Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radio a usb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam oryginalne radio w audi a4 b8 zmieniarka na 6cd,aux tylko brakuje usb...profesjonalna firma zajmująca się takimi rzeczami powiedziała mi za urządzebue ami ,które umożliwia podłączenie usb do radia 1000zł,... koledzy doradźcie mi jak to można jeszcze rozwiązać tanim kosztem ?

Opublikowano

sorki ale tanim kosztem to mozna zrobic cos do b5 :polew: gdybym mial b8 nie szczedzil bym grosza :hi:

Opublikowano

No wystarczylby emulator zmieniarki, mialem cos takiego w RNSie w A6 [C5]. Musisz sie zorientowac o cos takiego do Twojego radia, btw. ktore masz radio??

Opublikowano

Dokładnie jak kolega wyżej widziałem gdzieś ostatnio na forum że ktoś miał emulator zmieniarki i był zadowolony. Przy okazji z tego co wiem to emulator obsługuje karty pamięci :)

Opublikowano
  • Autor

oo kurcze no to fajna sprawa z tym emulatorem :D koledzy możecie mi podesłać jakieś linki jak wyglądają te emulatory :> nawet nie wiem jakie mam radio ;p mam na 6cd z przodu odtwarzają mp3... i wiem ,że nawi mam g2 mma2 coś takiego ten starszy system...

Opublikowano
  • Autor

czyli wyższa szkoła jazdy jak dla mnie...bo ja się na elektronice kompletnie nie znam...i nie mam zielonego pojęcia...czyli wtedy jak podepnę ten emulator to zmieniarka nie będzie działać ?

Opublikowano

Sa rozne emulatory, ja np. mialem taki, w ktorym mozna bylo przelaczac na sygnal ze mieniarki lub kasrt SB lub wyjscia USB. Tylko musisz zdradzic jakie masz radio :naughty:

Opublikowano
  • Autor

w schowku nie mam ami ale w podłokietniku mam aux.. głupie pytanie ale gdzie mogę sprawdzić jakie mam radio ? szukałem po książeczkach serwisowych i nie znalazłem może też dlatego ,że mam po francusku...

Opublikowano

Jak masz w podlokietniku wyjscie AUX wystarczy kupic przejsciowke :) np. tu

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270578036244&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Przecież to jest kabel do podłączenia Ipoda.

Dla kolegi najlepsze rozwiązanie to emulator jak wcześniej podany (tańszy) lub oryginalne wejście USB (droższa sprawa). Mogą się różnić sposobem obsługi z poziomu radia.

Opublikowano
  • Autor

jak mogę sprawdzić jakie mam radio?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.