Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wujek 2pac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wujek 2pac

  1. No wlasnie, to mnie zmylilo ale ja bym BO zamontowal
  2. Fajny projekt kola mi wpadly w oko jedynie przyczepi esie nie do grilla, a do tych ledow... wedlug mnie Ale ogolnie jak juz wspomnialem fpytke
  3. Sam grill wiadomo fajny, natomiast mam mieszane uczucia co RS-owego grilla w nie RS-ie a w dodatku w majzlu
  4. No oczywiscie... ale balem sie to proponowac
  5. wujek 2pac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiem, ze to pomaga gdy odbiornik sie zblokuje po kilku blednych pinach, ale zeby ominac pin to pierwsze slysze No ale czlowiek cale zycie sie uczy
  6. Moze i nie podstawa ale mialem wczesniej 2 razy Impreze z owym psotnikiem :> i tak jakos mi zostalo :gwizdanie:
  7. A masz tam blow offa??
  8. Szkoda tylko, ze eS-owe emblematy z B6 wiec od razu widac scieme
  9. Qrde, tez mam banie jesli chodzi o zawias no bo eS-ka daje sporo frajdy z ostrej jazdy a mega gleba (i mega wyglad) troszke to okaleczy. No i tak wlasnie nie wiem co robic... Tak zastanawiam sie nad gwintem, na codzien jakis lekki setup a na specjalne okazje do gleby
  10. No ciekawie Ja tez choruje na prosiaki, ale tylko na parapecie
  11. rafuzg lepiej odrazu kupuj eS-ke
  12. Podziwiam bo ja nigdy nie mialem do tego cierpliwosci
  13. No wlasnie, bo moje ori 17 nie wygladaja tak syto.
  14. A widzisz, bo mi sie juz troche tego nazbieralo No i autko tez niezle zmodziles Felga jaki rozmiar?? Bo nie chce mi si eszukac
  15. Witam, Lukasz z Mielca na Podkarpaciu Jesli chodzi o Audi to wczesniej mialem dwie A6, ale zapragnalem czegos szybszego i tak oto trafilem tez tutaj. Szerokosci zarowno Wam jak i sobie zycze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.