Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasz251

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, mam taki problem, posiadam audi a4 b8 z 2008 roku - jestem pierwszym wlascicielem ( co wyklucza wypadek o ktorym nie wiem ). W samochodzie od jakiegoś pól roku coś stuka. Wszystko co dalo sie "wywalic" z auta - łącznie z kolem zapasowym juz wywalilem w celu sprawdzenia czy nie jest to pczyczyna stukow. Stukanie jest slyszalne w srodku samochodu w czasie jazdy po nierownej drodze, wybojach itp. ( ale juz po ulicy z kostki kamiennej nie ). Jest to dziwny odglos metaliczny prawdopodobnie z pod samochodu, jednak mimo wielu prob ustalenia nie mozna dojsc do tego czy odglos pochodzi z prawej , lewej , przodu czy z tylu - poprostu kazdy slyszy go z innej czesci. Jest to taki odglos jakby kiwajacej sie blachy,lub ocierającej się sparciałej gumy ( jak kawalek rury ktory jest przegnity i wisi na ostatnich przegniłych łączach i chwieje sie - ala na horrorach , lub cos jakby rura wydechowa w calosci na nierownosciach zaczynala sie chustac ). W serwisie tez juz bylem i na podnośniku sprawdzali wszystko od spodu - wszystko co nie wymaga rozkręcania , i nic nie znaleźli Co więcej teraz w zimie tłucze się to cały czas na dziurawej drodze ale jak było lato- jesień tłukło się to jak samochód był zimny ale już po jakimś czasie jak się zagrzał przestawało się tłuc całkowicie i rano po nocy jak znów był zimny od nowa. Dodatkowo dziś przy obserwowałem jadąc w 3 osoby w tym 1 na tylnej kanapie ze tłuczenie jakby było mniejsze ale jednak było. Na drodze rownej ( np. autostrada ) zero problemu , na drodze dziurawej lub sfaldowanej z wybojami zjawisko jest mocno slyszalne. Dodatkowo wjechanie na prostej drodze w pojedyncza dziure ( obojetne czy prawym czy lewym kolem ) przewaznie nie powoduje slyszalnego efektu, musi to być odcinek drogi gdzie samochód wpada w wibracje. Zauważyłem ze jak nacisnę hamulec i włożę wsteczny podrywając sprzęgło do ruszania tez słyszę ten odgłos. Dodam jeszcze ze juz wymieniłem poduchę pod skrzynia wahacze i łączniki ale bez amortyzatorów kompletne sprzęgło i nadal nic Bardzo prosze o pomoc jesli ktos ma jakies pomysly co moze byc przyczyna mechanicy i serwisy rozkładaja rece

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.