Treść opublikowana przez wujek 2pac
-
[ALL B5] Navi, nie gra przód
Po wrzuceniu do A4 (poliftowej) navi rns-d nie graja przednie glosniki. Ma ktos jakies pomysly co to moze byc lub jak temu zaradzic
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
Bo jak sie nie ma TT, to sie ma AA [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 16:42_________________________________________________ To nie trzeba byc malo rozgarniety, trzeba byc glabem
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Ten hebel na przod to do czego jest dedykowany??
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
Kolo domu bedzie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Poprostu BOV w 2,7 T
Aha, dzieki Tak sobie jeszcze mysle czy nie potrzebuje dwoch pieronow
-
[ALL B5] Nie otwierające się drzwi od środka
Ja pierdziu robi ktos tak?? U mnie wlasnie wystepuje ten problem w jednych drzwiach, i napewno nie jest to blokada... jak bedzi eczas pewnie trzeba bedzie sie do klamki dobrac
-
[ALL B5] Poprostu BOV w 2,7 T
Panowie, jak w temacie... chce zalozyc bov'a do 2.7T Wszelkie info i porady beda bezcenne Majbardziej interesuje mnie gdzie sa te weze, w ktore musze sie wpiac bo ni emoge ich znalezc w tym szatanie
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Po mojemu wczesniej bylo lepiej...
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
tak w ogóle Avant zawsze przebija sedana :gwizdanie: :kox: ZAWSZE :bag: :bag: :bag: :bag: :bag:
-
[INNE] Zamiana A4 na A6
Jesli chodzi o rok, to wszystko wskazuje na 2007
-
[B5 AGB] VIAGRA
tez myslalem o takich, tylko zlotych... ale coraz bardziej mnie na BBS CH nachodzi
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
No na to jzu sie napewno nie dam namowic
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
czyli automat
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Tak przy okazji, to jak Pany zrobic co by mi na fisi wyswietlalow spalanie w litrach na 100 km?? Bo aktualnie wyswietla mi mile na galonie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ja tylko na chwilke.... Kowi87, Ty wylaczasz wogole komputer??
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
No masz racje, na bandziora to pasuje w sam raz I jak u kogos podoba mi sie taki brutalny styl, tak ja jakos nie moge sie do tego zebrac Ale rezaj, kola mam takie same (tylko 18 zoll) tak wiec bede mial podglad :naughty:
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Koniecznie wrzuc foty jak juz pomalujesz te lampiszcza bo tez mam czarne wozidlo i tez sie troche (moze bardziej niz troche) na czarne jak smola lampy, tylko jak mysle o tym na zimno to wydaje mi sie, ze taki zabieg postarza (i tak juz stare ) nasze auta. Takze czekam z niecierpliwoscia
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
No to jak za darmo Ciekawe jakby je ozlocic
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Ile takie stoja?? Bo tez mi sie strasznie podobaja...
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
To ostatnie ryje beret, gdyby nie to ze mam czarne auto napewno juz bym go szukal
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Tez mialem mysl o kolach z lambo, ale chyba drogie (nawet nie sprawdzalem) i tak sobi epomyslalem, czy nie mozna zastapic ich tymi z Focusa ST
-
[B5 AJM] OGrowóz
Wszystko ladnie, tylko model (ten na desce) w innej generacji
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Miales ori tunel na 2 din, czy jakos drutowales stary? ( bo mam sygnaly, ze mozna to jakos wyrzezbic) A co do radyjka to ja wole ori
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Po co kamera cofania w takim malym autku??
-
Piłka nożna
Nie grali zle, ale w sumie to niedobrze bo wtedy Smuda zostanie