Treść opublikowana przez wujek 2pac
-
Piłka nożna
Pilka juz nie bedzie taka sama... To byl wiekszy magik niz Messi i CR7 razem wzieci
-
[ALL B6] Nie działa elektryczne opuszczanie szyb przednich.
Ale wogole si enie zamykaja, czy zamykaj alae ociezale i trzeba je "popychac"??
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
A podswietlenie na nogi (podczas otwartych drzwi), ktore polecacie?? Myslalem tez o czerwonych ;-)
-
[ALL B6/B7] Zamiana niefabrycznego radia na concert II
Dziwne jak mogli wypuscic auto bez radia Jesli faktycznie tak bylo to radze odpuscic temat ori grajka i poprostu po swojemu zrobic. Podejrzewam, ze jak ktos zakupil auto bez radioodbiornika, to audiofilem nie byl, tak wiec masz powod aby zmontowac tam calkiem dobre granie
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Ale chyba juz minal sezon na taka pstrokacizne
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Wlasnie o ta folie sie rozchodzi
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Moze cale w polerke, bo do srebrnego ciezko kolor dobrac
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Albo zwykle poliftowe, albo wlasnie ledy
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Ale te tylne lampy nie bardzo
-
[B5 ADR] Czerwony Wahadłowiec :P
Pany, ale chyba zartujecie z ta czarna maska :bicz3:
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Tez zabieram sie za cos podobnego, i tez navi z A6
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
A co kler mial z tym wspolnego??
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Czy mi sie wydaje, czy sa jakies tluste stolki na sprzedaz??
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie chcialme byc az tak uszczypliwy
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A wracajac do Audioli to nie za duzo tego carbonu??
-
radio a usb
Sa rozne emulatory, ja np. mialem taki, w ktorym mozna bylo przelaczac na sygnal ze mieniarki lub kasrt SB lub wyjscia USB. Tylko musisz zdradzic jakie masz radio
-
radio a usb
No wystarczylby emulator zmieniarki, mialem cos takiego w RNSie w A6 [C5]. Musisz sie zorientowac o cos takiego do Twojego radia, btw. ktore masz radio??
-
[B5 AFN] Co to za przycisk w miejscu ASR
No niestety wszystko na to wskazuje
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
Ja przez 3 lata mialem A6 z 1.8T, wiadomo jak do takiego auta to troche malo. Natomiast jesli chodzi o sam silnik to zrobilem nim blisko 50 tysi i nawet maski nie musialem otwierac Zaraz po zakupie wymienilem rozrzad, plyny, swiece i kable, a pozniej to juz tylko olej regularnie. Przy zakupie bylo 160 tysi a ja przekroczylem 200 tys. i naprawde zadnych klopotow, a jak sie go trzyma na obrotach to calkiem fajnie cieka no i wiadomo ma spory potencjal na dalsze modyfikacje bo z wolnossakiem to caly czas pod gorke jesli chodzi o takie zabawy. tak wiec ja goraco polecam
-
my silver arrow
Maska to niestety tuning z poprzedniej epoki...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
abdul81 a masz gdzies jakis opis tego wyziewu?? Bo wlasnie szukam czegos takiego, ze podczas spokojnej jazdy cichutko, a dopiero pozniej wichura
-
B6 DIVISION
A ktore cyfry??
-
[B5 AVG] Mój wozik, skromny ale...
Ja jak bede sie przesiadal to tylko RS4, S5 lub A7
-
[B5 AVG] Mój wozik, skromny ale...
Skad ja to znam ja tez po dwoch A6 przesiadlem sie do "czworki", jesli chodzi o mnie to zachcialo mi sie jakies male szybkie auto przeszla mi przez mysl nawet S3... no ale bez przesady
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
A to jest jakas roznica pomiedzy BOV a DV??