Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wujek 2pac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wujek 2pac

  1. nie a, a S :P:P:P:P
  2. Czyli niedziela, zobaczymy co będą grac w kinie i może podjadę.... jak będzie kogo to pomęczę o rns-e w B5 :D
  3. Właśnie ja w B5 nie mam żadnego wzmacniacza. Bose mam, ale jeszcze leży w garażu :-D
  4. A jak rozwiązać problem gdy nie ma bose??
  5. Przyznam, ze nie przeczytałem wszystkich 73 stron ale interesuje mnie jak pod rnse podpiąć całkiem "obcy" mocniejszy system. Podpowie ktoś choć "z grubsza"
  6. A gdzie zazwyczaj jezdzicie?? Bo tez lubie ;P
  7. :D:D ale odgrzalem kotleta :D
  8. Zależy od pogody i jak procentowo dzisiaj "mały piątek" wypadnie...
  9. W sumie wybieram sie do kina, to moze sie wyrobie...
  10. Ano tak, zapomnialem :x 8,5 ET: 50 9,5 ET: 56
  11. Panowie, a jakie dystanse przy 8.5 na przod i 9,5 na tyl??
  12. Panowie, a o ile jeszcze polecacie obnizyc zeby jakos to wygladalo?? Tylko bez szalenstw bo jak juz pisalem lubie szybko pojezdzic
  13. Bez nerwow panowie, nie ogarniam tego wiec slepo pytam jak dziecko Dziekuje z podpowiedzi
  14. Moze i od tylu, ale felgi "rary" to trzeba szybko myslec, a gwintow to pod dostatkiem. A jak 19 nie bedzie to narazie zawieszenie od eski mi wystarcza. ---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:27 ---------- da się na tym jeździć jeśli ET z przodu będzie w granicach 45-40, a z tyłu 35-40 Tak, ale ET na wszystkich jest 57
  15. Gwintem nie ma sie co martwic, bedzie trzeba to sie kupi Najwazniejsze czy bedzie sie dalo na tym jezdzic, bo to ET mnie troszke martwi. (57, przypomina redakcja)
  16. Gwint sie kupi pozniej choc myslaelm o samych sprngach na poczatek. Co do dystansow, to najmniejsze adaptery (z 5x130) jakie znalazlem to 15mm. Qrde martwi mnie ta opinia, ze moze przod przycierac :/ bo czasem lupie pojezdzic ostrzej
  17. Witam Pany, sprawa jest taka: mam marzenie zalozyc kola o rozmiarze 8/19 ET 57. Do tego adaptery o 15 lub 20mm. Przeralbial juz ktos taki temat, lub moze poprostu wie jak to bedzie wygladac i jezdzic. Pytam bo troche boje sie tak kupowac w ciemno. Czy moze lepiej szukac 8,5. Blagam o pomoc
  18. Qrde troche daleko... ale w sumie podroze ksztalca
  19. A kto Ci tak fajnie zderzak porezal?? Podoba mi sie i tez bym tak chcial
  20. Byl plan i marzenia na RS4, ale jak sie poprzeglada takie teamty to moze jednak rozgrzebie swoje eS. Przynajmniej bedzie wciaz o czym marzyc Jaka masz szerokosc felgi??
  21. No ale czy idzie jakos zgrac takie odmienne sprzety??
  22. maverick215 siema. No nadal nie graja, ale nic do tej pory z tym nie robilem. Za jakis tydzien bede do Ciebie dzwonil to bedziem myslec
  23. Bawi sie ktos moze vagiem na podkarpaciu??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.