Treść opublikowana przez mariuszsmietana
-
panpaczka .pl oszukani jest tu ktoś chełm ślaski owocowa 11?
To w mojej okolicy. Nie wiedziałem nawet.... co za skurwisyny
-
Kolumny podstawkowe do stereo.
Gdyby ktoś chciał to mam Klipsch F3 stan gabinet :-) są jak nowe z salonu. Nie chce sprzedać, a raczej zamienić na podstawkowe. Wstępna wycena to 2tys i chciałbym zamienić na coś w podobnym przedziale. Mogę doplacic
-
Piłka nożna
Pierwszy raz bez wstydu
-
Piłka nożna
Dobrze że strzelał Rado. Żeby każdy wkładał w gre tyle serca co on....
-
Piłka nożna
Się zaczyna....
-
Piłka nożna
Chyba się pozamieniali koszulkami
-
Piłka nożna
Jestem w szoku
-
Piłka nożna
Dawno się tak nie balem
-
Klucz dynamometryczny w Lidlu
Szczeze powiedziawszy, mam sporo narzedzi z Lidla, niektore sa czesto uzywane. Jak do tej pory nic nie chcialo sie zepsuc.
-
Kino Domowe 5.1 Do Domu
Kolumny udalo mi sie trafic tutaj http://www.hifi.pl/gielda/audio.php. Tak jak kolega wspomnial, trzeba cirpliwosci. Czasami sa mega okazje. Pojechalem po F3. Kolumny kilka lat uzywane. Pelna dokumentacja, kartony. Caly fabryczny zestaw. Za cene tak smieszna ze nikt nie chcial wierzyc.
-
aliexpress - kilka pytań
Od dawna jest. Najlepszy i najszybszy sposob platniczy
-
aliexpress - kilka pytań
30%? Nie raz i ponad 100
-
Kino Domowe 5.1 Do Domu
Ja sie juz z kina wyleczylem. Wyleczylem sie takze, z nowego sprzetu. 2 tys to za malo jak dla mnie, zeby inwestowac w nowy sprzet. Nie znam Twoich wymagan. Cale zycie inwestowalem w Yamahe. Tym razem wybor padl we wszystko majace Onkyo ( TX-8150) - sprzet powystawowy macany, ale za to wygrzany z pelna gwarancja i kilka stowek tanszy niz nowy. Po glosniki jechalem na drugi koniec polski (Klipsch Synergy F3) oczywiscie uzywki za smieszny ulamek ceny nowych
-
Nowy dom
Kazdy ma swoj gust. Mnie osobiscie dom sie nie podoba, inni beda zachwyceni. O cenie takze nie ma co dyskutowac. Trzeba sie zaglebic w temat
-
Piłka nożna
Posmiewisko to bylo z Dortmundem. Fakt, ze wczoraj znow przegrali, ale w zupelnie innym stylu. Oczywiscie, nadal gra wyglada tragicznie jednak bylo zdecydowanie lepiej
-
Piłka nożna
Powalczyli. Nadal kiepsko, lecz gra zdecydowanie lepsza niż za tego kretyna Hasiego. Przegrana w takim stylu można zrozumieć wg mnie
-
Autko dla nowego kierowcy do 5tyś
Nie chodzi o silnik a o czesci zawieszenia /tylna belka/ Poza tym francuza trudniej sprzedac. Kazdy szuka Punto
-
Autko dla nowego kierowcy do 5tyś
Mimo ze to male auto to wcale nie jest tanie w utrzymaniu. W sprzedazy tez nie latwe.
-
Autko dla nowego kierowcy do 5tyś
Przeczytaj uwaznie czego szuka kolega...
-
Autko dla nowego kierowcy do 5tyś
Ja bym celowal w punto... najlepiej z gazem. Jezeli kupisz ladne zadbane auto zapewniam ze nie bedzie problemu ze sprzedaza. Takie auta znikaja w dwa/trzy dni Golf w tej kasi moze nie byc w najlepszym stanie
-
Tani polecany kurier
Sendit24. Zapłacisz pobranie ok 100zl. W trzech paczkach
-
Laptop poleasingowy. Czy warto?
Odpusc.... dwa razy kupowalem cos takiego i dwa razy zwracalem. Te foto na aukcji sa najladniejszego lapka jaki im sie trafil. A dostaniesz w znacznie gorszym stanie wizualnym. Poza tym jezeli chodzi o laptop do neta, filmow czy muzyki mozna wyrwac cos w tej kwocie nowego.
-
Opłacalnośc A4 B8 na długi trasy
Drogi? Coraz lepsze... nie przesadzajmy
-
Amelinium..
Cos takiego? http://kolorysta.pl/pl/p/DUXONE-Grunt-wytrawiajacy-1K-1L-DX1061/206 W sprayu tez dostane ? http://rg-narzedzia.com.pl/podklady/30370-u-pol-podklad-wytrawiajacy-szary-spray-500ml-power-can-pcep-al.html
-
Rękojmia? Kupiłem grata
Nawet moja zona, nie znajaca sie na motoryzacji wiele slyszala o slynnych dieslach od Forda i wogole o marce Renault... nie wspominajac o tych ich dieslach.... ostatnio jechalismy w trase pod Warszawe.Po drodze kilka aut na poboczu.... same Renault jedna Cytryna... przypadek? Watpie.... mnie ta marka juz wyleczyla. Mialem raz i nie bede mial juz nigdy, Nawet za darmo bym nie chcial. Tyle stresu co przezylem z tym gownem... masakra Czlowiek stracil tylko zdrowie i pieniadze. Do dzis pamietam dzien kiedy udalo mi sie ja sprzedac. Tak sie nawalilem ze szczescia ze szok