Treść opublikowana przez Matt.
-
Brak spryskiwaczy tylnej szyby Avant
Niestety nie mam czegos takiego dzisiaj sprawdziłem przód i zbiorniczek mam 3.5l i mam jedną pompkę chyba tylko na przednią szybe spryskiwacze. Pompka z jednym wylotem a w avancie powinna być chyba pompka na dwa wyloty już sam nie wiem
-
Regeneracja Turbiny w Warszawie i okolicach - polecicie jakiś zakład?
Polecam Turboland w 100% http://www.turboland.pl/
-
Brak spryskiwaczy tylnej szyby Avant
Kurde mam 96rocznik i nie widze tego zbiorniczka na tylną szybę a mam avanta albo ja ślepy jestem
-
Tył stuka, nie wiadomo co konkretnie - dziwne zachowanie
mam to samo co wy. ja doszedłem ze z tyłu puka przy górny mocowaniu amortyzatora, jest tam jaki plastik i to puka. a jak to wyeliminować? zaznaczam że jak sa wysokie temperatury na dworze to jest cisza. jak jest minus na termometrze to słychac te pukanie na nierównościach. Mam identyczna sytuacje stuka właśnie cos na górze amortyzatora i właśnie chyba ten plastik i niewiem czemu akurat jak te mrozy przyszly
-
Stukanie w tylnym lewym kole
Hahah to tak samo jak u mnie tylko ze w prawym tylnym właśnie jak mrozy przyszly jak jadę to na wybojach słychać stuki dochodzące od amortyzatora ale wyminiane byly w wakacje na nowe sachs
-
Zmiana auta czy mi sie oplaca ? Prosze o fachowe porady
Moim zdaniem cięzko 1.6 sprzedać i to przedlifta za tą cenę. A jak kupisz nowe auto to zawsze są nowe wydatki. Szczerze nie podobają mi się A6 C5 ale to tylko moje zdanie. Wolałbym zostać przy B5.
-
Brak spryskiwaczy tylnej szyby Avant
Witam tak jak w temacie co może być przyczyną braku spryskiwaczy tylnej szyby?
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
Oddawałem do kumpla bo zajmuje się takimi rzeczami ?
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
Czyli mówisz ze jest miekko czyli lepiej inwestować w amory skróconym skoku i sprężyny. Ja mialem zamiar pro kita wsadzić na seryjne amory ale chyba tego nie zrobię bo tez drogi mam lipne.
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
Wiem wiem ze odmladzaja nie chciałem rezać błotników i kupiłem dzielone depo. Jak narazie nie są złe tez odmłodziły ?
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
Ładna audi dużo się zmienila na dobre. Sporo ja obnizales ile cm? Sprężyny dawales na seryjne amory 1ba?
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Audi super zmieniło się nie do poznania czarny rotor felg jednak robi robotę ? . Ładnie siadla na pro kicie czyli sprężyny masz założone na zwykla zawieche 1BA?
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
Wiem jest koza i to bardzo jak widzę na forum obniżone audi to takiego mam smaka żeby cos zrobić u siebie w tym kierunku ? najpierw zrobię te stuki z przodu. Później pomyśle jakie obniżenie bylo by odpowiednie na moje drogi, kiedyś myślałem nad pro kitem może w niego zainwestuje.
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
Witam po przerwie Audi jeździ i ma się dobrze w miarę bo stuka mi zawieszenie z przodu myslę że to będą górne wahacze. A od tego czasu w Audi zostało wymienione parę rzeczy: wymieniłem wylane tylnie amortyzatory na nowe Sachs, zregenerowałem tylne zaciski nowe tłoczki, gumki itp , nowe klocki przód i tył na Boscha, w czasie prac pękł mi zbiorniczek od płynu hamulcowego nie wiem jak to się stało więc musiałem wymienić na nowy cały układ został odpowietrzony dokładnie zostałał odpowietrzony tak aby stary płyn który był czarny został zmieniony na nowy. Wymieniony przepływomierz mój szlak trafił i i audi łapało muła przy 2tys obr wiec nowy przepływomierz Boscha i problem rozwiązany. No i Turbo zregenerowane miało mały luz i przycinała się minimalnie geometria. Dalsze plany to zrobienie zawieszenie niestety tylko to co stuka bo brak funduszy na całe zawieszenie. Wymiana amortyzatorów do tego celu zakupiłem najtańsze ściągacze do sprężyn za 50zł Pozdrawiam
-
Audi A4 1.9 TDI, czyli moje pierwsze auto :)
Ładne audi i zadbane większe koło i będzie git. Widzę audi kupione w moich stronach
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierowcę czarnego audi a4b5 Avant na klubowych ramkach rejestracja LRY minęliśmy sie na krajowej 17 o 15:00 leciales w stronę Wawy. Pozdro
-
co to za zawias czy jest wart?
Jak sportowe to 1be obniżenie 2cm niższe od standardowego 1ba
-
Zregenerowane zaciski tył i wymienione klocki
Odpowietrzanie raczej mogło być dobre nie zauważyłem ale zbiorniczek mi szlak trafił pekł mi tak ze nie było widać i przeciekał i chyba przez niego dostawało się powietrze ja odpowietrzałem ale bez skutecznie bo zbiorniczek łapał powietrze. Czy to może być przyczyną że przez to ze zbiorniczek był pękniety i wydobywał się płyn mogłem nie do końca móc odpowietrzyć hamulców ?
-
Zregenerowane zaciski tył i wymienione klocki
A jak od powietrza się zaciski w ręku?
-
Zregenerowane zaciski tył i wymienione klocki
W zaciskach tak jak zawsze
-
Zregenerowane zaciski tył i wymienione klocki
Witam regenerowalem u siebie tylne zaciski tłoczki i gumki i wymienialem komplet klocków po robocie odpowietrzałem koła prawy tył, lewy tył, prawy przód i lewy przód do momentu aż nie będzie przepływać powietrze tak tez zrobilem. I hamować hamuje ale bardzo nisko przy połowie i jest również miękki trochę pedał. Moje pytanie to tak musi być klocki muszą się ułożyć czy w czym tkwi problem
-
na jaki kolor zaciski
Na jaki kolor pomalować zaciski kolor audi to granat felgi 17'' srebrne z rantem polerowanym. Myślałem nad niebieskim ale nie wiem czy to dobry wybór co byście polecili pod kolor budy ?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Poszukam jakiś sprężyn i do tego kupie MTS amortyzatory
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Też myślę na kitem MTS moje tylnie amory dają o sobie znać jeden juz wylal a mam serię 1BA i 17 fele i trochę to nie wyglada . Ciekawe jak z komfortem na tym MTS
-
zilver audi boskiego
Lampy przód w czerń mod na plus. Jak ci się lata na gwincie FK twardy miękki?