Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kolunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kolunio

  1. mobil1 lepszy czy motul
  2. aso lublin tak zaleca leją do wszystkich audi i kolega też ma 3.0 i jezdzi na castrolu 5w30 nie narzeka także tak to wygląda
  3. oki dzięki ---------- Post dopisany 23-04-2012 at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2012 at 21:56 ---------- aso zaleca castrol 5w30 takie leją do audi
  4. ja jezdze na mobil 5w50 i chyba zmienie na motul bedzie lepszy
  5. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 3.0
    warto zapłacić zawsze ori trwalsze
  6. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 3.0
    no właśnie nie czytają no ale coż narazie się pozbędę oleju w gniazdach świec ale dzięki za rady chłopaki ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ---------- koszt uszczelek pod pokrywą to 280 zł aso już zamówione, zamiennik koszt 230zł i po kłopocie mam nadzieje
  7. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 3.0
    ale wiecie co jak jeszcze nie miałem lpg to mi się to zrobiło ale tylko raz czyli wypadł zapłon na pb
  8. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 3.0
    gazownik mówił ze nie ma potrzeby wymieniać swieczki na lpg 2 mc założyłem nowe ngk zapłaciłem 180 zł coś widzę ze nie potrzebnie zakładałem lpg same problemy a tak ich nie miałem wogóle
  9. moje 3.0 jazda mieszana to 14 l nie wiem czy dużo czy mało
  10. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 3.0
    eee to nie wielkie koszta pewnie tylko sonda kosztuje i mam je dwie ciekawe ile w aso
  11. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 3.0
    wypada zapłon na cylindrach i sonda lambda ,wypadanie zapłonu może byc powodem ponieważ w komorach mam olej jak ostatnio wymieniałem swieczki muszę się jakoś tego pozbyć
  12. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 3.0
    panowie tu was zaskocze jak jeszcze nie miałem lpg i check mi mrugał ,a ceweczki mam nowiutkie z ASO i świece także NGK nie piszcie głupot proszę
  13. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 3.0
    i tak pewnie zrobię ja podejrzewam że to katy siadają ale zobaczymy
  14. kolunio opublikował(a) temat w 3.0
    dziś przy ostrym przyśpieszaniu moim 3.0 na maxa kontrolka check zaczyna mrugać to już drugi raz w ciągu 2 mc ale tylko przy szybkiej jezdzie help co to może być
  15. wiesz na trasie spalił 8.2 duża rozbieżnośc jest 10-30 % to powinien mi gazu spalić 10,5 przy 30 % a pali 11.5 -12 lpg czy wiecie jeszcze słychać bzyczenie jak chodzi na pb\lpg co to jest
  16. dzisiaj byłem i gazwonika i mi ustawiał na mniejsze spalanie zobaczymy teraz ile spali ,druga sprawa na fisie pokazało 8.2 pb niby to
  17. wiecie panowie mi spalił 11/5 lpg a na fis pokazało 8.2 to dobrze czy zle
  18. u mnie jest to samo jade na lpg a wskazówka benzyny ucieka do rezerwy jak dotankuję kilka litrów pb to podnosi się o to co było czyli było 10 litrów dotankowałem 5 i jest 15 proste nie trzeba żadnej bateri odłączać
  19. witam zrobiłem test zamość -płock i wyszło 11.5 /100 lpg niezle także polecam stag 300 tylko jest jeden problem jakaś pompka mi jęczy i zakłuca mi pracę silnika tzn słyszę bzyczenie a nie stukot silnika wiecie co to jest ,gościo od gazu powiedział że tak ma być dziś byłem i jeszcze mi ustawił spalanie na lepsze ---------- Post added at 14:38 ---------- Previous post was at 14:32 ---------- witam zrobiłem test zamość -płock i wyszło 11.5 /100 lpg niezle także polecam stag 300 tylko jest jeden problem jakaś pompka mi jęczy i zakłuca mi pracę silnika tzn słyszę bzyczenie a nie stukot silnika wiecie co to jest ,gościo od gazu powiedział że tak ma być dziś byłem i jeszcze mi ustawił spalanie na lepsze
  20. Witam butla mam 50 w kole i reduktor przy wlewie paliwa ,wiesz na trasie jeszcze nie wiem ale tak na miejscu to 12 wziął jazda mieszana jakie masz podzespoły
  21. No jest juz instalacja jestem jak narazie zadowolony porządnie zrobione ze spalaniem jeszcze nie wiem okaże się
  22. napewno japońska na 100 %
  23. Witam w czwartek się udaję do gazownika na instalkę mam mieć stag 300 wtryskiwacze hana japońska forma obecnie najlepsze na rynku. co się już sprawdziło napiszcie kto ma 3.0 napiszcie jak to pali i czy są awarie pozdr
  24. stag 300 sterownik ,wtryskiwacze HANA to firma japońska najlepsze na rynku w tej chwili ,instalacje elektryczne FIRMA AC kapitał niemiecki oni robią do volskwagena na teren niemiecki i na polskę, i parownik KME GOLD do 350 ps włoska firma taka będzie instalacja mam nadzieje że wszystko ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.