Treść opublikowana przez wujek 2pac
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
nie a, a S :P:P:P:P
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czyli niedziela, zobaczymy co będą grac w kinie i może podjadę.... jak będzie kogo to pomęczę o rns-e w B5 :D
-
RNS-E + wzmacniacz+ subwoofer ?
Właśnie ja w B5 nie mam żadnego wzmacniacza. Bose mam, ale jeszcze leży w garażu :-D
-
RNS-E + wzmacniacz+ subwoofer ?
A jak rozwiązać problem gdy nie ma bose??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Przyznam, ze nie przeczytałem wszystkich 73 stron ale interesuje mnie jak pod rnse podpiąć całkiem "obcy" mocniejszy system. Podpowie ktoś choć "z grubsza"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A gdzie zazwyczaj jezdzicie?? Bo tez lubie ;P
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:D:D ale odgrzalem kotleta :D
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zależy od pogody i jak procentowo dzisiaj "mały piątek" wypadnie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W sumie wybieram sie do kina, to moze sie wyrobie...
-
Gdzie moge kupić takie lampy do Audi B5 SEDAN ?
No to linkuj
-
19" w B5
Ano tak, zapomnialem :x 8,5 ET: 50 9,5 ET: 56
-
19" w B5
Panowie, a jakie dystanse przy 8.5 na przod i 9,5 na tyl??
-
19" w B5
Panowie, a o ile jeszcze polecacie obnizyc zeby jakos to wygladalo?? Tylko bez szalenstw bo jak juz pisalem lubie szybko pojezdzic
-
19" w B5
Bez nerwow panowie, nie ogarniam tego wiec slepo pytam jak dziecko Dziekuje z podpowiedzi
-
19" w B5
Moze i od tylu, ale felgi "rary" to trzeba szybko myslec, a gwintow to pod dostatkiem. A jak 19 nie bedzie to narazie zawieszenie od eski mi wystarcza. ---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:27 ---------- da się na tym jeździć jeśli ET z przodu będzie w granicach 45-40, a z tyłu 35-40 Tak, ale ET na wszystkich jest 57
-
19" w B5
Gwintem nie ma sie co martwic, bedzie trzeba to sie kupi Najwazniejsze czy bedzie sie dalo na tym jezdzic, bo to ET mnie troszke martwi. (57, przypomina redakcja)
-
19" w B5
Gwint sie kupi pozniej choc myslaelm o samych sprngach na poczatek. Co do dystansow, to najmniejsze adaptery (z 5x130) jakie znalazlem to 15mm. Qrde martwi mnie ta opinia, ze moze przod przycierac :/ bo czasem lupie pojezdzic ostrzej
-
19" w B5
Witam Pany, sprawa jest taka: mam marzenie zalozyc kola o rozmiarze 8/19 ET 57. Do tego adaptery o 15 lub 20mm. Przeralbial juz ktos taki temat, lub moze poprostu wie jak to bedzie wygladac i jezdzic. Pytam bo troche boje sie tak kupowac w ciemno. Czy moze lepiej szukac 8,5. Blagam o pomoc
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
Qrde troche daleko... ale w sumie podroze ksztalca
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
A kto Ci tak fajnie zderzak porezal?? Podoba mi sie i tez bym tak chcial
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
Byl plan i marzenia na RS4, ale jak sie poprzeglada takie teamty to moze jednak rozgrzebie swoje eS. Przynajmniej bedzie wciaz o czym marzyc Jaka masz szerokosc felgi??
-
[ALL B5] Navi, nie gra przód
No ale czy idzie jakos zgrac takie odmienne sprzety??
-
[ALL B5] Navi, nie gra przód
A jesli nie bosse??
-
[ALL B5] Navi, nie gra przód
maverick215 siema. No nadal nie graja, ale nic do tej pory z tym nie robilem. Za jakis tydzien bede do Ciebie dzwonil to bedziem myslec
-
[ALL B5] Navi, nie gra przód
Bawi sie ktos moze vagiem na podkarpaciu??