Treść opublikowana przez Matt.
-
Pasek rozmiar 1575 a 1580. Pytanie
Dzięki za pomoc doszedłem do wniosku ze nie będę kombinować kupiłem drugi taki jaki powinien być , ale na przyszłość będę widział ze można popróbować bardziej mnie tez ciekawiło czy negatywnie to właśnie nie wpłynie na napinacz lub rolki jak będzie za mały ale na przyszłość już wszystko wiem Dzieki pozdrawiam
-
Pasek rozmiar 1575 a 1580. Pytanie
Witam mam do was pytanko chce wymieć pasek u siebie w Audi silnik 2.0 tdi CAHA , w sklepie dostałem pasek o rozmiarze 1575 niestety takiego co ja mam 1580 nie mieli, teraz pytanko czy uda mi się założyć ten pasek 1575 czy lepiej nie kombinować ? pozdrawiam
-
Szyba kierowcy
Zauważyłem taki problem w swoim audi ze po nocy stania szyba kierowcy się nie otwiera przycisk działa bo cyka, wszystkie pozostałe działają normalnie , natomiast gdy odpalę samochód zdążę wyjechać z podwórka i przejechać kawałek szyba zaczyna normalnie działać i tak jest teraz zawsze po jakimś dłuższym postoju co może być grane czy to przez mroźne dni coś świruje. Pozdrawiam
-
Oring krócca wody nagrzewnicy
Ucieka mi płyn na tym króccu czy ktoś zna może wymiary oringu który jest w tym króccu i może mi je podać ?
-
Spotkania na drodze
Kurde Ja w ten piątek nie widziałem ?? muszę bardziej wyostrzyć wzrok ???
-
Spotkania na drodze
Jak szeroka to moja ?
-
Regeneracja Turbiny w Warszawie i okolicach - polecicie jakiś zakład?
Na naszej stronie jest napisane ze można sobie owszem przedłużyć gwarancje ale to będę dodatkowe koszta , wszystko jest opisane na naszej stronie Turboland.pl , jeśli jesteś zainteresowany to przyjedź albo najpierw zadzwoń i tyle.
-
Regeneracja Turbiny w Warszawie i okolicach - polecicie jakiś zakład?
owszem mówimy , ale mechanicy sami wiedzą że coś rozwaliło tą turbinę... ?
-
Regeneracja Turbiny w Warszawie i okolicach - polecicie jakiś zakład?
Gwarancja jest na rok , na prawdę ? Wiesz gwarancje można uznać jeśli na prawdę winna leży po stronie turbiny , bo są takie sytuacje ,że ktoś przynosi totalnie rozsypana turbinę my ja robimy a po jakimś czasie spowrotem wraca ale nie z powodu ze my to źle złożyliśmy wręcz przeciwnie są sytuacje ze albo silnik to totalny kapec mechanicy wkładają turbo biorą kasę i niech się dzieje co chce i turbo zaraz znów rozsypane ,albo złe składanie pare razy sytuacje takie ze coś mechanikom wpadło przez filtr i rozwaliło koło kompresji. No ale to przecież winna nie leży po stronie naszej usługi bo wykonujemy ja w100%, ale w dużej mierze od tego komu zlecisz wyjęcie i wsadzenie turbo.
-
Regeneracja Turbiny w Warszawie i okolicach - polecicie jakiś zakład?
Ja mam styczność na codzień ?Pracuje tu polecam z czystym sumieniem , zrobimy co chcesz nawet hybrydę ostatnio do siebie robiłem?Nic nam nie straszne ? Hybryde 1.8t robiliśmy dla chłopaka z forum ?
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
Dzięki Kurde rolowac już rolowałem bo specjalnie rolke kupiłem już zbytnio więcej nie mogę ugrać Ale w sumie może coś tam by jeszcze
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
Udało się wyrwać dokładkę przednią z pakietu Stylistycznego Oettinger w sumie to siadła ładnie , coś innego bo była dokładka od Ibizy i do tego dokładeczka od cupry ale trafiło się coś niespotykanego wiec wyrwane za parę złoty Plany zrobić instalacje żeby dało się łaczyć z silnikieem No i po zrobieniu elektryki pójdzie program najpierw pózniej turbo większe no i wtryski 216 i na razie koniec z wydawaniem kasy
-
Podniesienie mocy AFN brak połączenia z komputerem :(
Umówiony z elektrykiem ,po weekendzie majowym mam zaprowadzić . Powiedziano mi ze temat do ogarnięcia Kupuje normalny licznik pod to auto i myśle ze ogarnięty będzie ten bałagan na Amen
-
Podniesienie mocy AFN brak połączenia z komputerem :(
No okej , a jakiś numer żeby się skontaktować
-
Podniesienie mocy AFN brak połączenia z komputerem :(
Sam nie wiem bo to u mechaników jak chcą się połączyć to nie idzie tego zrobić była wersja ze prze immo ale on jest wywalony . Zapewne w innych działa. A teraz się zastanawiam ze przez ten problem nie idzie nic podnieść pewnie . A już troszkę mocy brak A mam możliwość wsadzenia większego turbo od AWX i teraz czy to jest w ogóle sens jak nic mi to nie da bez zrobienia mapy/softa
-
Podniesienie mocy AFN brak połączenia z komputerem :(
Wiesz chodzi o to ze wszystkie jakieś awarie jak są w aucie nie mogę nic sprawdzić na kompie i zobaczyć jakie są błędy bo po prostu nie idzie się połączyć z kompem I myśle ze jak chciałbym zrobić jakiś program to pewnie nic z tego nie wyjdzie właśnie przez ten problem
-
Podniesienie mocy AFN brak połączenia z komputerem :(
96rok znaczy sprawa jest taka ze chciałbym zrobić softa ale od dłuższego czasu borykam się z tym ze auta nie da się podłączyć pod kompa bo nie łączy ,i sadze ze z powodu braku połączenia nie będzie możliwości wgrania softa
-
Podniesienie mocy AFN brak połączenia z komputerem :(
Mam taki właśnie problem i nie wiem co z tym zrobić chce podnieść moc już od dłuższego czasu ale niestety nie mogę połączyć się z komputerem. Czy da się to jakoś przeskoczyć bez użycia połączenia
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla Audi a4 b5 sedan na WG z ramkami klubowymi uchwyciłem w ostatniej chwili nie zdązyłem mrygnąć Widziana dzisiaj ok 15:00 na DK17
-
Spotkania na drodze
Ja też już dłuższy czas planuje Ale w jakiś wtorek wpadnę ,czekam też jak bedą na Narodowym spociki
-
Spotkania na drodze
A dziękuje ?
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla Czarnego Audi a4 b6 sedan na blachach WWL widzianego wczoraj po 16 w Otwocku ?Akurat jechałem innym autem ?
-
Spotkania na drodze
To zapewne ja Byłem ?
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
Przód wiem o tym i teraz z nim będę walczył po świętach coś myśle się uda zobaczymy Tył założyłem dzisiaj w sumie chowa się w nadkola jest spoko nie ma tragedi sądziłem ze będzie gorzej o dziwo na 19" w tamtym sezonie tarłem nadkolami z tylu tutaj cisza na wybojach itp będzie dobrze najwyżej się sprzeda
-
Rolowanie nadkoli Warszawa okolice
Okej dzięki za pomoc po świętach będę dzwonił itp