Treść opublikowana przez kasku22
-
Rozklejenie lamp z Lifta
Zajmujesz sie tym na codzień?Jak nie podołam to musze konus dać do zrobienia
- Spinki nadkoli rs4
-
Spinki nadkoli rs4
Tył tez bym poprosił jak to nie problem.
-
Rozklejenie lamp z Lifta
Witam rozbierał ktoś moze juz te lampy?Poniewaz moja jest jedna brudna i musze ja rozebrać ale nie bardzo wiem czy mozna i czy wogole sie da to zrobić.
-
Spinki nadkoli rs4
Witam mógłby ktoś sprawdzić jaki maja numer spinki do nadkoli z rsa bo musze kupic a niestety numer potrzebny.Pozdr
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Do bukowiny bedzie jechał rysiem7 i na lawecie ciągnął rysia8
-
Rozklejenie lampy
Witam mam taki problem że jedna lampa w środku jest brudna chyba ktoś przy niej majstrował i chciałbym to doprowadzić do normalnego stanu i teraz pytanie czy wszystkie lampy audi kleja tam samo?bo z b5 wystrczy do piekarnika zapodac i sie ladnie rozłoży a tu niestety pacjent to lampa z b8 lift i nie wiem czy tak można.pozdr
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Fotele miażdżą ???
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
To pakuj na przyczepkę i jedziemy na zlot hehe
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Miejsca to starczy i jeszcze zostanie:) A bagażnik nie wiem czy duży dla mnie to jest spory ale ja mało wożę
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Pojadę jeszcze gdzie indziej zobaczymy czy wyjdzie to samo...ale cały nowy komplet i takie rzeczy to już nie wiem to na starych nigdy mi takie cuda nie wychodzily
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Nie prędko marzec-kwiecień bo jednak trochę to kosztuje same graty to koło 20k plus niewiadoma czy to będzie funkcjonowało w b8
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Nikt nie chce przecież to ropa głośno chodzi dymi itd
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Sa takie plany plus lekkie mody ale zobaczymy czy wypali
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Już my z danielem mamy pewny plan żeby klekoty radziły sobie z rsami...i znów nosb będzie pierwszy który coś takiego zrobi o ile sie uda Już sie wypowiadałem o tych odważnikach felgi są nowe...wina opon bądź tego co ubierał na nie kapcie
-
Limo by Kasku&Nosb:)
mnie to wku... duzo wiecej rzeczy ale co zrobic jeszcze jakies foty od chlopaków z shine clinic
-
Limo by Kasku&Nosb:)
fot nie ma moze jakas sesje sie gdzies zrobi tylko ja sie nie nadaje na fotografa
-
Limo by Kasku&Nosb:)
9j et 29
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Nosb ci zrobi tylko betoniarkę na szpachel musisz dostarczyć hehe
-
Limo by Kasku&Nosb:)
brudasy po myjce
-
Limo by Kasku&Nosb:)
nie wiem czy tyle ich już pocieli zeby ćwiary były co zrobić taka baza sie trafiła,sa i tego plusy beda oszczednosci na swapa bo mało pali hehe
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Kocham nie kocham niebieski mi najbardziej podchodzi miałem robic biala ale by była taka sama jak ich wiec odpuściłem.co do lifta to nawet uwagi na to nie zwracałem jak pisałem fundusze sie kończą a żyjemy w takim Kraju a nie innym a ja jakos kokosów nie zarabiam,ale bedzie i lift bo pani Mikołajową powiedziała ze kupi światła do mieszkania pewnie przez nosba haha
-
Limo by Kasku&Nosb:)
podchodza,tylko trzeba kodowac
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Witam po tym jak sprzedalem swoja ex byłem mocno zmotywowany a nawet pewny że już nigdy nie bede tak grubo rezał bo straciłem na niej wiecej jak zarobiłem w rok :)ale wieczorne rozmowy z królem kieleckich gąsek i jego przechwalanki na to jaki on nie jest cudny i bummm genialny plan sedanik w body rs początkowo tego nie widziałem ale że za madry nie jestem jakoś wiec sie zdecydowałem gdyby nie finanse pewnie bysmy mieli pierwszego na świecie a tam amerykańce nas wyprzedzili ale w sumie to i dobrze bo było jasne co trzeba zrobić,wiec kupiłem jakiegoś najtańszego w miare wyposażonego sedana. -2008r -navi -klima 2 strefy -i pare innych rzeczy jak na b8 bez szału mody: -body rs4 -bixy,led -fotele sport full opcja -lustra lift składane,pamiec,fotochrom -felgi 20'' -heble przod 370mm,tył 330 -servotronic -gwint AP chyba to tyle planowane mody -fotele,kiera podsufitka s4 -swap na 3.0T -Quattro wiecej nic nie planuje ale pewnie każdy tak mówi,pare zdjeć nie za dobrej jakości bo odebrałem jak było ciemno i odrazu pojechała do nosba na heble,gwint i kodowania wiec wiecej ja bedzie widział jak ja to może strzeli normalne foto. miszcz drugiegoplanu
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Teraz to ci tylko body zostało ?