-
wymiana sterownika silnika
Witam pacjent to A4 b5 99 rok silnik AFN nr sterownika 038 906 018P koledzy muszę wymienić sterownik i tu moje pytanie do znających temat odnośnie immobilajzera czy VAGiem można zaadoptować przyuczyć
-
nie działa multifunkcja
OK widzę nocny marek jesteś
-
nie działa multifunkcja
witam koledzy nabyłem a4 b7 bpw i rozkminiam powoli pacjenta a pytanie mam takie auto posiada BT działa poprawnie dzięki Waszej pomocy sparowałem tel sle do rzeczy jak wykasować gebelsa książkę tel na FIS a wprowadzić swoją i jeszcze jedno po naciśnięciu przycisku na kierze z prawej strony to babsko gęga coś po niemiecku do mnie oco jej chodzi dzęki z góry za pomoc
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
witam chętnie pomogę koledze za frii a gdybyś umiał robić logi to by było git
-
[B5 AFN] Nierówno ciągnie
- [B5 AFN] Nierówno ciągnie
a no niestety grzeją ok 2minuty po starcie taksamo się dzieje gdy włącze zapłon spalił si ękomplet świec i zacząłem szukać- [B5 AFN] Nierówno ciągnie
wymienie filtr paliwa i powietrza i się obada a co z tym grzaniem świec doradzi ktoś coś- [B5 AFN] Nierówno ciągnie
a więc tak pali na dotyk w silniku zero błędów szklanki wymieniłem sam rozrząd pasy kąt wtrysku mikrometrem na 0,70 dolot szczelny tubina wstaje ok 1,9 k świece mam wypięte a szklanki wtmieniłem bo trzy umarły więc poszły wszystkie- [B5 AFN] Nierówno ciągnie
witam jak w temacie dzieje się tak tylko podczas przyśpieszania wygląda to jak bym miał jajowate koła tylko nie podskakuje jakby jeden gar niedomagał i silnik metalicznie puka przestawienie pompy nic nie zmienia szklanki nowe stało się to podczas jazdy od tego czasu w aucie jest głośniej i jest słabszy wiem że trzeba logi ale nie mam kabla mam VAG5053 a przy okazji czy to normalne że po odpaleniu świece grzeją ok 2 minuty kontrolka gaśnie normalnie- [B5 AFN] Słabszy gdy jest gorący silnik
witam jak w temacie czy to jest standart czy coś nie halo dodam że nie odcina- [B5 AFN] Co to za przycisk w miejscu ASR
witam auto ma 234kTys. wkraju 3 lata ostatni wpis serwi. 162 tys w2006r.- [B5 AFN] Co to za przycisk w miejscu ASR
koledzy a może ten przycisk FUNK to do tempomatu bo auto posiada takowy?- [B5 AFN] Co to za przycisk w miejscu ASR
niema sprawy ugadamy się a przy okazji na manetce kierunkowskazów przycissk FUNK do czego służy?- [B5 AFN] Co to za przycisk w miejscu ASR
masz kolego rację przekręciłem z tą diodą- [B5 AFN] Co to za przycisk w miejscu ASR
witam koledzy jak w temacie nie jest on opisany w dolnym prawym rogu ma zieloną diodę działa bez stacyjki jak nacisnę słyszę stycznik pod konsolą i jeszcze jedno pytanko ''serwice'' po włączeniu zapł.co to oznacza ? - [B5 AFN] Nierówno ciągnie
jacek 67
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta