Treść opublikowana przez Nosfer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żyjecie jeszcze?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mogę Ci powiedzieć gdzie nie oddawać Nie oddawaj tutaj: http://www.renowacjafelg.pl/ Albo oddaj na własną odpowiedzialność, robili mi tam felgi od hayabusy i to na pewno nie było PRO..
-
Polecane Noclegi Zakopane - 3 dni
Siemacie, W terminie 9-12 czerwiec wybieram się połazić po Tatrach Zachodnich, chcemy zatrzymać się w Zakopanem, może macie jakieś sprawdzone miejscówki z dobrym klimatem, w sieci jest taki śmietnik, że ciężko coś wyselekcjonować od ręki, więc może Wy macie swoje sprawdzone miejsca i moglibyście się tym podzielić. Szukam pokoju dla 2 osób. Właściwie tylko na noce i też nie wiem czy na wszystkie, wiec nie potrzebujemy wodotrysków, ale gdyby było w miarę blisko Krupówek, łazienka, wygodne wyro to będzie pięknie Nosfer
-
Malowanie proszkowe tylnych zacisków
Nie zabezpieczysz tego przed malowaniem w taki sposób, żeby to miało ręce i nogi - nikomu nie będzie się chciało obklejać każdego elementu z osobna a jeśli to po malowaniu pozostaną Ci zacieki i zgrubienia, naloty - ogólnie partactwo. Musisz to rozebrać do gołego, a przy skiełkowaniu należy zabezpieczyć gwinty i wrażliwe elementy, żeby ich po prostu nie uszkodzić. Jak ktoś ma pojęcie co robi, to zrobi.
-
Czy tak powinien wyglądać wirnik turbiny (zdięcie)
Ciekawe co w środku.
-
Jaki koszt regeneracji zacisków przednich ?
Akurat 300 zł Ale niestety kończymy ostatnie przesłane nam komplety i do odwołania nie będziemy przeprowadzać napraw/regeneracji zestawów. Ale chyba jedną oś
-
Szukam plantatorów borówki amerykańskiej
I co dałeś radę?
-
Strefa motocyklistów
Kilka postow wyzej wklejalem. 250f yz. Ja osobiscie nie lubie 450tek. Zle mi sie na nich jezdzi. Zdecydowanie bardziej pasuja mi ćwiartki. Chce sie przymierzyc jeszcze do 2t. Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
No niestety [emoji14] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
Latacie cos w offie? Ja wlasnie zrastam 3 żebra i doleczam kolano Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
2009, 50mth, stan idealny [emoji7]
-
Strefa motocyklistów
YZ - nie domyśliłeś się?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema !
-
Strefa motocyklistów
W Sobotę sprzedałem swoją R6. Założę się żebyś ją kupił A wczoraj wjechała yamaha yf 250 f wracam do offa
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Ale went działa ogólnie. Zacina się tylko po uśpieniu. Przepne. Ale czy to ma związek? Bios sprawdzę.
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Proc wyciagniety. Pasta zmieniona. System swieży. Zero zmian. Problem pojawil sie po przejsciu z Win 7 na Win 8.1. Procek amd fx 8350 chlodzenie box Płyta gigabyte 970a-ds3
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Zmieniłem na Pwm i fan control z manual na normal. Zobaczymy.Niestety to nie pomogło.Wentylator na procku kreci sie ale nie zwieksza obrotow. Nadal doprowadza do przegrzania i tylko po wybudzeniu pc z uspienia.
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Zmieniłem na Pwm i fan control z manual na normal. Zobaczymy.
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Po wzbudzeniu z uśpienia wentylator CPU nie włącza się. Przy obciążeniu dochodzi do temp. granicznej i PC się wyłącza. Jaka może być tego przyczyna? Po restarcie jest ok. Po Wyłączeniu/Włączeniu jest ok. Po uśpieniu wiatrak CPU stoi.
-
Regeneracja turba... w mazowieckim
Hehehe Zrobimy Ci turbinę tak, że będziesz na 100% zadowolony Jest też duża szansa na to, że będziemy mieli gotową turbinę więc na dany dzień możemy Ci ją dostatczyć i mechanik tylko przełoży dmuchawki. Starą turbinę nam odeślesz i zwrócimy Ci kaucje. Chyba, że bardzo zależy Ci na własnym korpusie. Udzielamy dwuletniej gwarancji bez limitu kilometrów. Dostarczamy manuale dla mechaników, żeby zminimalizować błedy montażowe. W gratisie masz zdrowy kontakt z nami bez późniejszego kręcenia nosem Wiemy co dostarczamy klientom
-
wymiana gumowego uszczelnienia tłoczka hamulcowego tył
Nie zaleca się bo jeśli uszkodzisz przewód to jeśli nie teraz to w zimie jak przewod stwardnieje może być niespodzianka.
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Też przed GTX miałem 7950. Bardzo udany model.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
I dupka księżniczki też niczego sobie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Też mi się podobał. Ale szału nie było
-
Urwany odpowietrznik
Możesz spróbować wykrętakiem do śrub. Ale WD40 nie nadaje się najlepiej do tego - do rozruszania zamków to tak, ale do takiego spieka spróbuj http://innotec-partner.pl/index.php?pid=158 (jak ktoś zna coś lepszego to chętnie przetestuję ) Możesz tez zdemontować zaciski i wysłać do mnie to Ci zrobię przy okazji, że mucha nie siądzie