Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja turba... w mazowieckim


Bielun22

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka... szukam majstra który fachowo zregeneruje mi turbo... nr ,adresy, ewentualna cena i czas oczekiwania...Z góry Dzienks:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Powiem Ci tak z tego co wiem najlepsi w Polsce są Turbo-Tec Jaworzno - po nich się nie poprawia i ich turbiny to jednym słowem IGŁY !!! Słyszałem, ze parametry takie jak nówka lub nawet lepsze. Ale są pieruńsko drodzy.

2) Ream Poland Lublin - określiłbym ich jako "prekursora" rynku turbinowego w Polsce, robią równie dobrze jak Turbo-Tec, mają olbrzymie doświadczenie, wiele obecnie funkcjonujących turbo-serwisów się od nich uczyło. Ream Poland prowadził swego czasu szkolenia dla innych rozpoczynających w tej branży.

3) W Warszawie podobno dobra firma to Regeneracja i czyszczenie turbosprarki z STS Turbo | Warszawa Mają pozytywne opinie na forach i na portalu dobrymechanik. E-mailowałem z Panem który tam pracuje i widać znają się na robocie.

4) Najtaniej ale nie wiem czy najlepiej to wyjdzie allegro TURBINA VW PASSAT AUDI A4 A6 SUPERB 1.9 TDI 130KM (4072377302) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Audi A4 A6 Superb Passat 1.9 2.0 TDI 130 136 140KM (4085005517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czyli za około 700zł masz całą turbinę po regeneracji przy zwrocie swojej.

Demontaż/montaż turbiny w Warszawie to koszt 200 -550zł + materiały olej i filtry, ale bez problemu ktoś za 300zł + materiały znający się na rzeczy Ci to ogranie. Najlepiej według instrukcji Montaż turbosprężarek - AB Turbo - Regeneracja Turbin Warszawa z wyłaczniemiem kilku podpunktów takich jak np wymiana rurek olejowych czy czyszczenie miski olejowej, która by podniosła drastycznie koszty.

Jeśli o mnie chodzi, to brałbym za 700zł regenerowaną z allegro ze zwrotem swojej 12 miesięcy gwarancji bez limitu km + demontaż/montaż 200zł-300zł + materiały.To tak przy dobrych wiatach zamkniesz się w 1200zł.

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------

Zresztą znajdujesz sobie jakiegoś mechanika co Ci wymontuje, zabierasz turbo, idziesz na darmową ekspertyzę do jakiejś firmy co regeneruje, jak zrobią taniej niż 700zł to bierzesz u nich, jak Ci np krzykną 1200zł za samą regeneracje, to grzecznie dziękujesz i zabierasz turbo, nawet rozkręcone po ekspertyzie, zamawiasz szybko na allegro, oddajesz kurierowi swoją i za 700zł masz kompletnie zregenerowane. Z turbinami to jak z chip tuningiem inni zdzierają za program 1200zł a inni robią to samo za 400zł, z kogo skorzystasz to już Twój wybór.

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

Jeśli chodzi, to zazwyczaj firmy w dużych miastach więcej łupią. Tu masz dobra ofertę od ASO Boscha Cennik regeneracji, naprawy turbosprężarek - turbiny, turbo, turbosprężarka , może tu taniej i nawet lepiej wyjść niż z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regeneracją turbin to róznie bywa. Dają gwarancję, ktora np. Nie obejmuje turbin montowanych gdzie indziej niz u sprzedawcy regenerowanej turbiny :doh:

moim zdaniem nie ma co się bawic w regenerację bo Cie konkretnie skasują a efekt moze byc taki jak przed wymianą.

Jak chcesz spróbuj kupic zregenerowana turbine ze zwrotem swojej, pewnie z rok wytrzyma.

