-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
dzieki chlopaki za opinie jak wam cos przyjdzie nowego do glowy jakas ciekawa mysl to dajcie znac .pozdr !!!
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
nie znam sie dokladnie na mechanice ale jakie sa konsekwencje tego odkładającego sie nagaru??I jakie sa ewentualne koszta awarii
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
a co sadzicie o 2.0FSI dalej ten sam problem z braniem oleju czy juz chlopaki z audi problem poprawili ??
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
grzes1150 temat jak na nowicjusza przystalo . dopiero sie przymierzam do zakupu pierwszego audi stad te pytanie.A co do tyrbiny to nie ma z nia zadnych problemow??
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
a jak tam z awaryjnoscia turbiny chlopaki ... a z tym 2.0 to oprocz oleju raczej wiekszych problemow nie ma sie co spodziewac ??
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
:evil:mam pytanie do was drodzy klubowicze poniewaz mam dylemat co wybrac 1.8t czy 2.0SE. jakie sa najwieksze bolaczki . Co do spalania to nie istotne dla mnie bo litr wiecej czy mniej to zadna oszczednosc a nie robie przebiegow wiekszych niz 1000km miesiecznie.Interesuja mnie usterki. Czy wystepuja jakies problemy z turbina i czy owe silniki sa na paskach czy lancuszkach(sory za glupie pytanie ) . Licze na wasza pomoc dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich klubowiczow .Mam nadzieje ze dowiem sie czegos nowego i bedziemy mogli razem podzielic sie doswiadczeniem. POzdrawiam
23mike
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta