-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
bbetoon skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K5DA039056
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
bbetoon skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8R9AA049386
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
bbetoon skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8E06A004440
-
[ALL B6/B7] S4 a RS4-różnice
chce przeznaczyc na auto kolo 160 tys wiem cos ale na necie znajdziesz cos a za chwile za przeczenia tego wiem ze b8 inny model ale wnetrze juz mi sie bardziej podoba a mysle o aucie sportowym a nie moja winna ze mi sie audi podobaja ) np jak s5 ale zbyt masywnie wyglada
-
[ALL B6/B7] S4 a RS4-różnice
a powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz s4 4.2 czy s4 3.0 jest lepszy ? co uwazacie no i sie caly czas zastanawiam nad s4 czy rs4
-
[ALL B6/B7] S4 a RS4-różnice
no akurat z turbina mowilem przykladowo bo chodzilo mi o to ze jak pare rzeczy po zmienniam to bedzie to samo bo myslalem ze rs4 kosztuje tyle z powodu wnetrza innego i calej karoseri a silniki to samo ale jak sa duze roznice to okey wielkie dzieki za odpowiedzi
-
[ALL B6/B7] S4 a RS4-różnice
no to ja wiem ale chodzi jaka jest roznica miedzy tymi silnikami ze np turbine zmiennie a tu 420 kucy ?? bo chodzi mi wylacznie o to czy warto przeplacic za rs4
-
[ALL B6/B7] S4 a RS4-różnice
czesc ja mam takie pytanie jakie roznice sa miedzy silnikiem 4.2 z s4 a 4.2 z rs4 bo ostatnio mysle nad kupnem s4 i mnie tak dziwi ze ten sam silnik a roznica 76 kucy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to znacie jakis dobry warsztat gdzie mi to zrobia ? i dobrze mi sprawdza ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no myślę nad sprawdzeniem czy niema jakiś błędów i czemu chodzi nie równo bo jak czytam na forum to piszą żeby zrobić logi [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:05_________________________________________________a ile kosztuje sprawdzeniem vagiem zrobienie logów ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć chłopaki ma ktoś vaga ?? bo moje autko ma nierówne obroty ??
-
[ALL B5] Laik zaczyna zabawe z CarAudio... ;)
3.5-4 tys zl mam na sprzecik chce w koncu w aucie posluchac czystej muzyki zeby nie bylo charczenia i szumow bo jak chce posluchac glosno to tak jak bym w garnek bil :D:D a teraz chce kupic tylko glosniki przednie wzmaczniacz i radio )
-
[ALL B5] Laik zaczyna zabawe z CarAudio... ;)
poczytałem ale tam nic niema takiego sensownego według mnie nie rozwiązuje dużo moich zagadnień tylko mówi to co już miałem trochę wcześniej w głowie po szukaniu na necie ciekawostek na temat car audio
-
[ALL B5] Laik zaczyna zabawe z CarAudio... ;)
kamil ale mi nie o to chodzi chce to dla siebie zeby mi dobrze w aucie gralo a nie zeby za dwa lata wymienniac na nowy sprzet wiem o co chodzi z kondesatorem i ja niechcemiec to na wierzchu tylko po chowane tak zeby tego nie bylo widac
-
[ALL B5] Laik zaczyna zabawe z CarAudio... ;)
no to ja tu dam zestawienie jakie mysle zeby kupic a napisz mi czy to jjest dobra klasa ) http://allegro.pl/item1150747096_pioneer_deh_p7100bt_gwarancja_pl_raty.html http://allegro.pl/item1151093586_hertz_hsk_165_4_hi_end_maty_mdf_wysylka.html http://allegro.pl/item1151304749_crunch_cr_1000cap_kondensator_cyfrowy_tanio.html i do tego to naj bardziej niewiem jaki wzmacniacz dobrac bo wydaje mi sie ze ten zestaw jest dobry
bbetoon
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta