ,wypadanie zapłonu może byc powodem ponieważ w komorach mam olej jak ostatnio wymieniałem swieczki muszę się jakoś tego pozbyć
-
Kontrolka check
panowie tu was zaskocze jak jeszcze nie miałem lpg i check mi mrugał ,a ceweczki mam nowiutkie z ASO i świece także NGK nie piszcie głupot proszę
-
Kontrolka check
i tak pewnie zrobię ja podejrzewam że to katy siadają ale zobaczymy
-
Kontrolka check
dziś przy ostrym przyśpieszaniu moim 3.0 na maxa kontrolka check zaczyna mrugać to już drugi raz w ciągu 2 mc ale tylko przy szybkiej jezdzie help co to może być
-
Instalacja do 3.0
wiesz na trasie spalił 8.2 duża rozbieżnośc jest 10-30 % to powinien mi gazu spalić 10,5 przy 30 % a pali 11.5 -12 lpg czy wiecie jeszcze słychać bzyczenie jak chodzi na pb\lpg co to jest
-
Instalacja do 3.0
dzisiaj byłem i gazwonika i mi ustawiał na mniejsze spalanie zobaczymy teraz ile spali ,druga sprawa na fisie pokazało 8.2 pb niby to
-
Gdzie macie zamontowany reduktor?
wiecie panowie mi spalił 11/5 lpg a na fis pokazało 8.2 to dobrze czy zle
-
Komputer benzynowy pokazuje od rezerwy spadek km,mimo jazdy na gazie.
u mnie jest to samo jade na lpg a wskazówka benzyny ucieka do rezerwy jak dotankuję kilka litrów pb to podnosi się o to co było czyli było 10 litrów dotankowałem 5 i jest 15 proste nie trzeba żadnej bateri odłączać
-
Instalacja do 3.0
witam zrobiłem test zamość -płock i wyszło 11.5 /100 lpg niezle także polecam stag 300 tylko jest jeden problem jakaś pompka mi jęczy i zakłuca mi pracę silnika tzn słyszę bzyczenie a nie stukot silnika wiecie co to jest ,gościo od gazu powiedział że tak ma być dziś byłem i jeszcze mi ustawił spalanie na lepsze ---------- Post added at 14:38 ---------- Previous post was at 14:32 ---------- witam zrobiłem test zamość -płock i wyszło 11.5 /100 lpg niezle także polecam stag 300 tylko jest jeden problem jakaś pompka mi jęczy i zakłuca mi pracę silnika tzn słyszę bzyczenie a nie stukot silnika wiecie co to jest ,gościo od gazu powiedział że tak ma być dziś byłem i jeszcze mi ustawił spalanie na lepsze
-
Instalacja do 3.0
dokładnie
-
Instalacja do 3.0
Witam butla mam 50 w kole i reduktor przy wlewie paliwa ,wiesz na trasie jeszcze nie wiem ale tak na miejscu to 12 wziął jazda mieszana jakie masz podzespoły
-
Instalacja do 3.0
No jest juz instalacja jestem jak narazie zadowolony porządnie zrobione ze spalaniem jeszcze nie wiem okaże się
-
Instalacja do 3.0
napewno japońska na 100 %
-
Instalacja do 3.0
Witam w czwartek się udaję do gazownika na instalkę mam mieć stag 300 wtryskiwacze hana japońska forma obecnie najlepsze na rynku. co się już sprawdziło napiszcie kto ma 3.0 napiszcie jak to pali i czy są awarie pozdr
-
Brc sq 24 zaczął wiecej palić
stag 300 sterownik ,wtryskiwacze HANA to firma japońska najlepsze na rynku w tej chwili ,instalacje elektryczne FIRMA AC kapitał niemiecki oni robią do volskwagena na teren niemiecki i na polskę, i parownik KME GOLD do 350 ps włoska firma taka będzie instalacja mam nadzieje że wszystko ok