-
Spotkania na drodze
wczoraj 20:30 rondo radoslawa srebrne B6 kondom na tablicach WN
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla srebnej B6 na dolince ok 22 ktora spotkalem okolo sobieskiego w ostatni czwartek Byly awaryjne z jego strony ja odpowiedzialem dlugimi
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
co do coverow ten wg mnie miazdzy wszystko .... No i Polka
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: za***iste :polew: :polew: :polew:
-
Ceny paliwa marzec 2026
Panie jak ty masz takie odleglosci to sie dziwie ze odpalasz auto. Na twoim miejscu lazilbym z buta a zaoszczedzona kase wydal na wakacjach w cieplych krajach U mnie autko stoi i jest przepalane 1 w miesiacu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajny - kto mi pod choinke kupi ?
-
Strefa motocyklistów
Ja kupilem na 1szy moto Suze GSX650F z 2008. Przed jezdzilem na roznorakich skuterach motorowerach WSK'ach i innych malych wynalazkach. To moj pierwszy dorosly i prawdziwy motor i musze powiedziec ze wg mnie (przejechalem dopiero 2k km) wybor naprawde dla mnie optymalny. nie za mocny nie za slaby (ciezki ale to czuc tylko przy manewrach nogami (w jezdzie juz nie)) I powiem ze jak ktos chwilke pojezdzil na 2 kolkach (nawet tych malych) to spokojnie moge polecic (jako swierzak) do nauki. Jak komus sie nie podobaja pelne plastiki to bandziora bo z tego co wiem to to samo. Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie można Mylisz się - można: jeździć mostem mogą Taxi, ZTM, pojazdy budowy metra i jednoślady. mogą jednoślady jezdzic mostem S-D, tak mówili jak go zamykali [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 10:54_________________________________________________ Wczoraj testowalem - mozna Dzieki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany Czy po Moscie Slasko-dabrowskim mozna latac na moto "bezmandatowo" tak jak to jest np na Grzybowskiej ? Orientuje sie ktos ?
-
Strefa Śmiechu
Stoi jak koza ( no i oczywiscie nie bylo wersji allroad w B5 jak i w B6)
-
Spotkania na drodze
to moro Ano to ja Kobiece rysy (kurr musze brode zapuscic czy cos )
-
Strefa Śmiechu
filmik slaby ale komentarze dobre
-
Spotkania na drodze
kogo dzisiaj otrabilem w B6 kondom chyba granat ok 14 na moscie slasko-dabrowskim ? (Lecialem na moto ale otrabilem i pomachalem)
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://pl-sport.tv/ - jednak dobrze jes pracowac dzisiaj bramka internetu w Madrycie wiec nie stoje w "polskiej" kolejce do tej stronki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
piczki metalowe http://pl-sport.tv/
moro99
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta