Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?


MALY A4

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegow ... ma problem chcialbym zmienic sobie tapicerke z weluru na skore . Nigdy nie mialem skorzanej tapicerki i nie wiem czy po jakims czasie nie bede zalowal swojej decyzji ..wiem ze podobno bardzo sie nagrzewa latem i jest nie przyjemnie . Czy ktos moze sie ze mna podzielic swoimi uwagami na ten temat :mysli: z gory dziekuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza kombinacja jak dla mnie to skora + alcantra.Skora na bokach foteli a alcantra w srodku i na oparciu.Boczki drzwi sama skora :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką kombinacje jak o jakiej pisze HiRide i kiedy słońce nagrzeje fotel to miejsca skorzane są wściekle gorące, alcantara nie przyjmuje tak promieni słonecznych i jest spoko w dotyku.

Na Twoim miejscu nie kombinerkowałbym, chyba że jesteś mocnym fanem skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bardziej zalezy na zmianie koloru niz materialu ale wiem ze czerwona skora lepiej wyglada niz czerwony welur . Chociaz mialem kiedys w bmw czrwony welur i bardzo mi sie podobalo wiedz chyba zostanie welur ale czerwony ...dzieki koledzy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko skóra :) miałem raz juz w aucie skóre teraz mam welur i mnie to strasznie denerwuje :)

skóra to skóra

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt skóra to skóra - ale najlepiej przy ogrzewanych fotelach, bo w lato masakra, a i w zimę zimno :disgust:

A welur dla mnie kox, tylko że w niektórych kolorach - ciemny grafit np. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALY A4 a masz mozliwosc załatwienia skóry do B6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skora ma jedna wade - w lato czlowiek sie do niej przykleja niestety...

W zime jezdzilo mi sie bardzo elegancko.

Idealnym rozwiazaniem jest polskora, albo skorka wentylowana - ktorej chyba w B6 nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnym rozwiazaniem jest polskora, albo skorka wentylowana - ktorej chyba w B6 nie bylo.

zdaje się, że dopiero od B8 jest nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko skóra :kox:

Jak sie nagrzeje w lecie to jest mały problem, ale nawet w tym mankamentem nie zamieniłbym na nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko welur - ciepły w zimie,a w lecie się nie nagrzewa.

Skóra nigdy do auta no chyba,że jako kurtka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko welur - ciepły w zimie,a w lecie się nie nagrzewa.

Skóra nigdy do auta no chyba,że jako kurtka :tongue4:

nie zgadzam się :no:

SKÓRA jest poprostu piękna dodaje elegnacji i jeszcze ten zapach :naughty:

Ja stawiam SPID :good:

to jest rozwiązanie i mis ie bardzo podoba , poluje na cos takiego :good:

skóra ma jeden plus , jak sie coś wyleje to wystraczy szmatka i juz jest czysciutko , na materiale niestety ale zostaje plama :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skóre kremowa wiec nawet w lato sie tak mocno nie grzeje. :good: A co do tego ze cialo sie w lecie do niej klei to jak masz climatronik to na golasa nie trzeba jezdzic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie.

Skora jest naprawde sliczna i latwa w utrzymaniu ale jak koledzy zauwazyli strasznie "lapie temperature" a dodatkowo (nie wiem czy w kazdym aucie) ale jest sliska i czasami mozna jezdzic w fotelu gdy nie ma trzymania bocznego.

Sam posiadam granatowy welur i jest naprawde ok w lecie prawie sie nie nagrzewa ( a zdarza sie ze jak wsiadam do auta to czuje sie jakbym wsiadl do pieca - granatowe auto). Jesli moge cos polecic to mimo wszystko welur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja dalej powiem ze tylko i wyłacznie Skóra lub skóra+ materiał speed ewentualnie Alcantara te wykończenia dodają uroku wnętrzu Audi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...