Skocz do zawartości
IGNOROWANY

na jaki kolor zaciski


zbyszek190

zaciski JAKI KOLOR ?  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakie kolor pomalowac zaciski ?

    • Czerwony
      30
    • Czarny
      12
    • ŻÓŁTY
      9
    • ZIELEŃ kermit
      9
    • Blue
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jak myslicie jaki kolor zrobic zaciskow.auto kolor srebny a felgi na lato to czarne ze srebnymi paskami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje zrobię na złoto za pare dni :naughty: Myśle ze bedzie wyglądać ciekawie

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwone zaciski wyglądają przeważnie porządnie :D ale to kwestia gustu, ja do swojej białej będę malował na czerwono:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz seryjne zaciski to sensowny kolor to czarny. Jeśli jakieś większe wtedy można pojść w kolor. Wg mnie tylko taka opcja. Ale oczywiście zrobisz to pod siebie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak masz seryjne zaciski to sensowny kolor to czarny.

Trochę racji w tym jest :wink:


Ja swoje zrobię na złoto za pare dni

Do srebrnego to się raczej nie nada :wink:

Przy zestawieniu srebrna buda + czarne koło myślałbym nad czerwonym bądź niebieskim. Żółty fajnie zagra z kołem, ale z budą już mniej. Zielony nie będzie pasował do niczego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sporo zalezy od hamulca, jak masz cos wiekszego wsadzonego to fajnie go podkreslic jakims czerwonym itd a jak seria to lepiej ukryc.. :wink: czyli czarny, szary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzą trzy kolory: czerwony,żółty i czarny. Przy serii to czarny, jeśli nie to można go podkreślić żółtym lub czerwonym. Oczywiście seria też może mieć takie kolory - to nie zbrodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdybym miał sie czym pochwalić to pomyślał bym nad toxic green

amg-caliper-logo.jpg

a tak to na serii mam czerwone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal, mialem ten kolor na serii, cale 15 zł wydałem a efekt b. zadowalajacy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal, mialem ten kolor na serii, cale 15 zł wydałem a efekt b. zadowalajacy :decayed:

masz może jakąś fotke? :)

Panowie a czy mieliście doczynienia z takimi zestawami do zacisków ale nie w spreyu a z pędzelkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdybym miał sie czym pochwalić to pomyślał bym nad toxic green

amg-caliper-logo.jpg

a tak to na serii mam czerwone :)

dobrze wygląda taki kolor do czarnej felgi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdybym miał sie czym pochwalić to pomyślał bym nad toxic green

amg-caliper-logo.jpg

a tak to na serii mam czerwone :)

dobrze wygląda taki kolor do czarnej felgi :wink:

Owszem, ale wyłącznie przy srogim zacisku :wink: Malowanie seryjnego na takie "wyraziste" kolory daje odwrotny skutek i zamiast ozdabiać szpeci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czerwony nawet przy seryjnych heblach daje radę bo fajnie akcentuje ale nie rzuca się jakoś bardzo w oczy. Przy czarnym aucie fajnie wygląda też złoty. Inne kolory to już mały eksperyment, zależy jakie koła, heble i lakier samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomalowałem na niebiesko, kolor fury mam czarny :), bardzo mi się podoba i jestem zadowolony z niebieskiego, w życiu nie pomaluje na inny :D, malowałem sprayem do zacisków za 20 zł :D449_wp_20150316_14_42_16_pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też teraz będę robił ponownie malowanie, w grubniu malowałem na srebro, teraz wychodzi już taka korozja że dajta spokój :) Zielony kozacki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wychodzi po czasie korozja. Dlatego polecam malowanie proszkowe . Najdroższe , ale i najtrwalsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony jak dla mnie trochę oblatany, większość osób go ma, ale co się komu podoba :P

Mam czarny lakier, do tego fela bardzo jasne srebro z połyskiem i maluje zaciski na niebiesko :)

Wahałem się jeszcze między żółtym i zielonym ale niebieski wygrał. Widziałem taki na czarnej a3 i robił robotę. Fajny zestaw do malowania jest z MOTIPa, 3 elementowy a cenowo wyszło mnie kolo 40 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...