Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tabasko

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tabasko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Cześć chłopaki, nie zaglądałem tu parę lat, pozdrawiam wszystkich którzy mnie kojarzą ?
  2. Tabasko odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    musisz mieć taki sam nr jak swojej pompy, inaczej one się delikatnie różnią i nie dopasujesz.
  3. Adamek istniał jeszcze do walki z Kliczko, pożniej już coraz słabiej. Miejmy nadzieję że da rade jeszcze swoim doświadczeniem dokopać Szpilce. Podobno porażka z Adamkiem ma byc końcem kariery dla Szpilki.
  4. Nie trawie obu, ale licze że Adamek dowali Szpilce !
  5. Tabasko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To je jedyny post który toleruje ty nie wpadaj tylko przyjedź... bo się czaisz jak czajka tyz prowda dlatego ja na pierwszy mój spot przyjechałem brata astrą II :grin: No przyjadę..... aby tylko czas się zgrał. Przyznm się.... nie było wcześniej okazii
  6. Tabasko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pierwsze słyszę
  7. Tabasko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    może bym wpadł na niego po raz pierwszy
  8. Tabasko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zgadza się, tez jestem tego zdania. Tylko do Q wg mnie potrzebna jest tez moc. wtedy jest zabawa
  9. Tabasko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jedna rzecz jakiej mi bedzie brakowało to Q zimowa porą. A co do Golfa, nie robie nic, mam tam 170 PS w serii i w sumie z wolnossaka nic juz nie wyrobię chyba że wydam koło 4 tyś na kompresor można by spotkać sie na piwo
  10. Tabasko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No to super a z mocą coś modzisz dalej ?
  11. Tabasko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak jest zajawka cały czas to dobrze któregoś razu spotkałem się z Twoim bratem na myjni, pewnie Cie nie pozdrowił ode mnie
  12. Tabasko odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    u mnie początek końca pompy objawił się właśnie sporadycznym buczeniem, ori to koszt koło 800 zł plus minus nie pamiętam dokładnie, akurat do AVJ (B6)samej pompy nie dało się dokupić nawet w aso tylko była zintegrowana z inną częścią. Za zamiennik zapłaciłem 250 zł i było wszystko cacy poza głośniejszą pracą. i nie słuchaj tych co pisza że filtron to d*pa.
  13. Tabasko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Byłem cały czas w pobliżu, ale zrobiłem przerwe od forum Audi wypchnąłem jakoś pod koniec maja, różne legendy krążyły na ten temat... a teraz mam golfika 4 A Ty modzisz cały czas, nie zmienisz poki co samochodu ?
  14. KME GOLD, ZENIT PRO OBD,wtryski HANA niebieskie i różnicy między PB a Lpg nie czujesz..
  15. Tabasko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    potrzebuje ktoś kołpaków 15' ori do audi ? W razie co pisać moge sprzedac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.