Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MODEL: Audi S4 B5 AGB Avant Quattro 99'

SILNIK: 2,7 BiT+ K04 z RS6, w trakcie zmiany głowic :rolleyes:

UKŁAD DOLOTOWY: na dzien dzisiejszy - Centralny Intercooler + orurowanie, komplet silikonowcyh lacznikow wraz z trojnikiem, Filtr powietrza K&N, nowy układ w trakcie realizacji :)

UKŁAD WYDECHOWY: Down Pipe 2x3calowe przechodzące w 2x2,5cala dalej wydech przelotowy z dwoma tłumikami 2x2,25cala

UKŁAD HAMULCOWY:Zaciski hamulcowe przód 6cio tłoczkowe Brembo, tarcze 345mm + przewody hamulcowe w stalowym oplocie przód i tył

UKŁAD NAPĘDOWY:Sprzęgło Clutch Masters Fx400, 6cio łopatkowy Spiek, zmieniona skrzynia i dyfer, stan gabinet :lol:

ELEKTRONIKA: Strojenie By Witek, MRMotors, 400Ps 520Nm

UKŁĄD PALIWOWY: Bosch 044, Siemens Deca 630cc

ZAWIESZENIE:Zawieszenie obniżone, usztywnione?? ;)

KOŁA: 18' z AUDI S8, dystanse 8mm.

ŚRODEK:dodatkowe wskaźniki, BOOST i EGT, piękne, jasne, skórzane Recaro :P

CAR-AUDIO:Zestaw audio Alpine, Hertz, Audison - stereo + subwoofer, mialo wylecieć, po 2 tygodniach stwierdziłem ze zostaje :)

MOC: xxx

MOC i MOMENT PO MODYFIKACJACH:500PS/576Nm

OSIĄGI:xxx

OSIĄGI PO MODYFIKACJACH:???

Poza tym, w aucie wymionionych wiele nowych tematów, jak np:

- Nowe czujniki temp spalin - EGT

- Nowy zarór N75

- Nowe zawory DV

- Nowy przepływomierz,

- Nowe wszystkie cewki zapłonowe Bosch,

- Nowe świece od RS4,

- Chłodnica oleju.

- Nowy, kompletny rozrząd- pasek, rolki, napinacz, termostat.

- Komplet nowych popychaczy zaworowych, uszczelniacze wałków rozrządu, uszczelki pod kapami,

- Nowe tarcze i klocki tył

- Nowe sondy lambda 2 sztuki,

- Nowe czujniki stukowe,

- Nowe poduszki pod silnik,

- Nowa pompka dodatkowego obiegu płynu chłodniczego.

Zdjęcia:

26762945m.jpg

85962711.jpg

krzysiek620wppl.jpg

img0765jg.jpg

d75a5ab178981fa9med.jpg

8e7159fe1b2de593med.jpg

1d48f9d267f9dceemed.jpg

img02211g.jpg

Opublikowano

PIEKNE AUTO :notworthy: PEWNIE PIEKNIE MRÓCZY NA TYM WYDECHU

Opublikowano

jaki zawias ????

Opublikowano

to m3 poszlo w inne rece?

Opublikowano
  • Autor

hahah, nie wiem do konca, wiem ze z przodu gwint, tyl. cos o skroconym skoku, po regeneracji :)[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 16:50_________________________________________________

to m3 poszlo w inne rece?

ta :)
Opublikowano

brzydal:)

Opublikowano

spawy orurowania przyprawiają o ślinotok :kox:

Opublikowano

najmocniejsze szosowe S4 B5 na forum? ;) czarne sa piekne

Opublikowano

najmocniejsze szosowe S4 B5 na forum? ;) czarne sa piekne

sid ma chyba najmocniejsze :wink4:

Opublikowano

najmocniejsze szosowe S4 B5 na forum? ;) czarne sa piekne

sid ma chyba najmocniejsze :wink4:

chyba nie :decayed:

Opublikowano

i tak łeb urywa ;) pooglądałem foty a teraz czas zejść na ziemie, do rzeczywistości i pogrzebać przy swoim parchu :kox:

Opublikowano

gratki odkupienia auta, jest śliczne jak to S4 B5 :good:

Opublikowano
  • Autor

spoko, bede tu dodawal fotki z prac, wykresy, filmy :tongue4:

Opublikowano

spoko, bede tu dodawal fotki z prac, wykresy, filmy :tongue4:

będzie dużo "tirów"?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak pisalem, tiry na bank, moze nawet intercity! :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Krzysiek, gratuluje odkupienia swojego byłego auta, w sumie nawet nie widziałem, że i tutaj temat założyłeś :)

A mam takie pytanie, o co chodzi z tymi tirami i intercity ;) ? Bo i tu i na rf temat tak podpisany :gwizdanie:

Opublikowano

Taka wkrętka poszła w wyścigu Pana z pewnego w jego mniemaniu super mocnego z rolki Saaba(de facto szybki ale i tak 100-200 o 2s wolniej niż moja wolna ex Corsa robił:P ) z Nismo Yakuza a potem z Suprą TT - dostał baty liczone nie w długościach samochodów ale TIRów jak ktoś tam po ilości linii przerywanych oddzielających pasy ruchu wyliczył:P ---> stąd się wzięło takie powiedzonko heh :)

Opublikowano

NIC DODAC NIC UJĄĆ :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.