Treść opublikowana przez kasku22
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
tych dzisiejszych???
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
to przez to ze ty mu wtykasz tego swojego ulepa i tak z tym schodzi
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
jak juz bede mial czym to napewno wpadne
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
to ty ja trzymaj z daleka od nas :polew:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
sam swoje oddasz jak............ jak wiesz co hahahahaha
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
w kujawsko-pomorskim a palnowany wyjazd nie wiadomo bo w planach skoromne 400ps
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
nie no wstal bo nawet moja na garaz zabral :polew: tylko ciekawe czy bedzie robil czy na zimowanie
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
ja jestem biedniejszy student i teraz obrona to ile no opijanie potrzeba fura zapierdziela bo msc nie jezdziles poczekaj jeszcze z tydzien to juz tak nie bedzie zapierdzielac.ale to chyba z kazda moca tak jest hehe elektryka idzie do kumpla rsa ale z nosba zacieciem to dobre pol roku
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
mi sie bardziej bez zderzaka podoba moja tez wroci laweta ale u mnie nie powinno byc tak tragicznie.teraz masz zdrowiutki motor to trzeba wszadzic jakies zdrowiutkie k04
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
to ze spi to ja wiem i to nie zarty ja szukam turbo i nie ma szkoda by sie jakies skromne 400 zrobilo ciekawe jak by latalo :gwizdanie: a ty jezdzil bez zderzaka dobry bandzior
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
i jest kurna sprawca tego ze moja kwitnie w polu narazie juz nie cuduj wiecej takich numerow
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
bo niebieskie sa naj naj naj ładniejsze :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
odrazu wyłądniala na innym felunku
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
powinien dostac razem z wydechem
-
B6 DIVISION
panowie kolega ma problem nie pokazuje mu spalania na fisie ciagle wskazuje 0 gdzie szukac przyczyny cos z elektorniki czy mechaniki?
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
bardzo ladniutkie.i recarusy robia robote
-
[B5 AFN] Moja A4. cukierass
opis auta bardzo wyczerpujacy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
lepiej zeby mial checi do skladania :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
sklada... tylko zimno mu sie zrobilo i przestal chociaz twoja składa bo moja to moze ruszy ale w 2012
-
[B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń
jak bede mial auto to nie ma problemu
-
[B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń
kolega widze z moich okolic skoncze auto to sie skreci jakiegos mini spota
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
niestety postepow brak.rezacz nosb nie ma czasu ;(
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
poszło.milego balowania
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
jako tako to wyglada.ale poskladana powinna miec to cos
- [AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)