Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ciechu20

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ciechu20

  1. AWX - 130 kM , BKE - 115 kM . 1-y, 2-gi bieg u mnie- wyrywanie drew z korzeniami 3-y i 4-y bardzo fajne przyspieszenie 5 fajnie, 6-ć do rozpędzenia do 225 km wieczność ale da rade :grin::grin: ( zaznaczam - seryjny motor 115kM) ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- Jak będziesz w stolicy to zapraszam na przejażdżkę
  2. w połączeniu z glebą i 18-mi całkiem fajnie , nawet motor BKE całkiem nieźle przy tym lata....
  3. od silnika do końcówek wydechu graty od 2,5 (skrzynia ,wał,tylna zawiecha ,zbiornik,wybierak,linki ręcznego,wydech) koszt ok.2,5tys bo musiałem dorobić chłodnicę oleju skrzyni + dodatkowo 1,7tys na zestaw sztywny zamiast dwumasy. Robota odpadła bo sam grzebałem....
  4. Tylko sztywne zestawy Valeo, wiem co mówię. Sam mam taki zestaw w Q i przy mojej eksploatacji (wyrywanie korzeni, wyciąganie łodzi i ciąganie lawety) nic złego się nie dzieje. Polecam.
  5. Sprawdź przeguby wewnętrzne, to nie koniecznie dyfer. Sprawdź też podporę wału. Różne rzeczy się przenoszą i to nie koniecznie musi być cos z tyłu jak mówiłeś..... wjedź na podnośnik kolumnowy ,podnieś auto i sprawdź.....
  6. ja zmieniałem u siebie napęd na Q z 6-o biegową skrzynią od 2,5 tdi- więc, sprzęgło wymieniłem na zestaw sztywny średnica 240mm (wyrywam korzenie i nic się nie dzieje) a rozrusznik kupiłem od awx-a od 6-cio biegowej skrzyni.
  7. namiar na Karola jest w dziale polecane warsztaty - elektrocar .... :decayed:
  8. dzwońcie do Karola i się dowiedzcie.
  9. dużo mniej znosi!!!!!, a cena zestawu valeo pod dwumas jest dużo wyższa pod quattro niż 1600 zeta:decayed::decayed::decayed:.
  10. ja mam valeo . kpl razem ze sprzęgłem i łożyskiem to koszt około 1600 złotych. dodam,że mam to przy quattro
  11. nie, musisz kupić całe półosie. Elektrocar ma jakieś na zbyciu. na pewno odda w dobrej cenie.
  12. Trochę mało precyzyjnie zadane pytanie, ale jeśli pytasz czy podejdzie pod 1,9tdi to tak, tylko na 99,9% półosie nie będą pasowały bo 1.8t ma mniejsze flansze w skrzyni niż 1,9 tdi.
  13. Warszawa . Elektrocar.
  14. Poszło PW Taa sam robil... Kosztowalo go to 10 dni i 5 nocy + 2 flaszki bo tyle czasu czekał na przekładkę że juz nie pamięta ile $$$ na części poszło... Pozdr Krzychu Wiadomo że w Elektrocar u Karola, ale już teraz mogę się pochwalić ,że mamy dwie udane przekładki (ta ogarnięta w dwa dni ) za sobą, bo w Karolowym sedanie też już hula Quattro :naughty:, czekamy więc na zimę :banan::banan:
  15. Zajefajny Kolo, WYREZAŁ mi Quattro !!!!!!!! po prostu "KOT" :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
  16. Wszystko się da, ja właśnie jestem po przekładce z 1,9 tdi 5 biegów na 6 biegów quattro dodam, że sam robiłem , a co do Nosba to wcale nie jest taki pomocny. Wysłałem kilka razy pytanie w jednej kwestii i ani razu się nie odezwał
  17. przeglądam ale niestety nie za bardzo wiem jak tego szukać, co wysyłam zapytanie to cisza Gdybyś mógł cosik podpowiedzieć.............
  18. Jak byś miał tylne zaciski pod 288, nie malowane, w rozsądnej cenie to daj znać
  19. masz rację, zestaw jest tyle wart ile ktoś chce za niego zapłacić
  20. Spory koszt :-( ceny tych podzespołów znam bo pracuję w hurtowni motoryzacyjnej.......
  21. a za jaki hajs - o ile to nie tajemnica...
  22. pisałeś mi,że nie masz :decayed: jaki hajs????
  23. tylko???? trochę kruchobędzie z tymi poszukiwaniami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.