-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
nie a, a S :P:P:P:P
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czyli niedziela, zobaczymy co będą grac w kinie i może podjadę.... jak będzie kogo to pomęczę o rns-e w B5 :D
-
RNS-E + wzmacniacz+ subwoofer ?
Właśnie ja w B5 nie mam żadnego wzmacniacza. Bose mam, ale jeszcze leży w garażu :-D
-
RNS-E + wzmacniacz+ subwoofer ?
A jak rozwiązać problem gdy nie ma bose??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Przyznam, ze nie przeczytałem wszystkich 73 stron ale interesuje mnie jak pod rnse podpiąć całkiem "obcy" mocniejszy system. Podpowie ktoś choć "z grubsza"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A gdzie zazwyczaj jezdzicie?? Bo tez lubie ;P
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:D:D ale odgrzalem kotleta :D
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zależy od pogody i jak procentowo dzisiaj "mały piątek" wypadnie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W sumie wybieram sie do kina, to moze sie wyrobie...
-
Gdzie moge kupić takie lampy do Audi B5 SEDAN ?
No to linkuj
-
19" w B5
Ano tak, zapomnialem :x 8,5 ET: 50 9,5 ET: 56
-
19" w B5
Panowie, a jakie dystanse przy 8.5 na przod i 9,5 na tyl??
-
19" w B5
Panowie, a o ile jeszcze polecacie obnizyc zeby jakos to wygladalo?? Tylko bez szalenstw bo jak juz pisalem lubie szybko pojezdzic
-
19" w B5
Bez nerwow panowie, nie ogarniam tego wiec slepo pytam jak dziecko Dziekuje z podpowiedzi
-
19" w B5
Moze i od tylu, ale felgi "rary" to trzeba szybko myslec, a gwintow to pod dostatkiem. A jak 19 nie bedzie to narazie zawieszenie od eski mi wystarcza. ---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:27 ---------- da się na tym jeździć jeśli ET z przodu będzie w granicach 45-40, a z tyłu 35-40 Tak, ale ET na wszystkich jest 57
wujek 2pac
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta