Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kasku22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kasku22

  1. wlasnie one wygladaja lepiej od tych co mialem i tu jest problem ze ma cos wade ale jak poznac co.najwyzej zaloze docisk i tarcze ta co mialem bo nie bylo wtedy tego problemu
  2. tak uzywane nowy kmpl 3tys to troche przesada.najgorsze jest to ze ta tarcza byla lepsza niz na tej co jezdzilem ale z tamta nie bylo takiego problemu.no nic wstawie zeby tarcze wymienili.najgorzej jak problem nie ustapi...
  3. wczoraj wlozylem cale kmpl sprzeglo z anglika bo mi to stare szarpalo przy zmiane biegow dwumasowe bylo zjechane na maxa a ze kupilem cale to wlozylem cale.ale teraz wyszedl taki cyrk jaki opisalem
  4. 1,2,3 idzie wszystko normalnie na 4 ta 0d 4.5tys obrt sie slizga na 5 od 3tys obr juz slizga .obroty ida na maxa a auto nie jedzie
  5. panowie mam taki problem 4 i 5 bieg mi sie slizga od czego to moze byc docisk jest juz zjechany czy cos innego ?pozdrawiam
  6. orientuje sie ktos moze czy jest taka w toruniu albo bydgoszczy?jak tak to jakis namiar poprosze
  7. panowanie jak w temacie gdzie mozna dostac sprzeglo do s4 albo rs?we wszystkich sklepach szukalem i nie maja jedynie serwis ale tam cena kosmiczna.mozna ma ktos jakas stronke gdzie maja to wrzuczcie bede wdzieczny bo na tym juz nie idzie jezdzic
  8. tez tak mialem przy swojej z tym samym silniku i byly bledy w silniku elektronik zrobil i problemu juz nie mialem
  9. a z jakiej bedzie tylko z a4?a z passata b5?
  10. witam panowie, bedzie pasowalo wnetrze od a6 do a4 chodzi mi o fotele i kanape plus boczki roczniki te same 97r sedan
  11. witam jak w temacie gdzie mozna najtaniej obszyc wnetrze skora.bo wiadomo drogo to mozna wszedzie.albo ktos z was obszywa jak cos to pisac chetnie skorzystam pozdro
  12. ja bym sie pisal ale wykluczyl mnie z gry
  13. mozesz zarzucic bo znalezc go nie moge
  14. widze ze kazdy ten sam komplet ogladal hehe.no napisalem moze cos zaradzi mam teraz wzor ten sam jeden 200e kosztowal w niemczech.ale co sezon malowac juz mi sie nudzi bo to z zywicy a mieszkam na wsi i same kamienie na drogach
  15. uprzedzil bo rano go obaczilem a wiczorem juz go nie bylo ktos kupil.a moze ktos wie kto przerabia takie rzeczy?
  16. witam jak w temacie probowal ktos zamontowac zderzaki od rs do a4 97r sedan?na allegro koles ostatnio mial takie juz przerobione ale ktos mnie uprzedzil [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 08:30_________________________________________________jak ktos ma linka z tym temat jak juz byl to tez moze podzrzucic
  17. to chyba juz nic z niego nie wycisne :(klime mam to pelna opcja:)
  18. witam panowie jak dodac z 50ps do mojego auta 2.8 97r v6 30v sedan.seryjnie 193ps po chipie niby 211 ale ciagle malo.myslalem nad montazem nitro albo wymianie kompresora.robil ktos modernizacje tego silnika?pozdrawiam
  19. orientuje sie ktos gdzie najtaniej mozna zalozyc nitro?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.