Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja do 3.0


kolunio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w czwartek się udaję do gazownika na instalkę mam mieć stag 300 wtryskiwacze hana japońska forma obecnie najlepsze na rynku. co się już sprawdziło napiszcie kto ma 3.0 napiszcie jak to pali i czy są awarie pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj LPGTECH lepszy sterownik od Staga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja ok. Wtryskiwacze z górnej półki. Trochę tego zamontowałem i nie było z nimi problemów. Teraz tylko kwestia montażu. Jak będzie wszystko dobrze zamontowane i wyregulowane to musi działać ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kiego grzyba pytasz o awaryjnosc... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest juz instalacja jestem jak narazie zadowolony porządnie zrobione ze spalaniem jeszcze nie wiem okaże się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz gdzie masz zamontowany reduktor, butlę (jak duża).

Też mam 3,0 ASN 2003r. avant. Zamontowałem Lpg i właśnie testuję :)

Pierwsze tankowanie wypadło 12,5l (trasa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam butla mam 50 w kole i reduktor przy wlewie paliwa ,wiesz na trasie jeszcze nie wiem ale tak na miejscu to 12 wziął jazda mieszana jakie masz podzespoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile benzyny do tego dolewasz? Bo nie wierzę, że 3.0 zadowoli się 13 litrami gazu w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swoim od prawie roku/przejechane 50kkm BRC2. Co 15 tysięcy na przegląd gwarancyjny. Wszystko chodzi idealnie. Też mam silnik 3.0 v6 ASN w A4 B6:) Spalanie na trasie 9-10L/ miasto ok 13

Polecam jak najbardziej

Kolego ile pali PB ? ile litrów LPG wchodzi do butli i ile na tej butli przejeżdżasz kilometrów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB pali 8-9 trasa/11-12 miasto.

Jak jechałem kilka razy trasę Legnica-Darłowo to spalanie wyszło tak: 42 litry gazu zatankowane i 462km przejechane (średni jechałem 90-130, czasem coś*wyprzedziłem itp czyli standard).

Dodam, że mam FWD i multi i właśnie tu jest przewaga nad KAŻDYM TIPEM I KAŻDYM QUATTRO, z którymi gaziora wsiorbało by mi przy tym silniku około 2-3 literków więcej:)

Pozdro

---------- Post added at 00:23 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

PS rozmawiamy o "miasto" Legnica, żeby ktoś nie myślał że mam Warszawkę na myśli a to różnica ogromna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem żeby moje 2L spaliło 9L LPG to chyba bym musiał jechać nie więcej jak 60-70km/h mówię chyba bo nigdy nie uzyskałem takiego wyniku z oczywistego powodu ,jazda z taką prędkością by mnie zabiła ,najmniej ile moje audi spaliło LPG to było 11L i się po prostu wlokłem bez dziwnych wyprzedzań innych aut .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...