Norbi

Pasjonat
 • Zawartość

  710
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Norbi

  1. I lampa jest do rozklejenia?
  2. Problem rozwiązany?
  3. A nie jest tak że tylko przestawia się to na FIS-ie? Ewentualnie poprzez zielone menu? Auto przypłynie do mnie w lutym i wtedy ponowię zapytanie.
  4. Jak w temacie, z ruchu lewostronnego na prawostronny. ktoś ogarniał może podobny temat i może kogoś polecić? Co w ogóle należy w lampie przerobić?
  5. Odgrzeje... a w B8 bix jak sprawa wygląda? Dokładnie chodzi mi o S4 B8.
  6. Osz f*ck, spoty jeszcze istnieją !!??
  7. No taaaa...tera to Ty jesteś ze wschodu Jak ruscy czy inne ukraińce Haha słońce Ty moje, wiedziałem pisząc to że będziesz pierwszym który temat podlapie j**aniec Był rowerek w tym tygodniu ? Ochu...jałeś, w takie pogode!?
  8. No taaaa...tera to Ty jesteś ze wschodu Jak ruscy czy inne ukraińce Haha słońce Ty moje, wiedziałem pisząc to że będziesz pierwszym który temat podlapie j**aniec
  9. Taa też się toczyłem z poł godziny, ale zjebałem na saską w końcu.
  10. No będzię ktoś kuuurwa? ---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ---------- Słuchajcie chłopy Pozer sam tych spotów nie uciągnie, trza pomóc giejuchowi
  11. Góral to i tak przesadziłeś.
  12. Przed kompem, przy browarze. Dzisiaj spocik luksus co nie Norbiak ? Dopiero ochłonąłem... Uuuu kosa!
  13. Przed kompem, przy browarze.
  14. Pewnie i ja zawitam Pucować się dziewczyny , Kto się wybiera jutro ???? My z Norbim jak zwykle jutro Torwar Potwierdzam. Dodatkowo przejażdżki RS-em za free, nie jak do tej pory za pińcet euro.
  15. Ale Malik odrazu bedzie chciał mu zrobic logi i bedzie z nim ganiał 2 godziny po A2, Malika nie znacie!?