Treść opublikowana przez kasku22
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
u mnie w garazu :> tylko brakuje błotników ale za tydzien sprawa powinna byc juz jasna co z nimi.i prawe tylne drzwi jada ze szkopow bo u nas brak i tak dla jasnosci auto kupione wylacznie na mody za 5k zeby sobie ktos nie pomyslal ze tak zapuscilem swoje auto
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
nie wolajcie go na zloty bo znowu moja zarosnie.a golf brachola wiec cie asterka nie wpuszcza
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
i sa i nie ma sam wiesz jaka to ciezka sprawa z nimi moze i ma powstac ale 95r to chyba tylko jedno bedzie
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
nie wierze nosb cos ruszyl chyba go juz sumienie gryzlo ze czekam i sie mecze :)ale teraz to juz gorki bedzie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
czekam juz dwa miesiace i sie doczekac nie moge :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
czesci z bmw do audi to juz przesada
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
wiesz koszta sa spore ale najgorsza jest dostepnosc czesci.o tylnych blotnikach nie rozmawiam bo w aso sztuka ponad 4k wiec masakra.prawe tylne drzwi musze az z niemiec ciagnac bo tez nie ma.no ale to nie miejsce na to romowe jutro sie zalozy odpowiedni watek do rozmowy
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
raczej niepozorny juz nie bedzie bo juz przod caly od rsa bedzie :gwizdanie: a reszte ogarne u siebie...chociaz w tym tempie to mu wysle tam cale body i poskłada moze z tym by mu szybciej zeszlo.ale jest nadzieja od jutra ma sie za nia zabrac ty w swojej zdarzysz upalic do reszty sprzeglo a moja w rozsypce bedzie a wstawilem predzej niz ty
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no mi nie swapuje ona niestety tylko tam zarasta
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
nie odbierał bo to wkoncu jego motorownia i jego robota :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nie ważne jak zaczynasz ważne jak konczysz.wyjmuje? swap to chyba znaczy wymiana na inny a nie wyjecie :gwizdanie:ruszaj sie bo zima mnie zastanie ty juz kolor wybierasz a ja ciagle w polu
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
abdul ma racje swapuj wkacu to nastepne cudo :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
zgadzam sie dlatego ja na taki pomaluje co prawda moj nie bedzie rs4 b7.....ale rs
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
dostal 0.7 :> a cwiary to dostanie ale w ASO bo tak to raczej nie osiagalne...ale to nosb wiec wszystko mozliwe
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nosb maluj na taki kolor jak nie to ja tak prysne :gwizdanie:
-
[ALL] Jakie to felgi?
podziekować http://moto.allegro.pl/18-r8-5x112-audi-vw-germany-mega-wypas-i1529029755.html to chyba te ale te tez sa fajne http://moto.allegro.pl/18-r8-black-5x112-audi-vw-germany-wypas-i1537289191.html.ktore beda lepiej pasowaly do niebieskiego lakieru?
-
[ALL] Jakie to felgi?
panowie wie ktos co to za felgi?bo chetnie bym sobie takie zakupil pozdro
-
[B5 ADR] Prawie wszystko jak trzeba ale nie chłodzi
- [B5 ADR] Moja ASIA - lekki lift, gleba, 17"
kiera od esy by sie przydala bo ta teraz nie pasuje :gwizdanie:- Bordo pocisk!!!
:good:- [ALL B5] Audi S4
lepiej szyby sciemnij.bedzie- [B5 ADR] Prawie wszystko jak trzeba ale nie chłodzi
a freon nie uciekl?ja nabilem a na 2 dzien rano wsiadam i leci cieple pojechalem do zakladu ich zjeba... bo szczelnosc sprawdzaja ale tylko czy 30min trzyma i jak sie okazalo rozszczelnila sie.- [ALL] Skóra-jak o nią zadbać?
mozesz brac ja mialem i daje rade.co prawda najpierw umylem piana z szarego mydla,nasmarowalem olejem i potem spray.ale ostatnio tylko tym balsamem i tez jest ok- [ALL B6] Jak przyciemnić szyby w srebnym avancie B6?
u mnie sie czepiaja juz mi 3 razy dowod zatrzymali- [B5 AGB] Wytrzymałość skrzyni
witam wie ktos moze ile ps i nm wytzrzyma skrzynia z a4 2.8 193ps. - [B5 ADR] Moja ASIA - lekki lift, gleba, 17"