Treść opublikowana przez wujek 2pac
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Co masz na mysli??
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
No wlasnie, to mnie zmylilo ale ja bym BO zamontowal
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Fajny projekt kola mi wpadly w oko jedynie przyczepi esie nie do grilla, a do tych ledow... wedlug mnie Ale ogolnie jak juz wspomnialem fpytke
-
[B5 AVG] Mój wozik, skromny ale...
Sam grill wiadomo fajny, natomiast mam mieszane uczucia co RS-owego grilla w nie RS-ie a w dodatku w majzlu
-
[B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń
No oczywiscie... ale balem sie to proponowac
-
B6 DIVISION
Wiem, ze to pomaga gdy odbiornik sie zblokuje po kilku blednych pinach, ale zeby ominac pin to pierwsze slysze No ale czlowiek cale zycie sie uczy
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Moze i nie podstawa ale mialem wczesniej 2 razy Impreze z owym psotnikiem :> i tak jakos mi zostalo :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
A masz tam blow offa??
-
[B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń
Szkoda tylko, ze eS-owe emblematy z B6 wiec od razu widac scieme
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
Qrde, tez mam banie jesli chodzi o zawias no bo eS-ka daje sporo frajdy z ostrej jazdy a mega gleba (i mega wyglad) troszke to okaleczy. No i tak wlasnie nie wiem co robic... Tak zastanawiam sie nad gwintem, na codzien jakis lekki setup a na specjalne okazje do gleby
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
No ciekawie Ja tez choruje na prosiaki, ale tylko na parapecie
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
rafuzg lepiej odrazu kupuj eS-ke
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Podziwiam bo ja nigdy nie mialem do tego cierpliwosci
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
No wlasnie, bo moje ori 17 nie wygladaja tak syto.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
A widzisz, bo mi sie juz troche tego nazbieralo No i autko tez niezle zmodziles Felga jaki rozmiar?? Bo nie chce mi si eszukac
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
MINICHAMPS Tez ktos zbiera??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Lukasz z Mielca na Podkarpaciu Jesli chodzi o Audi to wczesniej mialem dwie A6, ale zapragnalem czegos szybszego i tak oto trafilem tez tutaj. Szerokosci zarowno Wam jak i sobie zycze