-
[S4 B5 AGB] Limousine Tuned By AWRacing & RPerformance.
oj, RS sprzedany dawno dawno temu Audi sprzedane, ale moze ktos szuka felg, kolega sprzedaje Nowe w smiesznej cenie http://allegro.pl/felgi-dezent-5x100-8x18-audi-s3-vw-gti-skoda-i4653134458.html
-
[S4 B5 AGB] Limousine Tuned By AWRacing & RPerformance.
Rapix akurat nagrywał
-
[S4 B5 AGB] Limousine Tuned By AWRacing & RPerformance.
To akurat Adam leciał
-
[ALL B5] Audi S4
ziom, szykujesz sie do baranka?
-
[S4 B5 AGB] Limousine Tuned By AWRacing & RPerformance.
Foty wnętrza? przecież są Filmik jakiś taki mizerny tylko
-
[S4 B5 AGB] Limousine Tuned By AWRacing & RPerformance.
MODEL: 1999r., S4 B5 Limousine. Polift. SILNIK:AGB, głowice APS z wolnossącego 2,4. UKŁAD DOLOTOWY: FMIC. Porting kolektora ssącego. Łączniki silikonowe Autobahn 044. Turbo K04 z RS6. UKŁAD PALIWOWY: Pompa paliwa Bosch 044. Wtryskiwacze Siemens Deca 630cc. UKŁAD WYDECHOWY: Układ przelotowy na 2 tłumikach, DP 3". ELEKTRONIKA: Soft By RPerformance. Wskaźnik doładowania Boost, Turbotimer HKS. UKŁAD NAPĘDOWY: Spiek 4 łopatkowy od Radzikowskiego. ZAWIESZENIE: Obniżające sprężyny Eibach. KOŁA: 18" z RS4 B5. UKŁAD HAMULCOWY: Nawiercane i nacinane przednie tarcze Zimmermann. BODY KIT: Stock. ŚRODEK: Stock. Bardzo rzadko spotykane niebieskie Recaro. CAR AUDIO: Stock, 2 DIN. INNE: Oryginalne, ksenonowe reflektory. MOC: 493Ps/590Nm. Status: Auto w zasadzie kompleksowo przygotowane przez Adama w AWRacing. Na dzień dzisiejszy śmiga na oleju VR1 Racing i paliwie 98 octan. Oczywiście pozostałe płyny oraz filtry także nowe. Świeczki Bosch F5DPOR. Wymieniona przepływka, pompa ABS, czujniki EGT oraz czujniki ciśnienia i temperatury oleju a także wiele, wiele innych. Jeździ pewnie podobnie jak większość S4 w tym setupie, jednak od wielu prezentuje się znacznie lepiej 8) . Zapraszam do galerii. Gdyby ktoś był zainteresowany, to auto aktualnie jest do sprzedania, po więcej info zapraszam na pw. ZDJĘCIA: By Garbulski http://garbulski.pl/
-
RS4 B5 By Kosiniak.
4,2?
-
RS4 B5 By Kosiniak.
dzieki plany to RS6 lub A8 ---------- Post dopisany 28-03-2013 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 20:55 ---------- dzis auto zmienilo wlasciciela :/
-
RS4 B5 By Kosiniak.
aura nie sprzyja na dojazd, ale zainteresowanie "jakies" jest
-
RS4 B5 By Kosiniak.
Krzywe foto
-
RS4 B5 By Kosiniak.
nie bylo wogole
-
RS4 B5 By Kosiniak.
2 nowe fotki
-
RS4 B5 By Kosiniak.
ja specjalnie zrywalem folie z szyb zeby bylo czysto, schludnie i elegancko
-
RS4 B5 By Kosiniak.
Jeszcze kilka
-
RS4 B5 By Kosiniak.
postaram sie nie zapomniec