Treść opublikowana przez kolunio
-
Brc sq 24 zaczął wiecej palić
a co się dzieje z tą instalacja słyszałem że jest dobra może coś innego polecacie
-
Brc sq 24 zaczął wiecej palić
Witam czwartek zakładam STAG 300 prawdopodobnie bez awaryjny kosz to 3000 zł do mojej 3.0 zbiornik w kole zapasowym 55litrów około 10 l ma niby to palić zobaczymy
-
Brak podświetlenia popielniczki
brak podświetlenia popielniczki ,jak wymienić tą diode czy się da
-
[B6 ASN] Jakie świece założyć ?
Witam jakie świece założyć do mojej 3.0 bo już mi się skończyły co polecacie na jakich jeżdzicie w obecnej chwili mam briski premium lgs
-
[B6 ASN] Jakie amorki do 3.0
tak mówili dzwoniłem osobiście bardzo się zdziwiłem
-
[B6 ASN] Jakie amorki do 3.0
tak mówili dzwoniłem osobiście bardzo się zdziwiłem
-
[B6 ASN] Jakie amorki do 3.0
tak mówili dzwoniłem osobiście bardzo się zdziwiłem
-
[B6 ASN] Jakie amorki do 3.0
Witam przymierzam się do zakupu amorków do mojej 3 litrówki jest problem bo 1 amorek w aso kosztuje 2500 zł kupe kasy czy wiecie jakiej firmy kupić słyszałem o monroe (oprócz chińczyków ) że warto.byłem w stacji diagnostycznej i pokazuje że mam jeszcze 59% przód i tył ale to są bzdury bo auto jest miękkie.
-
[B6 ASN] Czy klocki ate są dobre
witam kończą się klocki zamierzam kupić ate ceramic są może jakieś lepsze ma ktoś orientację ate sporo kosztują znalazłem za 277 zł chyba nie tak żle co
-
[B6 ASN] Parują reflektory
skąd mam wziąść te woreczki gdzie kupic i nakleić w środku dekielku lampy,jak sprawdzić odpowietrznik nigdy tego nie robiłem wyciąga się go czy zamontowany na stałe
-
[B6 ASN] Parują reflektory
czy jego sie jakoś wyjmuje jak to sprawdzic
-
[B6 ASN] Parują reflektory
nie ksenonki ale może bedę zamieniał na bi
-
[B6 ASN] Parują reflektory
witam paruje mi lampa i zaraz za nimi siadają przetwornice co zrobić macie jakieś rady bo już naprawdę mam dosyć, może jest za szczelna lampa,przetwornice w środku są zaśniedziałe czyli wilgoć się dostaje może nowe kupić ciekawe czy to samo będzie proszę o jakieś rady wszystko przyjmuję dzięki
-
[B6 ASN] [B6 ASN] Kłopot tylko co to jest ???
podjedz do aso i niech tam diagnozują nie wiele kosztuję około 200 zł podłączenie kompa ale tam są mechanicy i pogadasz sobie z nimi
-
[ALL B6] Czy 3.0 quattro to dobry wybór?
ja mam 3.0 w benzie i nie narzekam i tylko manual tylko lać paliwko i jazda dla mnie skrzynia automatyczna to porażka popatrz jak ludzie mają problemy ,piszą że cieknie olej ze skrzyni biegów nie przełącza albo szarpie polecam manuala
-
Wyrzucenie katalizatora w Audi A4 B6 3.0 ASN
to co zrobić zeby było dobrze z tym check-iem
-
Wyrzucenie katalizatora w Audi A4 B6 3.0 ASN
witam co się stanie jak wywale katy i zastapię Strumienica w obudowie katalizatora x2 czy zaswieci się check i auto bedzię więcej paliło lub coś innego jakieś rady
-
[ALL B6] ESP- co daje wyłączenie?
a przy zapalonej kontrolce co jest wyłączone [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 20:55_________________________________________________moim zdaniem jest wszystko wyłączone abs asr i esp bo nie można go nawet włączyć w czasie jazdy i kontrolka nie świeci się trzeba się zatrzymać i zgasić silnik
-
[ALL B6] ESP- co daje wyłączenie?
no dobra czyli wszystko jest wyłączone abs esp i asr tak
-
[ALL B6] ESP- co daje wyłączenie?
Witam czy ktos wie jak się nacisnie esp i przytrzyma 15 sekund to co z układów się wyłącza i czy auto ma lepsze osiągi.wiem ze pozniej juz nie można włączyć ,trzeba zgasić motor i włączyc ponownie
-
[B6 BFB] Poprawa brzmienia wydechu
no ja też chciałbym wyciąć kata ale obawiam się że będą problemy z check będzie się świecił auto więcej paliło itp.także narazie nic nie ruszam byłem w vtg i powiedzieli jak check nie świeci to nic nie ruszać
-
[B6 ASN] Czy ktoś ma informacje na temat zużycia oleju?
Witam ja leje 5w50 mobil 1 i wymieniam co 15 tys a nawet czasami wcześniej,ale ty lejesz za rzadki olej prawie jak woda powinieneś zmienić moim zdaniem
-
[B6 ASN] Filtr stożkowy w Audi A4 B6 3.0 V6 benz.
ja tam mam wkładkę K&N i polecam a stożek to lipa tyle powiem kiedyś miałem nie sprawdzał się
-
[B6 ASN] 3.0 V6 Akcja Serwisowa - wymiana Cewki
witam ja już byłem na akcji serwisowej wymienili mi ale tylko 5 cewek powiedzieli że jedna 1 jedna cewka ma inny numer nie ma jej na liście do wymiany trwało to 1 godzinkę pozdr
-
[ALL B6/B7] S4 a RS4-różnice
polecam rs4 to typowo sportowy samochód różni się w 100% od s4