Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Akjam nie zapomnij numeru podesłać...
  2. Znacie jakiegoś tapicera w miarę taniego i dobrego na śląsku ? Znajomy kupił AUDI 80 Cabrio i skóra na fotelach i tylnej kanapie jest do wymiany... U nas na miejscu, powiedzieli 2,5tys, nie wiem czy to jest drogo bo nie ogarniam tego tematu....
  3. Można mnie też do listy dopisać.... chyba że się limit wyczerpał
  4. Jeżeli widzieliście to sorry... Jeżeli nie, to uczcie się jak to robić https://www.youtube.com/watch?v=OlxaLDoXV4k
  5. Zdrowych i wesołych świąt.... Panie i Panowie
  6. U mnie jeszcze gorzej.... Nie chce mi się zdjęcia robić
  7. Bry Same kapelusze
  8. Majkel - Bo w niedziele byłem jeszcze pijany.......
  9. Do bry Wreszcie doszedłem do siebie po weekendzie
  10. Dzięki ślązaki za zlot i nie tylko..... Za udzieloną mi pomoc i sorry za moje wybryki
  11. Również dziękuje za zlot Jeżeli coś narozrabiałem, z góry przepraszam Dziękuje również za wszelako okazaną pomoc !!
  12. Ja kupiłem Wyborową i Whisky w razie czego
  13. Mam rozumieć że mam czekać o 9:30 na parkingu GoSport ? Czy może KFC ?
  14. Witam Nie wiem czy jest jakakolwiek szansa, ale zapytać muszę... Mój dobry znajomy znalazł samochód którym jest zainteresowany, niestety auto jest z miejscowości Ostrów Mazowiecka. Jakby nie było ode mnie do Ostrowa i spowrotem mam prawie 1000km, także Wolałbym nie jechać w ciemno ze znajomym. Czy ktokolwiek mieszkający "blisko" byłby w stanie podjechć i zobaczyć w jakim auto jest faktycznie stanie ? Na zdjęciach wygląda wszystko ładnie pięknie (jak to na zdjęciach)... ale jednak.... link do samochodu http://olx.pl/oferta/audi-b4-cabrio1-9tdi-90kmklimaz-niemieczamiana-CID5-ID7jtgW.html#21595889fc
  15. Również dziękuję za za***isty piątek
  16. Hey, cześć i czołem....
  17. ale się sponiewierałem we wtorek... Dopiero dzisiaj doszłem do siebie....
  18. Dzięki Miszka... Stanley - jak tak dalej pójdzie to braknie mi trunku...a wchodzi masakra
  19. Widzę że tu spora ekipa się szykuję....
  20. Dziękuje wszystkim za życzenia !!! A teraz czas na drinka Stanley raczę się twoim trunkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.