Treść opublikowana przez Grisza79
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
Grisza79 + Marta
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
Grisza79
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Panie i Panowie, dziękuję jak zawsze za super imprezę, oraz za wszelako okazaną mi pomoc
-
Bukowina 2018 podziękowania.
Jak co roku było super ! Dziękuje wszystkim. Widzimy się za rok.
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
UCZESTNIK ZLOTU:nick: Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Zdrowych i Wesołych Świąt Panie i Panowie !
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Dziękuję Panie i Panowie za piątkowy wieczór
-
Polecane opony letnie
Według mnie, bardzo dobre opony. Opona o dobrych właściwościach jezdnych na suchym i bardzo dobrych na mokrej nawierzchni Możesz śmiało brać A osobiście jeżdżę na Continental ContiSport Contact 5
-
Spoty Katowice i okolice
Panie i Panowie, zdrowych i wesołych, pełnych nadziei i wiary świąt Wielkanocnych
-
Spoty Katowice i okolice
Zastanawiam się czy aby na pewno byliśmy na tym samym zlocie
-
Spoty Katowice i okolice
203 hmmmm... Wiem że w pokoju 216 było podobnie.... Także ten tego....
-
Spoty Katowice i okolice
wieczór... Myślałem że zdrowszy wrócę, generalnie dotleniony i w ogóle, a tu angina ropna gorączka itd....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bałem się że go zostawię gdzieś albo stracę, bo miałem już wczoraj nieźle wlane......, także dałem Kasi żeby pilnowała Oby nie było tak jak z kubkiem, że za rok go odbiorę Tak mam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za zlot Diman - pilnuj parasola
-
Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Również dziękuje za MEGA WYPASIONY zlot. Szasun dla organizatorów...
-
Spoty Katowice i okolice
Panie i Panowie !! Zdrowych i wesołych !!
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Ja u rodzinki się prześpię Szczerze pisząc, to nawet w bagażniku twojego Allroad'a mógłbym nocować Mario22 - nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek się to Mi przytrafiło
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Jadę również i Ja
-
Spoty Katowice i okolice
Bry Wszystkim. Ja też
- Spoty Katowice i okolice
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Heroes & Generals, World of Tanks i od czasu do czasu Dying Light.
-
Spoty Katowice i okolice
na kacu
-
Spoty Katowice i okolice
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy... Zapraszam na Forum techniczne, tam się wszystkiego dowiesz. Tutaj się tylko witamy - Nowicjusz - wątek powitalny