Treść opublikowana przez kolunio
-
[B6 ASN] 3.0 V6 Akcja Serwisowa - wymiana Cewki
jak to jest z tymi akcjami serwisowymi co ja też mogę się zalapać ,jak to działa
-
[B6 ASN] Zmienne fazy rozrządu w 3.0V6
hej ja też mam asn i też mogę mieć zmienne fazy rozrządu jak się o tym dowiedzieć,jak to sprawdzić pozdr
-
[ALL B6] Jakiej firmy klocki założyć?
polecam ate mam je i są oki
-
[ALL] Ceramiczne klocki Ate
noi jak z tymi klockami ceramicznymi jak się zachowują na zwykłych tarczach dajcie znać to sobie kupię do swojego jak ktoś już ma tno niech opisze oki pozdr
-
[B6 ASN] Zapala się kontrolka od hamulców
chłopy w czasie jazdy zapalał mi się brake więc patrzyłem na klocki z tyłu niby są, ale nie mają czujników ,otworzyłem maskę i sprawdziłem pojemnik z płynem a tam mniej niż minimum,to dlatego zapalał mi się brake ale dlaczego aż tak tak go brakowało,hamulce brzytwa.Dziś kupiłem dot 4 i dolałem 150ml ,ale jak przyznaje już dawno płynu nie sprawdzałem czy macie jakieś rady na to dlaczego brakowało płynu pewnie gdzieś się ucieka
-
[B6 ASN ] Świece irydowe
tak denso
-
[ALL B6] Jaki telefon fabrycznie w B6 2004 rok ?
też mam taki jak wyżej na zdjęciu działa rewelacyjnie
-
[B6 ASN ] Świece irydowe
witam co myslicie o zastosowaniu świec irydowych do mojej a4 teraz brykam na brisk tuning ale już czuje ze powoli się wypalają one mają tylko 20.000 tys km czy ktos wie czy te świeczki irydowe są dobre
-
[B6 ASN] Check się zapala i gaśnie
własnie jutro jadę do vtg i zobacze co jest grane ale teraz już nie świeci ,no ale coś go boli
-
[B6 ASN] Check się zapala i gaśnie
witam kilka dni temu zapalił mi się check w czasie jazdy, poświeci i gaśnie co jest grane już tak kilka razy pierwszy raz takie coś
-
[B6 ASN] Czy ktoś wie jak sprawdzić układ zapłonowy
normalnie pali na wszystkie cylindry ,nie przerywa ,tylko czuje brak mocy ,do spodu trzeba mu deptać żeby jechał,tak wcześniej nie miałem,ostatnio miałem wyścig i jakoś podczas wyścigu zauważyłem że nie trzyma mocy
-
[B6 ASN] Czy ktoś wie jak sprawdzić układ zapłonowy
jak sprawdzić układ zapłonowy bo coś moje auto ostatnio więcej pali i ma duszności albo coś innego w dzieje ,albo co należy wymienić pozdr
-
[B6 ASN] Katalizatory-pytanie
jak będziesz miał problem z katem to checka ci wywali pozdr
-
[B5 ADR] Filtr Paliwa Benzyna - Opinie
nie rozumiem co kręcić :>
-
[B5 ADR] Filtr Paliwa Benzyna - Opinie
mi też zaproponowali filtr paliwa Knehta w vtg warszawa pozdr
-
[B6 ASN] Katalizatory-pytanie
nie nic narazie nie bedę robił byłem w vtg warszawa i kat mam spoko jak cos się będzie działo z katem to od razu zapali się check.u mnie w modelu ma czujniki ,wymieniłem tylko filtr paliwa w vtg pozdr
-
[B5 ADR] Filtr Paliwa Benzyna - Opinie
też muszę wymienić przejechałem już na nim z 80 tyś km to trochę za duzo co jak myślicie ,może jakiś sportowy założyć
-
[B6 ASN] Katalizatory-pytanie
no tak zrobię już dzwonilem do gościa z czestochowy 2 katy kosztują coś ponad 600 zł + robota i dojazd hee trochę wyniesie
-
[B6 ASN] Katalizatory-pytanie
witam coś kiepsko się zbiera na wysokich obrotach no i na hamowni wykazało mi 209ps i 270 nm na 95pb a jak go kupiłem to lepiej się zbierał ale od nowosci nie było ruszane także chyba należy wymienić pozdr
-
[B6 ASN] Katalizatory-pytanie
Witam czy ktos wie gdzie dobrze w wawie wymienią mi katy na nowe o lepszym przepływie czyli usportowione porszę o rady pozdr :>
-
[ALL B6] Spalanie oleju 3,0 ASN Proszę o pomoc
ja tez mam asn i troche pobiera ale naprawdę minimalnie to normalka wcale się tym nie przejmuje .jak wymienie olej to do 8-9 tyś nic nie widać ale pozniej widzę na miarce może trzeba mieniać co 10 tyś pozdr
-
[ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?
naprawdę polecam 3.0 v6 można poszaleć
-
[B6 ASN] Audi A4 B6 3.0 V6
Witam też posiadam 3.0v6 od 2 lat i nie narzekam wymienilem tylko rozrząd klocki świece i tyle ale coś myślę o chyba coś go muli ale nie wiem co czytalem trochę o katach może to ,nie wymieniałem jeszcze filtra paliwa pozdrawiam
-
[B6 ASN] Wycięcie katalizatorów
LADNIE TO AUDI JEDZIE BEZ TYCH KATÓW
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
ja mam czarną skórke i nie narzekam mam podgrzewane siedzenia i siedzenia są cieplutkie a w lecie trzeba się przyzwyczaić pozdr