Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Grisza nie marudź albo Ci nie pasi, że spam za mały teraz poruszane tematy na coś musze narzekać.....
  2. Czytając ten wątek to można zostać albo alkoholikiem albo się zgorszyć.......
  3. tomekSSK a tak z ciekawości zapytam, jak z dzwiękiem.... ? jak słychać ? duża różnica ?
  4. Jako że nie mam przekonania ogólnie do białego koloru na aucie, to.... musze przyznać że b6 na tych pierwszych 2 zdjęciach wygląda
  5. Grisza79 odpowiedział(a) na numen1 temat w Audi A4 B6
    Nie mam pytań Może się myle ale mam wrażenie jakby to było dzieło 18-19-latka... I może dlatego mu się to podoba... Osobiście wolałbym zostawić to co było Kwestia gustu...
  6. To jest wydanie ALLRAOD'a w wersji B5
  7. z czikago ? nie pamiętam No i jak to zawsze okazja sama znajdzie człowieka prosiłem...mówiłem żeby lepiej nie pić ale nie nie wytłumaczysz tak to jest jak się człowiek po kilku głębszych zachować nie umi...A co gadaliście o FAK-turach ? ---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:28 ---------- http://moto.wp.pl/kat,92714,title,Tir-i-pomoc-drogowa-spadaly-w-przepasc,wid,14384229,wiadomosc.html
  8. yoł yoł yoł
  9. http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi Zobacz sobie, może Ci się przyda....
  10. jak dzieci...
  11. No tak.... Pocieszny dzieciak jak jego tatuś
  12. wujek 2pac 1ET to jest 1mm
  13. Ilu was było na spociku ? Ja z nudów ide pograć w Battlefield'a 3 na necie
  14. Ty tym będziesz jeżdził, i tobie się ma podobać, a widze że przekonany jesteś do białego matu, i coś czuje że tak już zostanie jeżeli koszta Cię nie przerosną Daj znać co Ci odpisali z tych lakierni...
  15. To ty chyba nie byłeś na spotach jak po -10 było
  16. Przerobiłbyś troche wątki w FELGI O OPONY i nie było by tematu... A jakie opony na to planujesz ? Bez dystansów się nie obejdzie, proponowałbym 20mm. 8J Jak najbardziej OK. Opony bym na to proponował 215/35 lub 225/35 Chcesz zobaczyć jak to będzie wyglądać, przeglądnij http://a4-klub.pl/vb/forumdisplay.php?74-Audi-A4-B5 a napewno coś znajdziesz....
  17. Jak najbardziej może być ET40. Nie widze osobiście sensu zakładania dystansów...
  18. Akjam - generalnie to już jest w miare ciepło, można by się przenieść pod REAL'a.... Będe miał bliżej przynajmniej
  19. Ja odpadam, nie tym razem.....
  20. Oj.... oststanio się źle dzieje w tym wątku... 2 strony przez 2 dni a w tym 3/4 to same ITP... A kiedyś było tak pięknie
  21. Jestem ciekaw jak sprawa wygląda w 3.0 TDi.... musze podmienić przetwornice, a słuchy mnie doszły że bez ściągania zderzaka się nie obejdzie
  22. http://wikary.pl/?50671

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.