Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Trochę już pozwiedzałem forum, przejrzałem kilka wątków i tematów po czym postanowiłem 'się' pokazać.

Autko kupione w drodze powrotnej z Piły, gdzie byłem oglądać "bezwypadkową" zawodniczkę u pana w komisie :decayed:. Co niektórzy pewno pamiętają ten wątek w dziale zakup kontrolowany, ale do rzeczy. Trafiłem na coś takiego:

A4 B5 sedan, AVG, rocznik 2000.

Wyposażenie:

* 4 x poducha

* 4 x szybki w prądzie domykane z pilota

* 2 x podłokietnik

* xenon + spryski

* radio ze zmieniarką

* Climatronic

* kierownica S4

* Centralny zamek

* Grzana, elektryczna kremowa skóra RECARO

* Wszystkie szyby przyciemnione :gwizdanie:

* światła dzienne ( tu mam mieszane odczucia, ale póki co muszą zostać )

O rzeczach takich jak wspomaganie czy abs chyba nie ma sensu pisać :wink4:

Audi jest u mnie od początku października, od tego czasu już trochę podłubałem :rolleyes:

* wymiana klocków hamulcowych, oleju i termostatu.

* zakup podłokietnika z tunelem, udało się dorwać w kremowej skórze ( Panu z allegro dziękuje za rabat :decayed: )

* wszystkie żarówki wymienione na Ledy

* proste końcówki wydechu

* oczywiście CB do środka, co by nie trzeba było foli zdrapywać z szyb :evil:

* trochę kasy utopione w opony zimowe :confused4:

Plany:

* gwint ( chociaż chyba już trochę siedzi )

* licznik z pełnym FIS

* FMIC

* felgi na lato

* ramka grilla na czarno

* wywalenie kata

* dokładka przód od cupry

* alu ramki na zegary

* doświetlanie zakrętów, leaving&coming home

* wskaźnik ciśnienia doładowania

* wycieczka na hamownie, bo seria to nie jest napewno...

* dół zderzaków i progów w kolor

* odnowić lakier na plastikach w środku

* podłokietnik

* pakiet led

* końcówki wydechu

* usunięcie emblematów

Na razie to tyle, pewno jak jeszcze trochę tu posiedzę to lista się wydłuży :tongue4:

Trochę fotek:

22.11.2011

Niestety nocnych, może uda mi sie coś ładniejszego pyknąć w sobote

1resq.jpg

2resb.jpg

3res.jpg

4res.jpg

Opublikowano

gdzie te fotki :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Już poprawione, małe zamieszanie z linkami :tongue4:

Opublikowano

Jest dobrze :kox:

zacnie wyposażona :good:

brakuje jeszcze quattro do szczęścia

Opublikowano

Mogę Ci ukraść tą skórę? :kox: :kox:

Prezentuje się ładnie :> Bezawaryjności i powodzonka z modami! :) :)

Opublikowano

odkupie fotele, daje 2500pln :)

Opublikowano

duffy Ty desperacie :facepalm::decayed:

baku06 auto bardzo fajne. W jakie koła celujesz ?

Opublikowano

bardzo ladniutkie.i recarusy robia robote :kox:

Opublikowano
  • Autor

duffy foteliki zostają w środku :decayed:

Szukałem Q, ale w tej budzie z 1.9 ON to praktycznie niemożliwe...

medik na pewno coś w 18'' co do wzoru jeszcze się zastanawiam, chyba coś z RS6 wpadnie

Opublikowano

ile ci dołożyć ? :)

Opublikowano
  • Autor

Na razie są bezcenne :evil:

Jak będą na sprzedaż to na pewno zauważysz :naughty:

Opublikowano

Fajny kolor, zaraz po szaraku mój ulubiony :decayed: biała skórka przy pelikanie robi robote, jescze pakietu chrom brakuje :wink4:

Co do hamowni, wystarczy ze zrobisz log dynamiczny 011, jeśli bedzie w zadnym wiecej niz 1948mbar to masz program/box :wink4:

Jesli nie planujesz zmiany gratów pod wzgledem mocy to FMIC jest przerostem formy nad treścią, jednym śłowem szkoda zachodu :wink4:

Co do dokładek w kolorze nie zapomnij o progach :good:

Opublikowano

Zapodaj większe zdjęcia bo mało widać :cool1:

Zawsze podobał mi się ten kolor a środek jeszcze bardziej w tej audioli :naughty:

Graty zakupu :good:

Opublikowano
  • Autor

Kowi87 FMIC jest raczej ostatnim do wykonania modem na aktualnej liście, więc wiele się może zmienić do tego czasu. Wszystko zależy od tego co pokaże hamownia, wybieram się do Durasoft w Żywcu, może nic nie popsują :>

PABLO zdjęcia postaram się dodać jakieś w sobotę, na tych nawet większych i tak nic więcej nie zobaczysz bo fotograf był do d... :kox:

Opublikowano

skoro tak to gratuluję i zazdroszczę :decayed:

Opublikowano

Ładny pelikan, też kiedyś miałem taki kolor na A4 :kox:

Dobry wypasa..tylko te ledy wsiowo wyglądają :decayed:

Opublikowano

Ładny furacz :kox:

Te Recarosy :slina:

Gratuluje Audiny!!! :naughty:

Opublikowano
  • Autor

raggaman potwierdzam, zalatuje wsią :(

Myślałem czy by ich nie przyciemnić jakąś folią żeby się tak nie rzucały w oczy, wyjmował ich nie będe bo dziura zostanie... :mysli:

Opublikowano

Fajny kolor i foteliki szkoda że nie czarne bo jasna skóra w starych furach wygląda nie ciekawie.Chyba że u Ciebie jest inaczej.

Po za tym są z ori wyposażenia czy dokładane. Tak czy siak fajna fura :good:

Opublikowano
  • Autor

pitman fotele ori :naughty:

Dziś wpadły kółeczka 18'' :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.