Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kasku22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kasku22

  1. z tego co wiem to progi musi polapac i kabelkow troche pociagnac :grin:i trzeba jeszcze to zwirusowac
  2. narazie to ja nic tam nie wrzucam no moze nosba do bagaznika przy odbiorze:banan:
  3. świniobicie bylo nie widzisz siekiery:polew:
  4. stylowo garażowo nosbowo:grin:
  5. pewnie meila starego nie masz?pisz do hugo odblokuje ci bo tez mialem taki problem:hi:
  6. mysle ze ja ktos juz sie bierze za body rs to wie w jakie koszta musi celowac i nie bedzie sie bawil w lepienie
  7. no tak wszystko mozna zlac kup progi kopie potem zderzaki z laminatu itd tylko jak ori wcale tak swietnie nie pasuje to ciekawe jak takie spasujesz.a nadkola to tylko 2k za komplet
  8. taa cwiary sa z rs4 b9:grin:
  9. ciekawe kiedy ta moja wkoncu tez tak pomruczy
  10. nie. tam kupilem ta padline
  11. fly przyjedz kiedys do włocławka to zobaczysz czemu 18'' to juz wszystko co moglem wsadzic a nawet juz przesadzilem
  12. a ten juz musial wypaplac co tam ma pomarancza u ciebie to siedzi 18 czy 19''?
  13. tyle to same cwiary w aso i jeszcze braknie
  14. ciezko powiedziec zalerzy za ile graty kupisz.a ja juz sie pogubilem w tym wiec nie wiem
  15. ja sie nie znam nosb chcial takie to takie zamowilem
  16. no troche uroku nabrala.dzisiaj powinny dystanse dojsc do nosba bo fele cus wcielo ---------- Post added at 18:31 ---------- Previous post was at 18:29 ---------- fly trza bylo morda stanac ta swoja kolo ulepa i foto ciachnac:naughty:
  17. by robil to juz dawno by ja oddal wiec i tak by mial na chleb.i zreszta nosb nie jest biedny zoba jaka fura jezdzi a robi bo lubi a nie dla kasy
  18. ja to juz kurwicy dostaje przez niego.tylko fuchy jebie na lewo zamiast moja robic.ostanio komus wydech robil ciekawe komu
  19. taa bo ja mu powiedzialem ze fele trzymaja to sie teraz tym ratuje fly dawaj fotosy bo ty wiecej to auto widziales na oczy niz ja
  20. fly twoja ponoc lepiej jedzie jak ten jego bialy ulep prawda to
  21. kolego to bylo z 1.5msc temu
  22. dzieje dzieje tylko nie widac
  23. http://vimeo.com/36692534 bede wdzieczny za pomoc
  24. bo nie moglem sie zalogowac po zmianie forum i byl cyrk ale HUGO BOSS mi odblokowal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.