Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wujek 2pac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wujek 2pac

  1. Po wrzuceniu do A4 (poliftowej) navi rns-d nie graja przednie glosniki. Ma ktos jakies pomysly co to moze byc lub jak temu zaradzic
  2. Bo jak sie nie ma TT, to sie ma AA [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 16:42_________________________________________________ To nie trzeba byc malo rozgarniety, trzeba byc glabem
  3. Ten hebel na przod to do czego jest dedykowany??
  4. Kolo domu bedzie :gwizdanie:
  5. Aha, dzieki Tak sobie jeszcze mysle czy nie potrzebuje dwoch pieronow
  6. Ja pierdziu robi ktos tak?? U mnie wlasnie wystepuje ten problem w jednych drzwiach, i napewno nie jest to blokada... jak bedzi eczas pewnie trzeba bedzie sie do klamki dobrac
  7. Panowie, jak w temacie... chce zalozyc bov'a do 2.7T Wszelkie info i porady beda bezcenne Majbardziej interesuje mnie gdzie sa te weze, w ktore musze sie wpiac bo ni emoge ich znalezc w tym szatanie
  8. Po mojemu wczesniej bylo lepiej...
  9. tak w ogóle Avant zawsze przebija sedana :gwizdanie: :kox: ZAWSZE :bag: :bag: :bag: :bag: :bag:
  10. Jesli chodzi o rok, to wszystko wskazuje na 2007
  11. tez myslalem o takich, tylko zlotych... ale coraz bardziej mnie na BBS CH nachodzi
  12. No na to jzu sie napewno nie dam namowic
  13. czyli automat
  14. Tak przy okazji, to jak Pany zrobic co by mi na fisi wyswietlalow spalanie w litrach na 100 km?? Bo aktualnie wyswietla mi mile na galonie
  15. Ja tylko na chwilke.... Kowi87, Ty wylaczasz wogole komputer??
  16. No masz racje, na bandziora to pasuje w sam raz I jak u kogos podoba mi sie taki brutalny styl, tak ja jakos nie moge sie do tego zebrac Ale rezaj, kola mam takie same (tylko 18 zoll) tak wiec bede mial podglad :naughty:
  17. Koniecznie wrzuc foty jak juz pomalujesz te lampiszcza bo tez mam czarne wozidlo i tez sie troche (moze bardziej niz troche) na czarne jak smola lampy, tylko jak mysle o tym na zimno to wydaje mi sie, ze taki zabieg postarza (i tak juz stare ) nasze auta. Takze czekam z niecierpliwoscia
  18. No to jak za darmo Ciekawe jakby je ozlocic
  19. Ile takie stoja?? Bo tez mi sie strasznie podobaja...
  20. To ostatnie ryje beret, gdyby nie to ze mam czarne auto napewno juz bym go szukal
  21. Tez mialem mysl o kolach z lambo, ale chyba drogie (nawet nie sprawdzalem) i tak sobi epomyslalem, czy nie mozna zastapic ich tymi z Focusa ST
  22. Wszystko ladnie, tylko model (ten na desce) w innej generacji
  23. Miales ori tunel na 2 din, czy jakos drutowales stary? ( bo mam sygnaly, ze mozna to jakos wyrzezbic) A co do radyjka to ja wole ori
  24. Po co kamera cofania w takim malym autku??
  25. Nie grali zle, ale w sumie to niedobrze bo wtedy Smuda zostanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.