Treść opublikowana przez kasku22
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
jaki jutro.dzisiaj wraca :gwizdanie:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
mowie ile bedzie w przyszlosci.teraz szlem w body i inne graty a nie moc.nie mozna miec wszystkiego no chyba ze sie ma duze fundusze.
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
poniewaz taka zabawa nie kosztuje 20k tylko troszke wiecej i nie ma kasy na turbawy narazie.ale pewnie kiedys sie doczeka i auto do jazdy na codzien bedzie wiec 400ps to mi wystarczy.a pozatym moje drogi sa najgorsze w pl wiec nawet nie ma gdzie tu tym zaszalec
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
rozbiore, ale nie złoże mam tak samo :polew:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
no mialo juz dzisiaj byc ale lakiernika nie ma wiec w srode bedzie juz na 100%
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
nie sadze jest b.duzo fajnym aut na forum.no ale moze trafi do kalendarza z nosbowym ulkepem razem
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
a kto powiedzial ze ja juz nie mialem auta z tym silnikiem? wiec wiem jak jezdzi :gwizdanie:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
kupilem od goscia z forum.no stoi stoi ale teraz to juz gorki a jak wroci i spadnie snieg to najbezpieczniej zostawic go w garazu.przez zime sie moze cos wymodzi
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
nawet nie odebrany od lakiernika a gdzie tu poskladany :gwizdanie:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
ja juz sie wypowiadalem na ten temat kolega chyba sie troche pomieszal z tym wszystkim.teraz juz nawet nie wie czy 2.8 zagazuje a ono tez nie pali 8l tylko sporo wiecej...i jak dla mnie s/rs to nie sa sprtowe auta.
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Gdybym miał benzynke i była by możliwosc załozenia LPG nawet bym sie nie wachał, a gadanie typu ze to S czy tam RS ma sie tyle co nic, S4 jest starym autem które współpracuje z LPG to dlaczego majac je jako jedyne auto trzeba przepłacać za wache?? jest alternatywa to sie wykorzystuje o tym wlasnie mowie a gadanie typu masz s4 to cie powinno byc stac na pb jest glupim gadaniem takie moje zdanie
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
jaki one kolor maja dokladnie nie wiem bo kolor dopbieral mister nosbbbbbbbbb cenia sobie te halogeny ze nie wiem do nowszych juz po 75zl sa
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
no wlasnie nie mam [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 18:24_________________________________________________takie same swoich zdjec nie mam u nosba leza
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
mnie nie ale co zrobic :polew:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
gleba jest felgi sa ale co najgorsze zima tez zaraz bedzie
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
wlasciciel ma to co chcial
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
widac jak nie uznaje a 2.8 bedzie gazowal.zreszta jego sprawa ale takie gadanie jest glupie.to takjakbys powiedzial ze albo kupujesz ori ese bo swap to zło...........
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
bo po pierwsze powiedzieli mi 7 tyś za gaz a poza tym dla mnie nie na miejscu gazowanie jest takich samochodów jak S czy RS albo masz i stać cie na tankowanie albo sprzedaj i kup se diesela - z takiego założenia wychodze a po drugie cały miał iść na części i miało go już nie być a ja zostałem z samochodem bez silnika i bez body s4 i z cała reszta w garazu więc zamiast kupować coś co mało bedzie palic po mieście do codziennej jazdy a to trzymać przez cholera wie ile w garażu rozebrane postanowiłem kupić jakiś w miarę mocny silnik i zagazować a poza tym tu jest na zimę quattro[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 17:37_________________________________________________kupiłem autko do jazdy po mieście i po pierwszym deszczu jak na 1 i 2 nie było trakcji to mnie przerosło i nie chce już ośki bo od 5 lat tylko quattro jeżdżę :oklaski: ale bzdury gadasz 7tys za gaz.robiles swapa u nosba i pewnie nie wiedziales ze tez gazuje?za 3.5 max 4k by ci zagazowal na b.dobrych gratach.piszesz ze s/rs sie nie gazuje?wytlumacz wszystkim dla czego bo ja jakos nie rozumiem.
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
mam nadzieje ze w piatek nosb garage przywita ulepa :>
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
pod koniec tygodnia niby do odbioru.wlasnie siedzenie grzane bo zimno dlatego takie puste
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
na zime raczej trafi do garazu bo strach bedzie jezdzic zeby mnie jaki dziadek po kosciele nie zawadzil
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
to juz teraz wiesz dlaczego tak długo z tym wszytkim schodzi :polew:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
z b5 byly za ciezkie a tu waga kolo kilograma
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
coraz blizej ale widac(w oddali na foto ) jeden ulep juz smiga :> a tu ultra mega lekkie recaro z rs4 b10
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pojawi pojawi jak auto bedzie