Treść opublikowana przez kolunio
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Witam mam pytanko na temat silnika 2.0 T czy to dobry silnik bezawaryjny wady i zalety napiszcie mój kolega chce kupić cos takiego w benzie ma juz na oku na allegro.Czekam na wiadomości pozdrawiam Fajne info 2.0 TFSI http://20tfsi.blogspot.com/2013/11/guide-pcv-ventil-tauschen-20-tfsi.html
-
płukanie silnika
aha dzięki chłopaki za wiadomości będę ostrożny ,wiem jak się robi płukanke silnika to też trzeba zdjąc miskę olejową i wyczyścic dokładnie pozdr
-
płukanie silnika
Witam pytanko jak jest z tym płukaniem silnika,jakie efekty co sie dzieje warto to robic , czy stosowaliście to w swoim aucie.Piszcie pozdr.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
a nie wiesz przypadkiem czy to sa ngk 4 elektrodowe czy platynowe
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
witam czy ktoś wie jakie dobre świece kupić do s4b6 słyszałem że ngk 4 elektrodowe i są niedrogie
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
też zawsze chciałem miec s4 b6 avant i mam doczekałem się pozdr
-
Silnik Audi S4 4.2 344 KM - opinie
Witam ja posiadam s4b6 kupioną w 2012/10 nie narzekam na nic lata jak tralala ,oleju nie pije mam zalany Valvoline ,jak ktoś ma castrol to wylać od razu .Mam bardzo zadbany egzemplarz przyprowadzony z szwajcarii ,wiadomo V8 pali jeżdzę nim na codzień jazda mieszana jadąc normalnie to 12-14,ale tym się nie da jechać normalnie tylko gaz do dechy hee.Zawieszenie spoko żadnych stuków luzów przy felgach 235/40/18
-
Płukanie silnika
odradzam płukankę
-
s4 felgi
ohhhh
-
s4 felgi
Witam czy może ktoś ma do sprzedania felgi na zimę do mojej s4 najlepiej 17 cali jakby coś to pisać
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
panowie co zalać do 3.0 motul czy liqui moly wiem że są bardzo dobre te oleje teraz jezdze jeszcze na mobil 1 5w50 chce juz zmienic na inny
-
Navigation Plus RNS D
da rade spolszczyć mozna kupić płytkę z wkładasz i po sprawie poczekać kilka minut i jest oki
-
Silnik 3.0 V6 Benzynowy - opinie
ja tez mam taki motor od 4 lat nic nie robione tylko wymiana oleju rewelacja żadnej awarii polecam bez quattro
-
[B5 ALL] Jaki łącznik do stabilizatora?
no własnie jakiej firmy dobre łączniki kupić do 3.0
-
Pomoc w wyborze silnika
kolego nabieraj 3.0 to jedzie 250 bez problemu mam od 4 lat i spoko naprawdę polecam
-
Gdzie sie znajduje moduł świateł
Witam wiecie gdzie się znajduje moduł świateł do mojej b6 bo chce sobie wymienic na inny model z b7 ponieważ żeby mieć światła dzienne pozdr
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
no niewiadomo ile sie ma nagaru po płukance trzeba zdjąć miche i wszystko łądnie wypucować jest troche roboty
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
po płukaniu jest różnica jak się silnik sprawuje ,nie trzeba miski olejowej ściągać aby resztę syfu zebrać ,cały syf wyleci
-
Instalacja do 3.0
tak na granicznej u malca i mam mu powiedzieć że zle podłączone wkurza mnie to buczenie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
chłopaki robicie takie płukanki kto robił napiszcie jakie efekty mam smiało zrobić płukankę nie bać nie że coś się stanie piszcie
-
Instalacja do 3.0
tak mi teraz spala 13,5-14 lpg na takie kręcenie się w koło ratusza ---------- Post dopisany 25-04-2012 at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2012 at 09:49 ---------- praca silnika powietrza wtórnego uaktywniana przez sterownik instalacji gazowej -błędne podłączenie tak twierdzi aso byłem na sprawdzeni dziś. buczenie non stop a nie powinno jest to pompa która jest pod filtrem powietrza ,czy macie coś takiego w swoich autach ,mój gazownik twierdzi że tak ma być. ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- praca silnika powietrza wtórnego uaktywniana przez sterownik instalacji gazowej -błędne podłączenie tak twierdzi aso byłem na sprawdzeni dziś. buczenie non stop a nie powinno jest to pompa która jest pod filtrem powietrza ,czy macie coś takiego w swoich autach ,mój gazownik twierdzi że tak ma być.
-
Dużo oleju w komorze świecy w Audi A4 B6 2.0
tak ja mam to samo jutro będę miał uszczelki i po problemie kosz 280 zł komplet do 3.0 aso cena
-
Gdzie szukać przyczyny - falujące obroty
coś może z elektryką coś nie łączy podjec do mechanika zapytaj niech popatrzy
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
powiedz jak to robisz jaką płukankę lejesz jaka nazwa firma ile się tego leje bo ja bym się bał , ja już mam nauczke kiedyś zalałem rzadszy olej po 1000 wypłukało mi olej i kontrolka się zabłysneła i po silniku ale to w innym aucie
-
Instalacja do 3.0
masz jakies problemy z silnikiem w 3.0 bo non stop od 2 tyg. jak mam lpg a tal o 4 lat nic nie wiem co to problem