Treść opublikowana przez kasku22
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
widac ze idzie ugrac na tym silniku bardzo fajne kreski nie duzym nakładem $
-
[B6 ASJ] Białas 2.7T z body RS4
Juz skonczcie dziabac ciagle to samo bo jak nosba bo to nosba,wszytskie rs4 co jezdza po swiecie to tez nosba???
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
to teraz czas na corke.Gratulacje:drunk:
-
[ ALL B8] A4 B8 Avant 2.0 TDI
chyba troche nie ten dział,albo opisz całe auto
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
tez 36???
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
jak na moje to krissa to niebieskie cudo
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
zwykłe przecie ma wiec tak jak piszesz
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
skrzynie i ćwiary
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
żyje i jest na dobrej drodze dzisiaj przytargał fajne graty z darłowa
-
Przyszedł czas na wymiane B6 na B8 :)
Widzę że w opisie masz b8 Rs4.. to jak z tym wnętrzem.. ?? http://d.motofakty.pl/art/69/5n/b7tk604kwk040k0w84og/audi-rs4-avant-16.640.jpg to chyba nie jest podobne wnętrze.. ?? jak czytasz opis to do konca widziałes rs4 b8 w sedanie i do tego 2008r?bo pewnie nikt tu jeszcze nie widzial:wink:i jeszcze z takim silnikiem a jakiś temat z tym unikatowym sedanem masz? to nie temat na tego typu rozmowe wiec nie ma co smiecic.
-
Przyszedł czas na wymiane B6 na B8 :)
Widzę że w opisie masz b8 Rs4.. to jak z tym wnętrzem.. ?? http://d.motofakty.pl/art/69/5n/b7tk604kwk040k0w84og/audi-rs4-avant-16.640.jpg to chyba nie jest podobne wnętrze.. ?? jak czytasz opis to do konca widziałes rs4 b8 w sedanie i do tego 2008r?bo pewnie nikt tu jeszcze nie widzial:wink:i jeszcze z takim silnikiem
-
Przyszedł czas na wymiane B6 na B8 :)
ładniutka:naughty:ale wnetrze brzydkie mam podobne i bedzie zmiana bo jest:thumbdown:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
auto wyglada zacnie. a jak ci sie znudzi zawsze mozesz zrobic tak jak tu panowie TAG Motorsports - RS4 Widebody Project Underway swoja droga takie auto tna ze szkoda gadac:facepalm:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
obie bardzo ładne ale jak dla mnie sedan troche ciekawszy
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
taaa bo on se liczy +30ps za nowego moda hahahah
-
FIS nie pokazuje 1 i 2
musisz odpowiednio poustawiać adaptacje w liczniku , postaram sie dziś wam popisać jak zeskanuje swój:wink: to czekamy:hi:
-
FIS nie pokazuje 1 i 2
panowie i jak sobie z tym poradziliscie?bo kolega kupil b6 i ma identyczny problem przelaczac moze ale nic mu nie pokazuje:hi:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:hi:panowie jest tu ktos moze z pakosci?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
na upartego 350km po polskich drogach to prawie caly dzien jazdy.i jeszcze jak auto nie dojedzie to juz calkiem bedzie problem:grin:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
nie wiem czy kolektor sie nie wysrak bo cos brzeczy i moze cos w turbo wpadlo.silnik wyjedzie bedzie wiadomo. ---------- Post dopisany 18-01-2013 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2013 at 22:54 ---------- zeby nie bylo ze auto juz nie zyje bop nosb składał nowe graty przylecialy glowy 2.4 <br /><br /> <br /><br /> pompa bosch 044 ,wtryski 530cc z wtykami <br /><br /> uszczelki,srubki srubeczki,podkladki,swiece zimnijsze wsio nowe zeby lipy nie bylo:decayed: <br /><br /> <br /><br /> jeszcze turbo kolektory skladanie i jazda do witka na strojenie:hi:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
pewnie zdjecie dwoch samochodow:grin:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
zostaw mu te 400ps to napewno nie powie ze nie potrzeba:grin:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
pieknie jezdzilo ale sie wyjezdzilo brak doladowania turbo padlo:thumbdown:taki super prezent na swieta:kwasny: ale trzeba zyc dalej teraz wlatuja glowy 2.4,turbo rs6,wtryski,pompa nowa i cos tam zapewne jeszcze i atakujemy 450++
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
tak sie powodzi a bialasa chce prawie gołego:facepalm:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ja wiem ja wiem:grin:sprzedam info za dobra flaszke info PW:decayed: