Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Grisza nie marudź albo Ci nie pasi, że spam za mały teraz poruszane tematy na coś musze narzekać.....
-
Spoty Katowice i okolice
Czytając ten wątek to można zostać albo alkoholikiem albo się zgorszyć.......
-
Spoty Katowice i okolice
- [ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)
tomekSSK a tak z ciekawości zapytam, jak z dzwiękiem.... ? jak słychać ? duża różnica ?- Lakierowanie - jaki kolor polecacie?
Jako że nie mam przekonania ogólnie do białego koloru na aucie, to.... musze przyznać że b6 na tych pierwszych 2 zdjęciach wygląda- Metamorfoza B7
Nie mam pytań Może się myle ale mam wrażenie jakby to było dzieło 18-19-latka... I może dlatego mu się to podoba... Osobiście wolałbym zostawić to co było Kwestia gustu...- Spoty Katowice i okolice
To jest wydanie ALLRAOD'a w wersji B5- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
z czikago ? nie pamiętam No i jak to zawsze okazja sama znajdzie człowieka prosiłem...mówiłem żeby lepiej nie pić ale nie nie wytłumaczysz tak to jest jak się człowiek po kilku głębszych zachować nie umi...A co gadaliście o FAK-turach ? ---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:28 ---------- http://moto.wp.pl/kat,92714,title,Tir-i-pomoc-drogowa-spadaly-w-przepasc,wid,14384229,wiadomosc.html- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siema w ten piękny dzień- Spoty Katowice i okolice
yoł yoł yoł- 19" w B5
http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi Zobacz sobie, może Ci się przyda....- Spoty Katowice i okolice
jak dzieci...- Spoty Katowice i okolice
No tak.... Pocieszny dzieciak jak jego tatuś- 19" w B5
wujek 2pac 1ET to jest 1mm- Spoty Katowice i okolice
Ilu was było na spociku ? Ja z nudów ide pograć w Battlefield'a 3 na necie- Lakierowanie - jaki kolor polecacie?
Ty tym będziesz jeżdził, i tobie się ma podobać, a widze że przekonany jesteś do białego matu, i coś czuje że tak już zostanie jeżeli koszta Cię nie przerosną Daj znać co Ci odpisali z tych lakierni...- Spoty Katowice i okolice
To ty chyba nie byłeś na spotach jak po -10 było- 19" w B5
Przerobiłbyś troche wątki w FELGI O OPONY i nie było by tematu... A jakie opony na to planujesz ? Bez dystansów się nie obejdzie, proponowałbym 20mm. 8J Jak najbardziej OK. Opony bym na to proponował 215/35 lub 225/35 Chcesz zobaczyć jak to będzie wyglądać, przeglądnij http://a4-klub.pl/vb/forumdisplay.php?74-Audi-A4-B5 a napewno coś znajdziesz....- Felgi 18 do B7
Jak najbardziej może być ET40. Nie widze osobiście sensu zakładania dystansów...- Spoty Katowice i okolice
Akjam - generalnie to już jest w miare ciepło, można by się przenieść pod REAL'a.... Będe miał bliżej przynajmniej- Spoty Katowice i okolice
Ja odpadam, nie tym razem.....- Spoty Katowice i okolice
Oj.... oststanio się źle dzieje w tym wątku... 2 strony przez 2 dni a w tym 3/4 to same ITP... A kiedyś było tak pięknie- Gdzie są mocowania w zderzaku b7
Jestem ciekaw jak sprawa wygląda w 3.0 TDi.... musze podmienić przetwornice, a słuchy mnie doszły że bez ściągania zderzaka się nie obejdzie- Spoty Katowice i okolice
http://wikary.pl/?50671 - [ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)