Lepszym rozwiazanie jest dołozenie kasy i kupno nowej - tylko to juz wydatek ponad 2 tysiaki spokojnie plus montaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że kupując nową nie dostaniesz regenerowanej? Dostaniesz takie same warunki gwarancji tylko zapłacisz sporo więcej.

Najlepiej kupić używkę w dobrym stanie i nie bawić się w regenerację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt nie wie czy nowa nie bedzie regenerowana. Biorac pod uwage jak robia ze wszystkimi rzeczami taki scenariusz tez mozna przyjac za realny.

Z uzywka tez nie wiesz na co trafisz i moze byc kupa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używki nikt Ci nie sprzeda za 200-300zł tylko wołają tyle co za zregenerowaną lub troszkę mniej, najtańsza chyba dostępna do AWX na allegro to koszt ok 500zł. Wole dodać 200zł i mieć regenerowaną z roczną gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grucha, Ostrowiec Świętokrzyski

co za Grucha :eusathink:jakiś namiar :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to padnie na Turbo-Tec Jaworzno.. dają 2 lata gwarancji i turbo może być montowane nawet w chinach...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to padnie na Turbo-Tec Jaworzno.. dają 2 lata gwarancji i turbo może być montowane nawet w chinach...:grin:

Jak Ci powiedzą cenę to padniesz z nóg :) powiedzą pewnie grubo powyżej 1500zł :) ale nie wiem, ja tak tylko czytałem jakie dają ceny. Ale zapytaj, podeślij im swoją może się mylę.

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

A w ogóle co nie tak z tą turbiną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzieli 950 netto wiec jak wyjdzie nawet 1200 to nie będę płakał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt nie wie czy nowa nie bedzie regenerowana. Biorac pod uwage jak robia ze wszystkimi rzeczami taki scenariusz tez mozna przyjac za realny.

Z uzywka tez nie wiesz na co trafisz i moze byc kupa :whistling:

moze ale zawsze przed zalozeniem mozesz obejrzec, sprawdzic luzy i stan ogolny

nie wiem po ile chodza uzywki ale jak w cenie regeneracji to nie ma sie co zastanawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzieli 950 netto wiec jak wyjdzie nawet 1200 to nie będę płakał....

To dobra cena :) 1200zł brutto za regeneracje w Turbo-tec, zainteresuj się promocjami Generowanie kuponu rabatowego dla Klientów Turbo-Tec to będziesz miała zniżkę -200zł netto na regeneracje turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam również firmę Turboland bardzo dobra firma regeneracja turbo na bardzo dobrych częściach Meletta i Kode. Polecam w 100% . Tutaj stronka firmy http://www.turboland.pl/Firma spod Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ktora firma bardziej polecana? ww Ertech czy Turboland? za miesiac dwa chce zregenerowac Turbo tylko kwestia gdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :)

Zrobimy Ci turbinę tak, że będziesz na 100% zadowolony :)

Jest też duża szansa na to, że będziemy mieli gotową turbinę więc na dany dzień możemy Ci ją dostatczyć i mechanik tylko przełoży dmuchawki.

Starą turbinę nam odeślesz i zwrócimy Ci kaucje.

Chyba, że bardzo zależy Ci na własnym korpusie.

Udzielamy dwuletniej gwarancji bez limitu kilometrów. Dostarczamy manuale dla mechaników, żeby zminimalizować błedy montażowe.

W gratisie masz zdrowy kontakt z nami bez późniejszego kręcenia nosem ;)

Wiemy co dostarczamy klientom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam w 100% Turboland w tym tygodniu sam regenerowałem turbo u nich i jestem mega zadowolony ,miła obsługa ,zero problemów. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ertech. Szybko sprawnie i w normalnych pieniadzach. Moj mechanik zadowolony z regeneracji sam bedzie podsylal chlopakom turba do regeneracji =) zuzyte czesci dostajecie od chlopakow zebyscie nie zarzucili ze czegos nie wymienili. Nie podejmuja sami decyzji tylko czekaja na zdanie klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...