Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wujek 2pac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wujek 2pac

  1. Pilka juz nie bedzie taka sama... To byl wiekszy magik niz Messi i CR7 razem wzieci
  2. Ale wogole si enie zamykaja, czy zamykaj alae ociezale i trzeba je "popychac"??
  3. A podswietlenie na nogi (podczas otwartych drzwi), ktore polecacie?? Myslalem tez o czerwonych ;-)
  4. Dziwne jak mogli wypuscic auto bez radia Jesli faktycznie tak bylo to radze odpuscic temat ori grajka i poprostu po swojemu zrobic. Podejrzewam, ze jak ktos zakupil auto bez radioodbiornika, to audiofilem nie byl, tak wiec masz powod aby zmontowac tam calkiem dobre granie
  5. Ale chyba juz minal sezon na taka pstrokacizne
  6. Wlasnie o ta folie sie rozchodzi
  7. Moze cale w polerke, bo do srebrnego ciezko kolor dobrac
  8. Albo zwykle poliftowe, albo wlasnie ledy
  9. Ale te tylne lampy nie bardzo
  10. Pany, ale chyba zartujecie z ta czarna maska :bicz3:
  11. Tez zabieram sie za cos podobnego, i tez navi z A6
  12. A co kler mial z tym wspolnego??
  13. Czy mi sie wydaje, czy sa jakies tluste stolki na sprzedaz??
  14. Nie chcialme byc az tak uszczypliwy
  15. A wracajac do Audioli to nie za duzo tego carbonu??
  16. Sa rozne emulatory, ja np. mialem taki, w ktorym mozna bylo przelaczac na sygnal ze mieniarki lub kasrt SB lub wyjscia USB. Tylko musisz zdradzic jakie masz radio
  17. No wystarczylby emulator zmieniarki, mialem cos takiego w RNSie w A6 [C5]. Musisz sie zorientowac o cos takiego do Twojego radia, btw. ktore masz radio??
  18. No niestety wszystko na to wskazuje
  19. Ja przez 3 lata mialem A6 z 1.8T, wiadomo jak do takiego auta to troche malo. Natomiast jesli chodzi o sam silnik to zrobilem nim blisko 50 tysi i nawet maski nie musialem otwierac Zaraz po zakupie wymienilem rozrzad, plyny, swiece i kable, a pozniej to juz tylko olej regularnie. Przy zakupie bylo 160 tysi a ja przekroczylem 200 tys. i naprawde zadnych klopotow, a jak sie go trzyma na obrotach to calkiem fajnie cieka no i wiadomo ma spory potencjal na dalsze modyfikacje bo z wolnossakiem to caly czas pod gorke jesli chodzi o takie zabawy. tak wiec ja goraco polecam
  20. Maska to niestety tuning z poprzedniej epoki...
  21. abdul81 a masz gdzies jakis opis tego wyziewu?? Bo wlasnie szukam czegos takiego, ze podczas spokojnej jazdy cichutko, a dopiero pozniej wichura
  22. wujek 2pac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ktore cyfry??
  23. Ja jak bede sie przesiadal to tylko RS4, S5 lub A7
  24. Skad ja to znam ja tez po dwoch A6 przesiadlem sie do "czworki", jesli chodzi o mnie to zachcialo mi sie jakies male szybkie auto przeszla mi przez mysl nawet S3... no ale bez przesady
  25. A to jest jakas roznica pomiedzy BOV a DV??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.