Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Z nimi już tak jest...
-
Spoty Katowice i okolice
Mnie dzisiaj nie będzie...
-
Spoty Katowice i okolice
grubo...a kto to nagrywał ? nagranie z monitoringu miasta no ja jest napisane ale dobrze wiedzieć bo jeżdżę tamtędy btw to są te kamery nad przejściami dla pieszych ?> Dzisiaj tamtędy jechałem 2 razy
-
Spoty Katowice i okolice
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,114927,11574819,Szokujace_nagranie__Pieszy_cudem_ucieka_sprzed_pedzacego.html
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrze pisze polać mu
-
Spoty Katowice i okolice
No... Nawet jeszcze lepiej by było jakby ktoś po nas przyjeżdzał i zawoził na tego spota... np po Mnie:whistling:
-
Spoty Katowice i okolice
A tak apropo tak wygląda grill jednorazowy... ostatnio 2 razy na takim grillowałem http://www.hotfrog.pl/Firmy/Projekt-Energetyczny/Grill-jednorazowy-31618 8 zeta za niego dałem....
-
Spoty Katowice i okolice
Może dzisiaj wpadne.... Akurat się zbieram do kato.... także jak zobaczycie b7 w kato na SPS to zjezdzajci z drogi Co do waszego problemu wożenia grilla, to potrzebujecie osoby która jest na większości (90%) spotów. Zróbcie ankiete Na chwile obecną kto jeździ regularnie ? Stanley, Akjam, addassko, Bulczas, kogo jeszcze pominąłem ? A jak nie to można kupować grill'e jednorazowe..... są po 5zł mniejsze bodajże i 8zł większe. Nie trzeba żadnych rozpałek węgla itd...
-
Spoty Katowice i okolice
Fakt...Akjam - raczej nie pasują....
-
Spoty Katowice i okolice
sam sobie odpowiedziałeś Niestety nie ma to jak olać kolege
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam sprawdzałeś ? pewnie nie....
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Wiem wiem... że mogłem to wydać lepiej........ ale niestety wyszło jak wyszło...- Spoty Katowice i okolice
see ya... właśnie wjebałem 150zł w pokera ide się dobić......- Spoty Katowice i okolice
Jutro wstawie jeszcze raz zdjęcie Homera, bo widze że usuneli Mi je z servera imageshack..... Bo pewnie nie wszyscy widzieli.....- Spoty Katowice i okolice
Stanley - qmpel na facebooku mi podesłał linka.... Kędzior - tak Ja, wczoraj qmpele wziołem w obroty- Spoty Katowice i okolice
:polew:- Spoty Katowice i okolice
Barca Messi- Przegląd samochodu z napędem quattro
Podejrzewam że nie wiedziałeś jak się to ma do quattro, i poprostu jeździłeś na przeglądy. Ja też bym pojechał normalnie i słowa bym się nie odezwał, gdyby mnie mechanik samochodowy nie uświadomił... Dopiero wtedy mówiłem przy przeglądach że mam quattro- Zguba w środkowym kanale nawiewu
Chyba nie obejdzie sie bez nowego telefonu- jakie felgi polecacie do b7 avant w kolorze szary grafit?
Zrób zdjęcie auta, znajdz sobie felgi które Ci sie podobają, zapodaj w ten wątek http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?76-Virtual-Tuning/page25 podaj w jakich kolorach chcesz felgi, a chłopcy Ci napewno pomogą...- Spoty Katowice i okolice
Siema ziomalu Dzisiaj meczyk ale Chelsea dostanie baty od barcy- Spoty Katowice i okolice
Dziś wieczorkiem będę wiedział i dam Ci znać. ok:naughty: szemrane interesy- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Postaram się wpaść dzisiaj, ale głowy nie daje....- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice