Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?


MALY A4

Rekomendowane odpowiedzi

a ja powiem tak jeździłem na normalnych stołkach materiałowych a teraz jeżdżę na pełnych skórzanych kubłach i powiem szczerze ze tylko skora oczywiście tylko grzana i tylko kubełki bo normalne fotele skórzane to jakoś nie wyglądają i jeździ się du....pa co całym siedzisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pełna skóra jest dobra tylko wtedy gdy trzeba wytrzeć nasienie po :sex: Najlepsze połączenie (IMHO) to skóra po bokach i alcantra w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto nie warto zależy wszystko od tego czy te stołki są grzane bo w zimę będą problemy z ogrzaniem dupki i czy akurat pasuje ci kolor

a poza tym wystrzelona jest poducha - widać na zdjęciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie warto... Ostatnio widziałem zestaw foteli z czarnej skóry w dużo lepszym stanie z grzaniem dupki za 1500 PLN. Wolałbym już te kilka stówek dołożyć i kupić coś czego nie będę poprawiał i mieć lepszy efekt wizualny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra czy welur.... miałem w samochodach jedno i drugie i przyznam że wybrałbym welur :decayed: A jeśli faktycznie miałbym wybierać, to tylko alcantara :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam. Zastanawiam sie nad zakupem pakietu s-line - fotele i boczki...

Mam jednak pytanie dotyczace boczkow... Czym dokladnie roznia sie boczki s-line od zwyklych w naszych A4 B6 ?? I 2 pytanie jak wyglada sprawa podpiecia elektryki do foteli z "popmowaniem odcinka ledzwiowego" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczki roznia sie tkaniną :wink: w S LINE jest materiał tzw. SPEED

Jezeli chodzi o podpiecie lędzwi to potrzeba tylko zasilanie 12V i masa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem z tej skóry w aucie. Większość chwali welur. Poszukam kubełków w szmatach. Alcantara-mażenie :slina:

ja mam skore u siebie i bym raczej nie zamienil na welurowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię całej skóry. Dobra fajnie wygląda. Ale dla mnie nie praktyczna. Wolę ją tylko na bokach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile użytkowników tyle opinii :decayed: wiadomo że każdy ma inny gust i każdy lubi siedzieć na czymś innym. Ja osobiście nie zamienił bym skóry na nic innego, wiadomo ze ma swoje wady typu latem gorąca zima zimna. Za to latem można usiąść świeżo po kompieli w mokrych gatkach w jeziorze czy morzu. Welurach zostanie plama :whistling: Za to skóra jak wygląda :jerk: moim marzeniem są białe skóry z RS4 :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczki roznia sie tkaniną :wink: w S LINE jest materiał tzw. SPEED

Jezeli chodzi o podpiecie lędzwi to potrzeba tylko zasilanie 12V i masa .

Pod ktores konkretne piny (+ i -) w czerwonej kostce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...